Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Drzewo Życia

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorWiadomość
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 16 EmptyWto Maj 05, 2009 8:21 pm

- Byłam dotychczas?
Popatrzyła na niego pytająco zwracając dokładną uwagę na każdą jego wypowiedź.
- Raczej pod czyją władzą JESTEM- sprostowała z naciskiem na ostatnie słowo.
Jak gdyby nigdy nic uśmiechnęła się słodko i oparła głowę na łokciu.
- Ja też mam do ciebie parę pytań.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Drzewo Życia - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 16 EmptyWto Maj 05, 2009 8:33 pm

-Teraz pod moją, to chyba oczywiste. –Zerknął na nią spod lekko opuszczonych powiek jakby był nieco oburzony jej niewiedzą.
-Masz do pnie pytania, huh? –Skrzyżował ręce na swojej klatce piersiowej.-A więc pytaj póki mam chęć odpowiadać. –Rzucił oschle. Z tego jak się zachowywał, można było wywnioskować, że nawet, jeśli Rin zapyta on niekoniecznie odpowie.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 16 EmptyWto Maj 05, 2009 8:36 pm

- Twoją?
Zamrugała oczami w pytającym geście. Jednak po chwili wzruszyła ramionami zastanawiając się chwilę.
- Kim lub czym jesteś? Jak masz na imię? I skąd te blizny na moim ciele? Dlaczego ja? Po co? Dlaczego? Co zamierzasz?- zaczęła z rozpędem wypytywać, chociaż to na pierwszych trzech pytaniach jej najbardziej zależało.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Drzewo Życia - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 16 EmptyWto Maj 05, 2009 8:47 pm

Zamrugał z nieukrywanym podziwem do jej chęci poznawania świata.
-No no no, to się rozpędziłaś. Współczuję twoim nauczycielom, nie chciałbym być na ich miejscu, gdy mieli cię uczyć. –Przejechał swoim palcem po policzku w geście zastanowienia. Chciał odpowiedzieć tylko na jedno pytanie.
-Wystarczy ci tyle, że najczęściej mówią do mnie Sabin. Radzę ci zapamiętać me imię. –Pojawił się za nią. Miał twarz wtuloną w jej włosy. Otworzył powoli oczy.
-No cóż moja droga, muszę już iść. Spotkamy się jutro. I miej na sobie to.-Zniknął, lecz przed upadłą pojawiła się suknia.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 16 EmptyWto Maj 05, 2009 8:58 pm

Westchnęła cicho. Rozłożyła suknię i spojrzała na nią z obrzydzeniem. Nikt na świecie nie przekonałby jej, żeby założyła to paskudztwo. Może miała zbyt wygórowane gusta, ale w końcu znała się na sztuce, a projektowanie strojów też się do niej zaliczało.
A jednak wzięła suknię. Nie po to, by ją założyć, lecz by nie narobić sobie zbytnich kłopotów.

Sięgnęła z powrotem po swoje kartki i węgiel. W końcu miała wizję co narysować. Jednak jej zapał szybko wyparował, a sama upadła zniknęła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Drzewo Życia - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 16 Empty

Powrót do góry Go down
 
Drzewo Życia
Powrót do góry 
Strona 16 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Las War'Shewa-
Skocz do: