Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Podmokłe tereny

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptySro Sty 07, 2009 11:04 pm

Pchać się z pieszczotami nie będzie, więc stał tak samotnie..
-Coś pękło? Opowiedz mi, ja nigdy się tak nie czułem - Tak, przesiąknięty jadem do końca.
Chciał usłyszeć o jego nieodwzajemnionych, jakże zdruzgotanych uczuciach
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptySro Sty 07, 2009 11:12 pm

-A nie nie ważne...
Machnął dłonią. Odwracając się do niego plecami z cieżkim westchnieniem.
-Nie chcę o tym mówić.
Mruknął cicho.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptySro Sty 07, 2009 11:12 pm

*Pojawił się koło Sai'a i Du i popatrzył na nich z jakże dziwnie miłym uśmiechem*
- Witaj Sai - skłonił się lekko i spojrzał na Du - Jak żyjesz mój niewolniku? - spytał z wyszczerzem na twarzy. Możnabyło wyczuć od niego woń alkoholu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptySro Sty 07, 2009 11:17 pm

Pojawił się i spojrzał na Demony i jednego zwierzołaka.
Ave
rzekł cicho, ale z racji że był nowy, nie zdziwiłby się jakby go zignorowano.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptySro Sty 07, 2009 11:21 pm

-Yo - Machnął niedbale ręką. Nowy obserwator, dziwne że nie oddał królowi należytego szacunku, widać na razie nie był zbyt dobry jak na swą profesję przystaje
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptySro Sty 07, 2009 11:23 pm

Uśmiechnłą się sympatycznie do przybyłych.
-Ah tak, tak... Na razie całkiem nieźle. Chociaż mogło by być lepiej.
Odpowiedział Wrathowi. Po czym zaczął szukać wzrokiem jakiegoś drzewa, czegokolwiek aby usiąść. nadal mu się trochę we łbie kręciło.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptySro Sty 07, 2009 11:28 pm

Pojawił się wisząc do góry nogami na jakimś drzewie. Sięgnął rekoma do uszu zwierzołaka. Chwycił je i zaczął kręcić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptySro Sty 07, 2009 11:33 pm

Miauknął boleśnie wyrywając się z dotyku króla z łezkami w oczach.
-Nie-do-ty-kaj...
Prychnął, podszedł pod jakieś drzewo, w miarę daleko od Reno, i oparł się o nie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptySro Sty 07, 2009 11:36 pm

*Zachichotał cicho i machnął ręką do przybyłych*
- Witaj królu - skłonił się Reno
- Ach... To szkoda... - westchnął teatralnie - Nikt cię nie dręczył?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptySro Sty 07, 2009 11:38 pm

- Co za róznica, i tak kręci ci się w głowie. - Zwiesił dłonie. Majtały się tak na wietrze, jak u szmacianej lalki. - Cześć Wrath. - Posłał mu zabójczy usmiech, także ten mógł paść trupem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptySro Sty 07, 2009 11:39 pm

Znikł
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptySro Sty 07, 2009 11:40 pm

-Zapomniałeś chyba ze jeśli chodzi o męczenie, i denerwowanie to jestem zazwyczaj pierwszym celem, prawda?
Skierował słowa do "Pana" kończąc je cięzkim westchnieniem.
-I co z tego że mi się w głowie kręci? Przeżyję jakoś.
Mruknął osuwając się na ziemię. Poprawił na sobie czarne futro. Chłodno było...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptySro Sty 07, 2009 11:41 pm

Pojawiła się, siedząc na tej gałęzi, na której wisiał Reno. Zbiegowisko tutaj się znajdujące dziwiło ją. Bagna stały się nagle popularne?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptySro Sty 07, 2009 11:44 pm

- Hmm.. Fakt... - mruknął - Ale że Nina rozprawiczyła mojego niewolnika... - westchnął teatralnie i usiadł na uciętym pniu. - Ty musisz robić wszystko co ci karzę taak?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptySro Sty 07, 2009 11:47 pm

Musiał przypomnieć.... Miał ochotę zamordować go. jednak tylko westchnął cicho. Zaciskając pięści.
-Rzekomo muszę...
Potwierdził jego słowa z niechęcią.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptySro Sty 07, 2009 11:47 pm

Chwila moment i siedział juz obok Ill.
- Mam dla ciebie niespodziankę. - Chwycił ją za dłoń i zniknęli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptySro Sty 07, 2009 11:50 pm

- Stań na głowie i zamachaj ogonkiem! - powiedział pierwsze co mu przyszło do głowy i czekał na wykonanie zadania machając rękami i z zacieszem na twarzy jak małe dziecko
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptySro Sty 07, 2009 11:53 pm

Stanął na głowie. Ogonek zaczął falować to na prawo do na lewo. No i koszulka mu spadła na oczy, przez co się trochę rozproszył i wywalił miaucząc przy tym.
-Mogło być?
Mruknął leżąc na brzuchu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptySro Sty 07, 2009 11:54 pm

(wybaczcie ale net mi padł)
Zwyczajnie zasnął w miejscu. Gdy sie obudził zauważył tylko zwierzołaka i demona. Patrzał sie na nich.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptySro Sty 07, 2009 11:59 pm

*Podszedł do Du i przejechał mu dłonią po nagim brzuszku*
- Musisz poćwiczyć... - szepnął mu na ucho i zauważył demona
- Wrath - przedstawił się mu i pstryknął Du w ucho
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptyCzw Sty 08, 2009 12:02 am

naciągnął bluzkę niemal do kolan, następnie patuląc sie futrem jak to było tylko możliwe.
-Masz zimne ręce...
Mruknął jak by to było gorsze od tego poniżenia. No cóż, fakt, wolał ciepło...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptyCzw Sty 08, 2009 12:03 am

Kael
odrzekł i spojrzał się na zwierzołaka. Z natury nie lubił zwierząt wiec starał sie nawet nei patrzec na to ochydne stworzenie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptyCzw Sty 08, 2009 12:09 am

*Przejechał mu pazurkiem po policzku uśmiechając się kątem ust i wbił mu go trochę w niego, tak że spłynęła stróżka krwi.*
- Bo jest zima to mam... - wyjaśnił i owinął sobie kosmyk jego włosów na palec - Umiesz tańczyć? - spytał uśmiechając się wrednie i spojrzał na Kael'a
- Co tak cicho siedzisz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptyCzw Sty 08, 2009 12:13 am

-Nie nie umiem.
Wolał by mu już ogrzać łapy niż tańczyć, a że jeszcze nie potrafi. Odruchowo wytarł krew dłonią, rozcierając ja na policzku jeszcze bardziej. Wbił wzrok w zamarzniętą trawę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 EmptyCzw Sty 08, 2009 12:16 am

Wiesz, ja raczej rozmowny nie jestem.
odrzekł i siadł na ziemi. Na palcu utworzyl małą, gorącą, czerwoną kulkę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podmokłe tereny - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 17 Empty

Powrót do góry Go down
 
Podmokłe tereny
Powrót do góry 
Strona 17 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Bagna-
Skocz do: