Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Drzewo Życia

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptyPią Sie 01, 2008 5:47 pm

- Nie, bardzo lubię takie jak Ty. To doskonałe zabawki i te ich uszy... zabawnie wyglądacie gdy się je obcina. - Wstał i podszedł do niej. Nawet stojąc był niewiele wyższy, gdy ta siedziała. Zastanowił się nad czymś, siedzenie tutaj było bardzo nudne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptyPią Sie 01, 2008 5:49 pm

-No to już twój problem . phi a moje uszy i ogon to moja sprawa.
Machnęła mu ogonem zahaczając o nos tak że go połaskotała.
-I na pewno nie jestem zabawką
Przymrużyła oczy patrząc na niego gniewnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptyPią Sie 01, 2008 5:51 pm

- Oczywiście, że nie. - Udał oburzenie - Nie każdy zasługuje na takie wyróżnienie, futrzaku. - Dodał i uśmiechnął się drwiąco. Widocznie ta zwierzołaczka niczego nie wiedziała o życiu, choć było w niej 'coś' co skłaniało go do dalszej rozmowy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptyPią Sie 01, 2008 5:54 pm

-Hm.. jeszcze mam coś takiego jak samo ocena .. i wiesz mało mnie obchodzi co kto o mnie myśli więc spasuj bo i tak mnie nie obchodzi jak o mnie myślisz..
Mruknęła i wbiła mu ogonek między oczy i znów połaskotała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptyPią Sie 01, 2008 5:59 pm

Chwycił jej ogon tak by nie miała szans go wyrwać, jednak nie ściskał go by zadać ból
- Mało wiesz o życiu tutaj, kotku. Mało wiesz też o demonach. - Puścił jej ogon i jak na dziecko przystało, albo i nie przystało przejechał palcem po jej policzku, wcześniej zmieniając go w szpon, tak by zadrapać ją lekko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptyPią Sie 01, 2008 6:02 pm

Nawet nie próbowała wyrywać ogona.
-Może i mało wiem, demoniku..
Jak na złe przycisnęła twarz do szpona tak aby mocniej sie wbił. Spojrzała na krew i lekko sie uśmiechnęła cynicznie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptyPią Sie 01, 2008 6:05 pm

Uśmiechnął się, a w oczach coś mu zabłysło, jednak futrzak mógł być czymś ciekawym do zabawy. Gdy już zostawił piękną kreskę na jej policzku, zlizał krew ze szpona
- Nie mów do mnie demoniku. - Mruknął tylko, zamyślił się i na moment oderwał od tego świata.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptyPią Sie 01, 2008 6:08 pm

Ręka przejechała po ranie i z palca zlizała krew,
-Hm.. nawet słodka
Mruknęła i spojrzała na niego.. a dlaczego mam nie mówić demoniku..przecież jesteś dzieckiem to jak mam inaczej Cię nazwać
Powiedziała wyraźnie się z nim drocząc.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptyPią Sie 01, 2008 6:11 pm

- Ach, wiem. Jestem słodki, piękny i uroczy, że to pasuje najlepiej ale po prostu nie mów. Inaczej Cię zabije. - Spoważniał na chwilę, mówił to na serio. Po sekundzie znów uśmiechnął się wesoło, jak każde dziecko - Poza tym mam 924 lata, smarkulo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptyPią Sie 01, 2008 6:13 pm

-Mało mnie obchodzi ile masz lat demoniku..
Zamachała ogonem i uśmiechnęła cynicznie tym samym zeskakując z drzewa. więc sobie leciiiiii ^.^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptyPią Sie 01, 2008 6:15 pm

Wiatr zawiał tak, że gdy spadała, cisnął nią o drzewo, a następnie o ziemię
- To nic, pobawimy się kiedy indziej. - Rozwiał się i zostawił po sobie żarzący się popiół.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptyPią Sie 01, 2008 6:17 pm

Zanim ten wiatr nia cisnął o drzewo dziewczyna znikła xP.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptyPią Lis 07, 2008 8:40 pm

Na kolanach przyczołgał się pod drzewo życia.
- O ja biedny. - Położył się przy jego korzeniach. Był wyczerpany. Nie przyzwyczajony z natury do wiekszego wysiłu złodziejaszek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptyPią Lis 07, 2008 8:54 pm

Reno leżal pod drzewem, gdy podszedł do niego Harry Potter.
- Ej Ron, nie widziałes gdzies Dumbla pedała? Byl ostatnio w lochach przykuty do mego ojca, ale smark poluzował. - Zarzucił dumnie peleryną. - A poza tym, Hermiona się puszcza, widzialem ją ostatnio z tym blondyniem od slizgonów. Wiesz, ten co na ciebie leci. - Zrobił krótka przerwę. - Ron? Dobrze się czujesz? - Przyłozył dloń do czoła Reno.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptyPią Lis 07, 2008 8:59 pm

- Ty chyba z innej bajki. - Podrapał się po głowie. Nie mial pojęcia o czym mówi ta cudaczna osoba.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptyPią Lis 07, 2008 9:06 pm

Harry spojrzał na niego z wyrzutem.
- Jeżeli nadal fochasz się za to, że w ostatnią noc zostawiłem cię by spotkać się ze Stworkiem, to wiedz, ze robiłem już gorsze rzeczy. Nie wspominając o twojej mamie... - Wsiadł na miotłe. - Ale jabyś zobaczył dumbla to przekaz mu, że jestem w ciąży. - Odleciał z przydupem.

MISJA DRZEWO ŻYCIA ZAKOŃCZONA.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptyNie Lis 23, 2008 4:11 pm

Przyszedł... Spojrzał na drzewo. Z powodu nawracających wspomnień chciał odpocząć. Położył się na trawie. Wprawdzie trochę zimno mu było w krótkim rękawku, ale to teraz nie miało znaczenia.
-Coś z nim jest chyba nie tak...
Mruknął sam do siebie, kuląc się. Ogon przykrył go na wysokości biodra, a chłopak objął go tylko.
-Ale dlaczego... Może lepiej by było jak bym żył całe życie pod kluczem.
Uśmiechnął się minimalnie sam do siebie.
Ziewnął. Był zmęczony. Jakoś się pozbierał i wstał. Ruszył przed siebie trochę przygnębiony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptySob Lis 29, 2008 11:37 pm

Przytaszczył się powoli, siadając pod drzewem. Po chwili się połozył i zaczął wpatrywać w gwiazdy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptyCzw Gru 04, 2008 11:37 pm

wyszedł
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptySob Gru 27, 2008 8:46 pm

Pojawiłam się wraz z Ramzesem i Hadesem tuż obok drzewa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptySob Gru 27, 2008 8:48 pm

Pojawił się na gałęzi nieśmiertelnego drzewa razem z Gracją
- No kochana, zaczynaj. Jestem otwarty na twoje 'argumenty' - zachichotał cicho i przeciągnął się leniwie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptySob Gru 27, 2008 8:56 pm

Stanęłam pewnie na gałęzi. Uśmiechnęłam nieznacznie i wyciągnęłam ręce przed siebie, trzymając laskę dokładnie po środku. Nagle zaczęłam nią obracać bardzo szybko. Dwa szybkie kroki do przodu i nagle uderzenie laską w bok upadłego, i zaraz po tym dokładnie w przeciwległy bok. Szybkimi krokami wycofałam się, nadal obracając laską, tworzą swego rodzaju tarczę ochronną.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptySob Gru 27, 2008 9:02 pm

Zablokował oba ciosy swoją katana z dziecinną łatwością, jednak nie miał zamiaru tak łatwo odpuszczać dziewczynie. Kilka szybkich kroków i był już za nią, celując prosto w kręgosłup. Cięcie było celne i szybkie, miała niewiele czasu, aby uniknąć paraliżu na pewien czas. Upadły uśmiechnął się tylko złośliwie pod nosem, próbując to wykonać. Jeżeli to się nie uda to szybko przykuca i próbuje ściąć wampirzycę z nóg. Jeżeli ona go zaatakuje będzie parował ciosy kataną dzięki swojej wrodzonej zwinności.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptySob Gru 27, 2008 9:24 pm

Nie miałam ochoty być sparaliżowana. Odbiłam uderzenie na plecy obracając laską za plecami z równą szybkością. Nagle zatrzymałam laskę w jednej ręce, skoczyłam do przodu, lądując na wolnej ręce, odbijając się od gałęzi i lądując wdzięcznie poza zasięgiem jego broni. Natychmiast też odbiłam się i zaatakowałam Ramzesa, wymierzając uderzenie w jego brzuch.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 EmptySob Gru 27, 2008 11:16 pm

Odskoczył w tył, tak że wyglądało to wszystko jakby go goniła. W powietrzu ich bronie się starły, wydając charakterystyczny szczęk walki między dwoma osobami. Wreszcie napotkał za swoimi plecami pień. Odbił mocniej broń wampirzycy, robiąc obrót w powietrzu, zgiął nogi w kolanach i odbił się od pnia bardzo mocno. Zaczął robić istny taniec swoim ostrzem, ciosy i uderzenie były o wiele silniejsze niż normalnie, a co za tym idzie trudniejsze do odparcia. Cios za ciosem, każdy w inne miejsce. Wampirzyca miała teraz wielki dylemat.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Drzewo Życia - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Drzewo Życia
Powrót do góry 
Strona 8 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Las War'Shewa-
Skocz do: