Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wodospad "Taichuen"

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 3:16 pm

-Nie, nic - odpowiedział i uśmiechnął się po swojemu, kierując wzrok na Kuroi. Wyjął jedną rękę z wody i pchnął kaptur wampirzycy, tak by pokazała swoją twarz. Kilka kropel wody z palców Alrada poleciało na jej twarz. Przekrzywił lekko głowę, z tym niby miłym uśmieszkiem.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 3:22 pm

Wytarła sobie dłonią twarz, a drugą rękom zasłoniła słońce. Było za jasno.
-Dawno cię nie widziała, gdzie byłeś?- Spytała jakby przejętym głosem. Dotknęła palcem taflę wody rysując coś na niej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 3:24 pm

-A ty? Gdzie Ty byłaś? - Spytał, tym samym unikając odpowiedzi na jej pytanie. Nie odrywał od niej wzroku. Nie znikał mu z twarzy uśmiech.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 3:28 pm

Spojrzała teraz na Alrada.
-Spytała pierwsza.- Powiedziała. Jej wzrok była jakby lodowaty, nie lubiła jak ktoś unikał jej pytań. Wolała wszystko wiedzieć. Przymrużyła lekko oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 3:31 pm

-Ale ja nie umiem Ci odpowiedzieć - odparł beztrosko, uśmiechając się do Kuroi. Mówił prawdę - jak zawsze.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 3:33 pm

Westchnęła cicho zawiedziona.
-Była w okolicy.- Odpowiedziała na wcześniejsze pytanie Alrada. Uderzyła dłonią w taflę wody spoglądając nadal na elfa. Woda uniosła się w powietrze i znów opadała w dół.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 3:36 pm

Powoli uniósł rękę i położył na głowie Kuroi. Po czym sprawnym ruchem, wytargał ją z zadowoleniem.
-Moja mała Kuroi - powiedział tylko, uśmiechając się do wampirzycy niby radośnie.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 3:40 pm

-Mała?- Spytała, ale jednak z wesołym uśmiechem. Zawsze ją tak dręczył, więc się przyzwyczaiła. Już tak nie świeciło, opuściła dłoń i położyła ją na ziemi. Po chwili się przeciągnęła i spojrzała na niebo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 3:52 pm

Stwierdził że na niego już czas. Ruszył więc swoje cztery litery stąd, ale razem z 10t więcej w swojej sakwie. Talary należały do Alrada. Przywitałem sie również z nimi, keidy okradałęm go. Po czym poleciałem powoli szybując gdzieś. W końcu wylądował gdzieś na drzewie nieopodal nich.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 4:00 pm

Zauważała znajomą jej osobę, więc natychmiastowo wstała. Machając do Sylphido ręką zawołała.
-Hej! Chodź tu do nas! Nie siedź tam sam.- Uśmiechnęła się radośnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 4:02 pm

A on siedział. W tej odległości i przy tym wietrze który był tu u góry nie słyszał jej. Odmachał jej tylko lekko i tak bez życia.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 4:07 pm

Odpięła płaszcz i rzuciła go na ziemię.
-Zaraz wracam- Powiedziała do Alrada. Przygryzła dolną wargę, odwiązała wstążkę, którą miała przy szyi i zawiązała nią włosy. W jednej chwili była przy złodziejaszku, zamachnęła się ręką żeby uderzyć do w twarz. Jeżeli ją powstrzyma to i tak mu coś zrobi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 4:09 pm

Zablokował jej cios jedynie.
-Za co?
cichę mruknięcie
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 4:12 pm

-Za to, że zachowujesz się jak trup.- Stwierdziła z wyrzutem, chociaż sama jest martwa to się tak nie zachowuje. Przysiadła na gałęzi obok chłopaka.
-Co się stało? – Spytała krzyżują ręce na biuście.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 4:19 pm

-N...
Już chciałem powiedzieć nic, no ale...
-Rodzinka wygarnęła mi, że niepotrzebnie wróciłem. I ze mnie tutaj nie powinno być.
Szepnąłem cicho, podkulajac nogi.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 4:24 pm

Opuściła głowę, ciekawe, kto się to pierwszy załamie. Dłonią rozczochrała mu włosy.
-Obchodzi cię ich zdanie? Jeżeli tak to jeszcze wiele razy cię skrzywdzą.- Powiedziała zakładając włosy za ucho.
-Nie dbaj, co o tobie mówią, po prostu wierz w siebie.- Uśmiechnęła się radośnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 4:26 pm

-Może i masz rację, ale jakbyś ty sie czuła, gdyby matka Ci powiedziała, że masz się wynosić, że powinnaś nie istnieć. Że Cię nie kocha?
spytałem.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 4:30 pm

-Mnie matka porzuciła, zostawiła w głupiej szkole. Nikt mi o niej nie powiedział, nie szukała mnie.- Powiedziała poważnie spoglądając mu prosto w oczy. Niech wie, że takie rzeczy się często zdarzają, że nie tylko on nie miał prawdziwego życia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 4:34 pm

-Może i masz racje...
urwał w pół zdania zdania i zamyślił się przez chwilę.
-Czemu się na mnie rzuciłaś wtedy w barze?
automatyczna zmiana tematu.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 4:37 pm

Zaśmiała się, kiedy przypomniał o tym zdarzeniu.
-A tak.- Powiedziała uśmiechając się wesoło. Chyba Alrad nie usłyszał, nie? Rozwiązała wstążkę, a wiatr rozwiał jej krótkie włosy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 4:39 pm

-Odpowiesz?
spytałem, a moje nogi zwisły z drzewa. Wrócił humor.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 4:43 pm

-A, czemu nie?- Spojrzała na upadłego nadal się uśmiechając. Zawiązała znów wstążkę na szyi. Poprawiła spódniczkę, właściwie ugładziła ją na udach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 4:49 pm

-A niewiem. Ale zazwyczaj rzucając sie na kogoś ma sie jakiś powód.
Przytuliłem ja do siebie, trzymając ją w nadgarstkach. Prawa ręka trzyma lewą, a lewa prawą. Niezbyt mocno. Jakby zaczęła sie szarpać to puszczam.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 4:58 pm

Siedziała bez ruchu, nie trzymał jej za mocno, ale po coś ją trzymał. Zamknęła oczy czując na pliczkach zimny powiew wiatru. Nie zastanawiała się, co chce zrobić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" EmptyPon Mar 16, 2009 5:02 pm

A on ją tak trzymał delikatnie, tuląc leciutko do siebie. Jak nie będzie chciała to powie przecież czy cos...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wodospad "Taichuen" Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" Empty

Powrót do góry Go down
 
Wodospad "Taichuen"
Powrót do góry 
Strona 1 z 15Idź do strony : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Karczma "Alabastros"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Wodospad-
Skocz do: