Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wodospad "Taichuen"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 4:54 pm

Uśmiechnął się lekko i spojrzał na dziewczynę zabójczym wzrokiem.
Za co? Za darmo taka zabawa ponoć się nudziłaś
Znów chciał zrobić to samo ale jakoś się powstrzymał i usiadł po turecku na ziemi.
Musze się wysuszyć umiesz rozpalić ognisko czy muszę kombinować z pocieraniem dwóch kijków?
Zapytał i przechylił głowę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 4:56 pm

- Czy wyglądam na kogoś żyjącego koczowniczym trybem? Jestem artystką.. artyści nie rozpalają ognia.
Na szczęscie jej złość szybko minęła i teraz upadła patrzyła na niego z rozbawieniem. Ciekawe, czy potrafi rozpalić ogień?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 5:08 pm

Nadymał usta i popatrzył na dziewczynę trochę zły.
Jesteś okropna!
Po chwili wstał i przyniósł kilka kawałków drewna po czym rzucił je na jedno miejsce. Wyjął miecz i trzepnął piorunem powodując rozpalenie się ogniska. Usiadł przed ogniskiem i się ogrzewał. Spojrzał kątem oka na ciało dziewczyny ale zaraz zabrał wzrok speszony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 9:04 pm

Prychnęła.
- Sam sobie poradziłeś z ogniskiem.
Zachichotała widząc jego wzrok i założyła nogę na nogę podpierając się z tyłu rękami.
- Nie byłoby lepiej gdybyś osobno suszył ubrania?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 9:17 pm

Zerknął na dziewczynę podejrzliwie. I przyjrzał się jej nagiemu ciało z lekkim pożądaniem.
Mam się rozebrać?
Zapytał zabierając wzrok z dziewczyny. Wiedział, że ma przecież można powiedzieć chłopaka i nie ładnie było przyglądać się tak nie na swoją dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 9:21 pm

Wzruszyła ramionami.
- Jak chcesz. Po prostu sądzę, że wtedy by szybciej wyschły.
Ubrała się szybko, czując, że jej włosy są już suche.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 9:40 pm

Westchnął cicho i podniósł się jakoś nie chętnie podszedł do rozbierania się przy nowo poznanych więc nie rozebrał się. Przybliżył się do ognia i ogrzewał się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 9:43 pm

- Nie to nie.
Uśmiechnęła się lekko i otuliła skrzydłami, aby mniej ciepła tracić. Spojrzała zamyślona na tańczące płomienie ognia. Ziewnęła cicho i przetarła oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 10:40 pm

Spojrzał na dziewczynę przez płomienie i wydał się zamyślony.
Przepraszam...
Powiedział i opuścił głowę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 10:47 pm

- Za co?
Przyglądała mu się z rozbawieniem, patrząc jak próbuje wysuszyć swoje ubrania. Usmiechała się lekko i odgarnęła włosy za ucho.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 10:54 pm

Pojawił się na nieba i pikował w taflę wody.
Minęło 5 minut nie wypływał z wody, po kolejnych minutach dalej nie wypływał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 10:58 pm

Zerknęła kątem oka na coś, co leciało w stronę wody. Uniosła brwi. Ah ten Vall... na szczęście kojarzyła zmianę jego wyglądu z wczoraj, inaczej by go nie poznała. Westchnęła cicho siedząc spokojnie. Woda nie była głęboka, więc nawet jeśli ten dureń chciałby się utopić, nie dałby rady.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 11:06 pm

Wynurzył się i odpłynął z prądem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 11:31 pm

Za moje głupkowate pomysły o skakaniu do lodowatej wody
Powiedział i spojrzał na nieznajomego, który już zniknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 11:34 pm

Chwyciła się za skronie zamykając oczy. Palant... pomyślała o wampirze i skinęła głową do Astesisa.
- Nie ma sprawy, to było... ciekawe przeżycie- zaśmiała się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 11:39 pm

Mam nadzieje że się nie przeziębisz
Powiedział i usiadł obok dziewczyny tyłem do ogniska. Aby wysuszyć plecy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 11:43 pm

- Też mam taką nadzieję... Chociaż łatwo łapię różne infekcje.
Nagle na plecach upadłej pojawiło sie długie, ciemne futro. Owinęła się nim dokładnie i przyłożyła dłonie do ogniska.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 11:49 pm

Zmaterializował się Ramzes i przeciągnął ze spokojem. Wyglądał dosyć... normalnie. Tak, to określenie w tym momencie pasowało idealnie. Nieco potargane ubranie tu i tam, poobcierany i pełno drobnych zacięć na ciele. Ciemne plamy po krwi. Wyszczerzył się do Asta i Rin i przysiadł się po przeciwnej stronie ogniska, wystawiając w jego stronę dłonie.
- Witam moje Anioły, działo się coś interesującego pod moją krótką nieobecność?
Zagadnął spoglądając w ognisko nieco rozmarzony, choć lepiej pasowałby słowo zamyślony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 11:55 pm

Opuścił głowę i spojrzał w ziemię. Nie wiedział co ma robić jak zachoruje to będzie jego wina... Westchną ponownie i przymknął oczy. Kiedy zjawił się Ramzes jedynie spojrzał badawczo na niego i skinął mu. Jakoś dziwnie nie wiedział co powiedzieć także i jemu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 11:56 pm

- Hej.
Pomachała ręką do króla. Cóż, miała nadzieję, że wybaczy jej brak manier w tej sytuacji. Wydawało się jej, że kiedy są w otoczeniu samych upadłych kłaniać się nie musi. Uśmiechnęła się promiennie do Ramza. Dawno go nie widziała.
- A u nas nudno... próbowałam skoku z wodospadu- drugą część zdania dodała ze wzruszeniem ramion.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptyPią Kwi 24, 2009 11:58 pm

Właściwie to szukałam Rin, chcąc się czegoś od niej dowiedzieć. Towarzystwo dwóch Upadłych było mi zasadniczo obojętne, a przynajmniej powinno być.
-Witam.-przywitałam się cicho i zasiadłam obok Rin, podkuliwszy nogi pod brodę opatuliłam się skrzydłami. Może będzie okazja do zamienia paru słów na temat Sylfa. Może nie tylko Sylfa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptySob Kwi 25, 2009 12:12 am

Popatrzył na przybyłych i poczuł się nie pewnie. Nie lubił jak jest dużo osób i jedynie skulił się i spoglądał na ziemię.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptySob Kwi 25, 2009 12:20 am

- Taaa
Uśmiechnął się niepewnie, grzejąc się przy ognisku. Po pewnym czasie wstał i pożegnał się. Rozłożył skrzydła i odleciał, wzbijając trochę chłodnego powiewu na obecnych. Odleciał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptySob Kwi 25, 2009 12:25 am

Zerknęła na obecnych. Nudno było... Machnęła ręką do Tay'i i ułożyła się wygodnie na ziemi, między upadłą a Astesisem. Ziewnęła cicho, zwinęła się w kłębek i po chwili już odpływała...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 EmptySob Kwi 25, 2009 12:27 am

I tyle by było z rozmowy. Jeden ucieka na mój widok, drugi się kuli, bo za dużo towarzystwa. Rin z kolei idzie spać, a to z nią pragnęłam porozmawiać. Zrezygnowana wstałam, pożegnałam się cicho i odleciałam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 14 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wodospad "Taichuen"
Powrót do góry 
Strona 14 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Karczma "Alabastros"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Wodospad-
Skocz do: