Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Skraj lasu

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Gość
Gość




Skraj lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj lasu   Skraj lasu - Page 3 EmptySro Maj 27, 2009 12:49 am

Przytulał się przez ten krótki moment w dłoń matki z ufnością małego, naiwnego dziecka. Nawet mina pasowała do jego zachowania, co powodowało, że wyglądał zabawnie i komicznie. Poprawił sobie włosy, marszcząc czoło i ruszając za Korą jak cień.
- Nie działo się nic wyjątkowego, ani wartego uwagi. Ogólnie ostatnimi czasy panuje tu podejrzany spokój. Aż nadto. A jak Ci się matulu podoba nowy styl życia?
Uśmiechnął się ku niej, wesoło za nią dreptając jak na grzecznego synusia przystało. Normalnie faceci to duże dzieci. Przykład doskonały xd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skraj lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj lasu   Skraj lasu - Page 3 EmptySro Maj 27, 2009 12:55 am

Uśmiechałam się delikatnie widząc jego minę. tak bardzo tęskniłam za min, że musiałam tu wrócić choć na jedną chwilę. Zwolniłam kroku by zrównał się ze mną i co jakiś czas rzucając okiem na niego, uśmiechałam się delikatnie.
- Nadzwyczajny spokój powiadasz... Nietypowe, racja, nietypowe jak dla tej okolicy. - powiedziałam spokojnie i po chwili zastanowienia ciągnęłam - Nowy tryb życia? Masz na myśli opuszczenie tych terenów? - spytałam cicho.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skraj lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj lasu   Skraj lasu - Page 3 EmptySro Maj 27, 2009 12:59 am

- Uh, muszę znikać matko. Wybacz... obowiązki nawet teraz mnie nie oszczędzają w każdym razie. Jeszcze raz wybacz.
Ucałował ją w czoło z troską, przytulając ją na pożegnania i rozpłynął się

zt.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skraj lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj lasu   Skraj lasu - Page 3 EmptySro Maj 27, 2009 1:04 am

- Nie przepraszaj. Rozumiem. Dobrej nocy i bywaj, mój miły... - Westchnęłam cicho tuląc go do siebie na pożegnanie. Po jego zniknięciu chwilę jeszcze stałam i tęsknym wzrokiem rozglądałam się po okolicy. Westchnęłam cicho ponownie po czym nagle rozpłynęłam się w powietrzu rozbijając na kępkę kruchych piór, które uniesione wiatrem po chwili rozpłynęły się w mrokach nocy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Skraj lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj lasu   Skraj lasu - Page 3 EmptyCzw Cze 04, 2009 4:07 pm

Pojawiła się na jednym z drzew. Żywej duszy nie ma. Czyżby kraina wymarła? Rozejżała się uważnie. Nikogo. Pustka. Więc zabrała się i poszła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skraj lasu - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Skraj lasu   Skraj lasu - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Skraj lasu
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Skraj Lasu
» Wyprawa Eshainy i Zeishi do Lasu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Polana-
Skocz do: