Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pomost nad jeziorem

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 6:11 pm

Oderwała sopelki z cichym sykiem.
- Byłbyś delikatniejszy, co? - powiedziała z wyrzutem. Wprawdzie wiedziała, że to absolutnie bezsensowne, jednak szlag by ją trafił, gdyby nie okazała swojego oburzenia. - Jesteście po to, żeby się rodzajowi żeńskiemu nie nudziło. Po prostu kobiety i dziewczyny zauważają, że macie pewną wartość, więc traktują was jak w miarę równych sobie. - stwierdziła sucho. Wyciągnęła z kieszeni kilka płaskich kamyczków i rozpoczęła puszczanie kaczek na wodzie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 6:16 pm

Prychnął i odsunął się, ostentacyjnie wycierając rękę o spodnie.
- Nie, to nie! - wzruszył ramionami i przycupnął na pomoście, podnosząc z niego jakiś patyk i zaczął nim taplać w wodzie jak niedorozwinięte dziecko.
- I nie będę delikatny - burknął. - I raczej jest na odwrót, słaba, żeńska istotko - łypnął na nią kątem oka jak zły pies. - Nie igraj z ogniem, bo się poparzysz - dodał po chwili mentorskim tonem i wrócił do rozbryzgiwania wody, nie przejmując się, że zimne krople lecą na niego i dziewczyny. Miał ochotę taplać, to taplał.

[Idę do sklepu, brb. Omg, miałem 666 postów i popsułem ;<<]


Ostatnio zmieniony przez Kjell dnia Czw Mar 05, 2009 6:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 6:16 pm

Przechodzi z gryfem na smycz, gryf w kagańcu na dziobie i kolczatce na szyi.
- Witam...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 6:20 pm

Spojrzała na nowo przybyłego i odruchowo przysunęła się do nieznajomej.
- Oho, idzie przyczyna mojego nieszczęścia- mruknęła cicho, że tylko Selene mogła dosłyszeć i wysiliła się na grymas, który miał przypominać uśmiech.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 6:20 pm

- A tam poparzę. - machnęła ręką. - Dam pod zimną wodę i będzie w porządku - stwierdziła. - Nie uważaj, bo sobie krzywdę tym patyczkiem zrobisz.
Zakołysała zwisającą z pomostu nogą, nic sobie nie robiąc z dosięgających ją kropel. Przecież z cukru nie jest, to się nie roztopi. Przymknęła oczka, rozkoszując się pogodą. Co jak co, ale pogoda jej się podobała zawsze niezależnie od temperatury, ani innych czynników.
- Vall? - zdziwiła się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 6:23 pm

Spojrzał w kierunku z którego usłyszał swe imię.
- Tak ja ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 6:28 pm

Prychnęła jak jakiś kot i usiadła za Selene, żeby nie było jej widać. Nagle w dłoni dziewczyny pojawiła się butelka eteru. Najwidoczniej była spragniona. Delikatnie odkręciła butelkę i pociągnęła z niej kilka łyków.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 6:29 pm

Zabrała elfce butelkę i nie interesując się zakorkowaniem, wyrzuciła ją w jezioro. Jeśli będzie chciała z niej skorzystać, to musi za nią popłynąć.
- Za młoda na alkoholizm jesteś czy tam eteroholizm - oceniła.
Przeniosła swój wzrok na wampira.
- Dawno cię nie widziałam - rzuciła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 6:34 pm

- Czemu tak uważasz? To, że wyglądam na młodą, nie oznacza, że tak jest na prawdę.
Popatrzyła na nią z wyrzutem, a potem na butelkę, która płynęła na dno. Westchnęła zrezygnowana i się lekko skuliła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 6:36 pm

Przypatrzył się kobiecie...demonce...Col...
- Aaaa!!! _chwycił ją w ramiona i wyściskał.
- Łiiii nooo trochę czasu łiii
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 6:37 pm

- Wystarczy mi, że wyglądasz na młodą - stwierdziła sucho i wstała. Właśnie wtedy dopadł jej Vall, jednak ona odskoczyła, zapewniając mu lądowanie w jeziorku.
- Kochajcie się! - rzuciła, unosząc ręce do góry i znikając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 6:38 pm

Weszłam na pomost niemalże bezszelestnie. Zbliżyłam się do towarzystwa z delikatnym uśmiechem na ustach. Laskę trzymałam w prawej ręce, prosto, lecz żaden jej koniec nie dotknął desek pomostu.
- Witam - przywitałam się i przystanęłam przy barierce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 6:39 pm

Zniknął też, bo mu wampirzyca, którą chciał do wody wepchnąć, zwiała ;<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 6:41 pm

Prychnęła słysząc słowa dziewczyny, której imienia nawet nie poznała i demonstracyjnie odwróciła głowę, dając do zrozumienia, że nie ma nic wspólnego z wampirem kąpiącym się w zimnej wodzie. Uśmiechnęła się do przybyłej i skinęła jej głową na powitanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 6:42 pm

- PaPa! i Witam, witam! - Popatrzył na wampirzyce i zastanawiał się co miała Col na myśli.
Wydostał się z wody była...orzeźwiająca. - Brrr.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 6:46 pm

Uśmiechnęłam się delikatnie do obojga. Przeszłam obok nich na koniec pomostu, usiadłam bokiem na jego skraju i opuściłam jedną stopę do wody. Poprawiłam włosy odrzucając je na plecy, natomiast drugą nogę podkuliłam i objęłam ramionami.


Ostatnio zmieniony przez Gracja dnia Czw Mar 05, 2009 6:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 6:47 pm

Uśmiechnęła się usatysfakcjonowana, że obca usiadła oddzielając ją od wampira. Zaczęła coś cicho nucić pod nosem i patrzyć w niebo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 6:50 pm

- Cudna woda, prawda Vall? - spytałam cicho melodyjnym głosem nie podnosząc głowy. - A my się chyba nie znamy... Jestem Gracja... - przedstawiłam się elfce, uśmiechając się delikatnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 6:53 pm

- Oj tak...cudna - Przypatrzył się elfce.
- Coś nie tak? Obrażona na mnie jesteś ? - Zbliżył się do niej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 6:54 pm

- Jestem Rin.
Uśmiechnęła się i spojrzała obojętnie na wampira.
- Raczej nie bez powodu wykopałam cię z domu, prawda?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 7:00 pm

Przypatrzył się jej i znów się zbliżył.
- A co takiego ci zrobiłem? - Powiedział zamyślony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 7:01 pm

- Wystarczy, że jesteś.
Splotła dłonie pod biustem i spojrzała na niego naburmuszona jak mała dzieczynka. Jednak w jej oczach błyskały radosne iskierki, a dziewczyna się tylko z nim przekomarzała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 7:06 pm

Odwrócił się na pięcie. Zastanowił się i szybko odwrócił i przytulił się do niej.
- łiiii nie obrażaj się. - Potarł noskiem i jej nosek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 7:07 pm

- Dobra, nie będę, tylko się odsuń!
Zaśmiała się i szybko uwolniła z jego objęć.
- Gdzie się ostatnio podziewałeś?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 EmptyCzw Mar 05, 2009 7:09 pm

Przysłuchiwałam się w milczeniu rozmowie tej dwójki, opierając się policzkiem o kolano. Po chwili na pomost wszedł potężny biały tygrys i pewnym krokiem przeszedł przez cały pomost, by przystanąć obok mnie, otrzeć się o moje ramię i ułożyć obok.
*Witaj, Słodka* - przywitał się łasząc do mnie
* Witaj, mój drogi* - uśmiechnęłam się promiennie głaszcząc zwierze za uszami.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomost nad jeziorem
Powrót do góry 
Strona 3 z 21Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: