Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Cmentarz "Koniec"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptyWto Mar 10, 2009 5:31 pm

[Pamparam ;d]
- Trudno - wzruszył ramionami. - To będę miał niewolnicę - wyszczerzył się paskudnie. Nie obchodziło go, że upadła dopiero wróciła po jakimś czasie. Za długo nikogo nie łapał po tym zakazie łapanki w okolicach wodospadu, a skoro tutaj ofiary same się pchają...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptyWto Mar 10, 2009 5:32 pm

Dostrzegł Ninę - Podszedł do niej zauważył łańcuchy.
- Hej Ninuś...widzę żeś skrępowana trochę ^^ - Jego wzrok pobiegł ku właścicielowi ich.
- I ciebie ja witam Kjell xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptyWto Mar 10, 2009 5:35 pm

- Gdyby nie to, że trochę cię już znam, to może i cieszyłabym się na niewolnictwo u ciebie - mruknęła. Żeby chociaż wróciła. Ale nie, ona wpadła w odwiedziny na stare śmiecie. Nie mogła tutaj zostać. Miała zbyt dużo ważnych spraw do załatwienia poza krainą. Odchyliła głowę do tyłu, żeby spojrzeć na swojego oprawcę. - Szybę ci naprawiłam gratis. Powinieneś to docenić - powiedziała. Wiedziała, że już jej nie wypuści, ale w sumie, co jej szkodziło.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptyWto Mar 10, 2009 5:37 pm

- Ależ doceniam, doceniam. Przecież nie będę cię torturował, tylko zostawię w spokoju w lochu! - odparł zadowolony i odwrócił głowę w stronę wampira. - Na ciebie też przyjdzie pora - oznajmił jadowicie, mrużąc lekko oczy. Zniknął nagle ze swoją przyszłą niewolnicą. A przynajmniej taką miał nadzieję.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptyWto Mar 10, 2009 5:39 pm

- Ehhh jak zawsze pogrożą, pogrożą i dupa... - Odszedł w spokoju.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptySob Mar 14, 2009 7:42 pm

Pojawiła się siedząc sobie na jednym z nagrobków. Podczas ostatniego swojego pobytu na cmentarzu spotkała tu Elys i zapomniała ją wypytać o szczegóły wyprawy.
Przyszła tu nie tylko z nadzieją na następne spotkanie z nią, ale z zamiarem wypoczynku.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptySob Mar 14, 2009 7:49 pm

Pojawiła się za Mikuko i przytuliła ja.
-Witaj kochana- uśmiechnęła się łobuziarsko ukazując swoje śnieżnobiałe zęby. Od razu bił od niej dobry humor. Cała okolica jakby się rozjaśniła, gdy tylko Elys się pojawiła.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptySob Mar 14, 2009 7:56 pm

Poczuła ciepło bijące od Elys i uśmiechnęła się.
-Witaj moja droga Elys- powitała ją przy czym spojrzała na nią i pogłaskała po głowie. Nie dawno widziała się z Elys, ale zawsze było jej brak tej osobistości. Królowa elfów zawsze wznosiła w atmosferę coś od siebie. Dawała poczuć, że jest się w pobliżu swego rodzaju świętości. Mik zawsze lubiła przebywać w towarzystwie Elys.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptySob Mar 14, 2009 8:04 pm

Spojrzała w oczy Mikuko jakby chciała odczytać jej myśli wspomnienia czy też i uczucia. Przekrzywiła nieznacznie głowę w bok z zamyśloną miną. Nic nie mówiła jeszcze dokładnie przez moment. W końcu się ożywiła.
-Jesteś czymś zmartwiona czy tylko za mną się stęskniłaś? –Jak zwykle skromność raczej nie należała do cech w niej zawartych. Komuś umknęło to przy tworzeniu Elys.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptySob Mar 14, 2009 8:08 pm

-Jestem zmartwiona tym, że tęskniłam- odparła i zamyśliła się. Cokolwiek to znaczyło nie miało sensu.
-Kochana, co z naszą wyprawą? -spytała nawiązując do ostatniego spotkania.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptySob Mar 14, 2009 8:13 pm

-Ach tak-przygryzła nieznacznie swoją dolną wargę. –Odbędzie się, ale nie wyruszę póki wszystkie się nie bieżymy. Damy radę. –Powiedziała z zadziwiającym w jej ustach optymizmem. Poprawiła kilka niesfornych kosmyków jej włosów.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptySob Mar 14, 2009 8:16 pm

Uśmiechnęła się nikle, jakby te słowa w czymś ją upewniły. Skinęła zaraz również głową.
-Masz ochotę na gorącą czekoladę? -spytała, a jej wzrok niezauważalnie uciekł trochę na bok w zamyśleniu.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptySob Mar 14, 2009 8:23 pm

Elys ostatnimi czasy była tak zajęta wszystkimi sprawami poza potrzebami fizycznymi swego ciała, po prostu o nich zapomniała. Skąd mogła wiedzieć, kiedy ostatnio coś jadła? Chyba tylko zdolności magiczne wciąż utrzymywały ją przy życiu, nie obniżając przy tym kondycji ciała.
-Chętnie –powiedziała z uśmiechem na twarzy, chociaż dokładnie przyglądała się Mikuko, każdemu jej ruchowi, wyrazowi twarzy nawet najmniejszej zmarszczce pojawiającej się w kąciku ust.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptySob Mar 14, 2009 8:29 pm

Wlepiła wzrok w jej oczy.
-Chodźmy więc do mnie. Taka mniej oficjalna atmosfera wyjdzie Ci na dobre- Odparła po czym odwróciła do niej przodem. Chwyciła Elys lekko za nadgarstek i zniknęła z nią do swoich komnat.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptyPon Mar 16, 2009 11:21 pm

Szkła powoli chodnikiem, znudziło jej się „życie”. Stanęła i oparła się plecami o jakiś marmurowy nagrobek. Westchnęła cicho krzyżując ręce na biuście. Chyba nie mam, po co tu siedzieć, pomyślała i ruszyła w stronę wyjścia, ale nagle coś jej przeszkodziło. Zachodziła o wystający kamień i całym ciałem uderzyła o ziemię. Gwałtowny upadek nie był zbyt miły i „zdrowy” dla dziewczyny. Głową uderzyła o ziemię, więc natychmiastowo ją rozbolała.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptyPon Mar 16, 2009 11:30 pm

Powoli się podniosła marudząc coś pod nosem. Nie miała zamiaru tego powtarzać. Otrzepała się szybko uważając, aby nie dotknąć najbardziej bolących miejsc. Ogarnęła włosy i rozejrzała się wokół przymykając lekko oczy. Chyba sobie stąd pójdę, pomyślała odchodząc, ale tym samym nadal się rozglądając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:22 am

Przyleciał z Du na cmentarz. Może to nie było zbyt "sympatyczne" miejsce, ale dla Shina dość nastrojowe.
- Chcesz polecieć gdzieś indziej?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:23 am

-Nie trzeba.
Uśmiechnął się, nadal był trzymany i mu to nie przeszkadzało.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:26 am

- Dlaczego chciałeś się gdzieś przejść?
Wyszukał wzrokiem jakiegoś posągu i przysiadł na nim ze zawierzołakiem. Ponieważ wiał trochę chłodny wiatr osłonił ich swoimi skrzydłami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:28 am

-Za dużo przemyśleń.
Westchnął cicho. Spoważniał. Oparł policzek o jego klatkę piersiową.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:32 am

- Podzielisz się nimi ze mną? Może coś doradzę.
Przytulił go do siebie i uśmiechnął się trochę niesmiało. Co takiego mogło chodził po głowie tego małego kotołaka?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:36 am

-Właściwie... Mogę.
Miauknął cichutko.
-No więc, z jednej strony, niezwykle mi brakuje osób które uznałem rodziną, czyli tych od których odszedłem pod czyjąś namową. Z drugiej... Sai, za którym niemal wszedzie biegałem wreszcie zainteresował się mną, mimo to, boję się że powtórzy się coś podobnego jak kiedyś.
Westchnął rozdarty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:38 am

Zamyślił się.
- Wydaje mi się, że powrót do pierwszej opcji byłby lepszy... Wiesz jaki jest mój ojciec- przewrócił oczami- wydaje mi się, że traktuje cię trochę jak zabawkę. Kiedy chce to poprzytula i tym podobne, a chwilę później straci całe zainteresowanie tobą.
Usadził go sobie na kolanach, żeby mieć jedną rękę wolną i zaczął go głaskać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:44 am

Opuścił uszka. Fakt, miał rację, ale... Mimo to nie odczuwał tego aż tak jak kiedyś. Mimo to, nadal była ta obawa że może się to powtórzyć.
-Nie wiem już sam... Póki co jest możliwość pół, na pół.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:46 am

- Cóż... Albo spróbuj zostać z moim ojcem, a jak ci nadepnie znowu na odcisk, to wtedy wybierz tą pierwszą opcję.
Delikatnie zaczął się bawić jego włosami. Du słodko wyglądał z takimi klapniętymi uszkiami xd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Cmentarz "Koniec"
Powrót do góry 
Strona 13 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Cmentarz
» Karczma "Alabastros"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Martwe tereny-
Skocz do: