Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Drzewo Życia

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 10:31 pm

Opuścił na chwilę wzrok kiedy Elys zniknęła ale po chwili spojrzał na dziewczynę, która została i podszedł bliżej niej.
A więc to twoje królowa? A z jakiego królestwa jesteście?
Zapytał patrząc na dziewczynę z zaciekawieniem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 10:33 pm

- Do zobaczenia Elys.
Spojrzałam na Astesisa
- Tak, to moja królowa. A jesteśmy z królestwa Valtamier. Kiedyś było to królestwo elfów, którymi jesteśmy, ale od niedawna połączyliśmy się ze zwierzołakami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 10:37 pm

hmm Jednoczycie siły przeciw innym? Czy tylko takie wsparcie?
Powiedział i spojrzał lekko zadziornie na dziewczynę. Chyba pierwszy raz w życiu rozmawiał z elfką w celach zapoznawczych, zazwyczaj to były zadania, czy zlecenia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 10:42 pm

- Chyba wsparcie. Elfów i zwierzołaków było mało w porównaniu do innych ras i to chyba dlatego się połączyliśmy. Nie wiem, ponieważ akurat wtedy kiedy to się działo opuściłam na trochę krainę. A czemu pytasz? - spytałam podejrzliwie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 10:45 pm

Między królestwami trwają wojny więc wolałem być pewny. W sumie to nie powinienem z tobą rozmawiać ale chyba nikt nie widzi...
Powiedział i rozejrzał się lekko dookoła siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 10:46 pm

- Spokojnie nic Ci się nie stanie. Przynajmniej z mojej strony - powiedziałam znowu się uśmiechając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 10:48 pm

Wylądowała po cichu na jednej z wyższych gałęzi, aby liście zasłaniały jej ciało. Oparła łokcie na nogach i wpatrywała się w obecnych jednocześnie przysłuchując się ich rozmowie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 10:51 pm

Usiadł powoli na ziemię i spojrzał przed siebie. Wziął głęboki wdech.
Jak myślisz ile będzie trwała ta wojna?
Zapytał dziewczyny chodź wiedział, że nie zna ona odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 10:55 pm

- Nie mam pojęcia i sądzę, że nie wiele osób zna na nie odpowiedź o ile w ogóle ktoś ją zna. A ty od dawna tutaj jesteś? - spytałam zaciekawiona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 10:59 pm

Przeciągnęła się leniwie przypadniem trącając nogą mniejszą gałąż, z której zaczęły spadać liście. Nie przejęła się tym, najwyżej ją zobaczą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:04 pm

Pojawił się na drzewie, na którym siedziała Rin i wlazł na "jej" gałąź. Zaczął skakać po niej, wywołując niemałe wstrząsy.
- Lalala! - wydarł się. Pijany ni naćpany nie był, ale i tak miał dziwne schizy. Cóż, bywa w życiu i tak!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:06 pm

- Kjell!- pisnęła czując, jak cała gałąź się trzęsie.
Energicznym ruchem nogi zepchnęła go z niej. Niech spadnie, nie będzie jej go szkoda.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:08 pm

Od bardzo dawna... Szczerze mówiąc chyba jestem tu najdłużej... jedynie moje podróże sprawiają, że mało kto mnie zna w królestwie. Ciągłe misje, wyprawy... sama wiesz chyba o czym mówię
Powiedział i usłyszał szelest liści. Odwrócił się i uśmiechnął.
Masz sentyment do drzew Rin?
Zapytał z uśmiechem na ustach. Ale kiedy zobaczył demona wytrzeszczył oczy i nie wiedział co powiedzieć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:12 pm

Spojrzałam do góry słysząc jakiś hałas.
- O cześć Rin - zawołałam wesoło.
Jednak kiedy ujrzałam demona już się tak nie uśmiechałam jak wcześniej. Postanowiłam jednak go zignorować.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:12 pm

Pisnął jak dziewczynka i spadł. Ale nie do końca, bo się złapał rękoma gałęzi. Rozhuśtał się i wskoczył z powrotem na gałąź.
- Zaraz ja cię zepchnę - zagroził, sadowiąc się w miarę wygodnie i opierając plecami o pień drzewa. Nogi zwisały mu swobodnie po obu stronach konaru, więc sobie dyndał nimi z lekka. Spojrzał w dół, a tam ujrzał swoją częstą ofiarę. Pomachał jej ręką, uśmiechając się z drwiną.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:15 pm

Uśmiechnął się widząc co odwala Rin z Kjell'em Westchnął i widząc, że demon macha do elfki spojrzał na nią i zapytał.
Wy się znacie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:16 pm

Usmiechnęła się bezczelnie i nagle znalazła się na kolanach demona. Ostatnimi czasy upodobała sobie to miejsce.
- Teraz jak mnie zepchniesz, to też spadniesz- pokazała mu język wiedząc, jak Kjell tego nie lubi. SPojrzała na pozostałych. Dlaczego tak się przejęli jego pojawieniem?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:19 pm

- Tak niestety go znam.
Skoro już mi pomachał, to nie mogłam go dużej ignorować.
- O witaj mój "ukochany" demonku, wybacz, że nie przywitałam cię od razu, cóż za nietakt z mojej strony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:21 pm

Wstał z ziemi i wyciągnął się.
Na mnie już czas, miłej zabawy 3majcie się.
Rzucił i rozłożył czerwone skrzydła. Po chwili zbił się w powietrze i zniknął w chmurach.

z/t
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:22 pm

Nim elf... upadła siadła mu na kolana, Kjell położył nogi wzdłuż gałęzi, że faktycznie dziewczyna siedziała mu na kolanach. Westchnął i przewrócił oczami.
- Znowu mi będziesz uda gnieść? I chowaj język, bo ci go ukradnę. Albo pogryzę - wyszczerzył się, a jego wzrok mówił, że faktycznie takie coś zrobi. Spojrzał na elfkę.
- Cześć, dawnośmy się nie widzieli! Już ci chyba tatuażyk zanika, trzeba by odnowić - uśmiechnął się niebezpiecznie. Co prawda dzisiaj jej nic nie zrobi, bo zakaz jest, ale ma na to całą przyszłość.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:24 pm

Westchnęła cicho i usadziła się wygodniej lekko się przy tym wiercąc. Na razie się nie odzywała, tylko postanowiła się przysłuchiwać rozmowie demona i elfki. Schowała język jak jej "radził". Nie zamierzała ryzykować odgryzieniem go.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:28 pm

Odruchowo dotknęłam policzka.
- Ohh na prawdę nie trzeba. Ten co mam w zupełności mi wystarczy - mówiąc to spojrzałam mu prosto w oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:32 pm

- Ale mi nie - uciął krótko i rzucił ułamanym patyczkiem w czoło elfki, po czym powrócił spojrzeniem do upadłej. Uniósł nieco brew, rozbawiony jej milczeniem. Chyba sobie zbyt do serca wzięła jego słowa. - Ale mówić możesz - poklepał ją dobrotliwie po głowie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:35 pm

- Nie jestem twoim zwierzakiem- prychnęła pokazując mu język. Jednak po chwili go schowała. Był zbyt cenny, żeby go tracić w taki sposób. Popatrzyła na demona naburmuszona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:37 pm

Uchyliłam się, tak, że patyczek mnie nie trafił. Szkoda, ze Astesis już odleciał, przynajmniej miałam z kim wtedy rozmawiać. Postanowiłam już sobie pójść
- Do zobaczenia Rin - zawołałam do byłej elfki i pomachałam jej. - A ciebie mam nadzieję, nie zobaczyć zbyt szybko - powiedziałam Kjell'owi i opuściłam to miejsce.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Drzewo Życia - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Drzewo Życia
Powrót do góry 
Strona 13 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Las War'Shewa-
Skocz do: