Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Drzewo Życia

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 1:46 pm

- No i się nasz demonek zdenerwował - powiedziała - Nie bądź taki spięty.- dodała i spojrzała karcąco na dziewczynkę - Jeżeli doprowadzisz go do granicy wytrzymałości to ci nie pomogę, bo sama będziesz sobie winna - mruknęła
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 1:49 pm

Zignorował Ninę.
- Jakbyś była starsza, to zupełnie inaczej bym z tobą rozmawiał - warknął i podniósł się, a jego mina i błysk w oku nie wróżyły niczego dobrego. Usiadł ponownie po turecku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 1:51 pm

Przyszedł.
- Witam!
Usiadł pod drzewem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 1:52 pm

-Ostatnie pytanie^^ Moge zadać?
spytała demona
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 1:53 pm

- Nie - warknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 1:55 pm

- Może dokończę masaż, co? - mruknęła widząc jego minę i spojrzała na przybyłego wampira - Witaj L - uśmiechnęła się do niego
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 1:55 pm

-Ponurak!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 1:56 pm

- Ninuś. - uśmiechnął sie szeroko i wyjął butelke, z której coś wypił.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 2:00 pm

Zawarczał, słysząc dzieciaka, i wstał. Zrobił krok w jej stronę, po czym zatrzymał się.
- Ssh - odwrócił się do upadłej. - Może kiedy indziej - mruknął, siląc się na spokój. Wziął głęboki oddech i usiadł z drugiej strony drzewa, by nie widzieć dziecka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 2:01 pm

-No dobra nie będę cię już wkurzać bo jesteś zbyt nerwowy pogadamy jak będę starsza chyba XD może wtedy zmienisz zdanie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 2:02 pm

- Dawno cię nie widziałam L'u. Gdzie byłeś? - spytała wampira i zerknęła na demona - No dobrze. Myślałam, że to może pomoże ci się uspokoić - wzruszyła ramionami
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 2:05 pm

- Sam się uspokoję - mruknął i odchylił głowę w tył, opierając się o pień.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 2:06 pm

-Czas się zmywać
po tych słowach znikneła razem z psem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 2:09 pm

- Skoro tak twierdzisz - powiedziała i oparła brodę o kolana
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 2:11 pm

- Gdzie ja byłem? Oto jest pytanie... szwędałem sie po różnych dziwnych miejscach. - powiedział i zauwarzył, że został sam na sam z Niną i Ancre, więc nie chcąc im przeszkadzać zmył sie.
- Bajj... - pomachał zanim poszedł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 2:13 pm

- Taa... - machnęła ręką do L'a zanim wyszedł
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 2:14 pm

- Ta, c'ya - burknął, jednak wyraźnie już spokojniejszy. - Masaż dalej aktualny? - rzucił w przestrzeń.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 2:17 pm

- Ach, więc teraz jest kiedy indziej? - uniosła lekko brew
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 2:19 pm

- Jakbyś mnie dotknęła, gdy byłem w takim stanie, to nie byłoby dla ciebie miłe - mruknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 2:21 pm

Wstała i podeszła do niego.
- Weź, bo się jeszcze wzruszę, że się o mnie martwisz - mruknęła siadając obok
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 2:22 pm

- Och, jak możesz w to wątpić - spojrzał na nią z wyrzutem i złapał się za serce teatralnym gestem. - Ależ oczywiście, że się martwię.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 2:25 pm

- To przestań, bo twoje serce, za które się tak łapiesz, może tego nie przetrzymać - wystawiła mu język
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 2:27 pm

- Masz rację, ja jestem taki wrażliwy. Co z masażem?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 2:29 pm

- Usiądź przede mną to zrobie - mruknęła przewracając oczami
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 EmptySob Lip 12, 2008 2:32 pm

Wstaje bez słowa i siada przed nią.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Drzewo Życia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Drzewo Życia
Powrót do góry 
Strona 3 z 16Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Las War'Shewa-
Skocz do: