Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pomost nad jeziorem

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 9:17 pm

Westchnęła cicho i spojrzała za Du.
- Czemu tak zareagowałeś?- popatrzyła na Elina.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 9:20 pm

-Skieruj te słowa do kogoś innego.

Odpowiedział Daelin oraz zaczął masować sobie ramiona.

[poza tym ta postać to Daelin nie Elin]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 9:25 pm

//wiem, ale całego imienia nie chce mi się pisać, więc skracam ;p

Westchnęła cicho. Przypominał jej kogoś... Ale cóż, to była przeszłość.
Dziewczyna weszła dalej na pomost i usiadła na balustradzie machając nogami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 9:28 pm

Jej szkarłatne oczy powędrowały w jego stronę..
- Twój brak odpowiednich manier i zrozumienia dla innych ludzi jest zbyt wielki by nie kierować do ciebie rad.. Takie zachowanie ci nie pomoże..
Wstała i odleciała..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 9:34 pm

-Po prostu odpowiedziałem kontratakiem na atak.Co w tym dziwnego?W tym świecie nie wolno nawet się bronić?

Spytał zdziwiony Daelin odlatującą Morię.

[zet/wut,kolacja]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 9:38 pm

- Wiesz... niektórzy mają tutaj dobre intencje... jakbyś na spokojnie nie mógł spróbować.
Uśmiechnęła się delikatnie i spojrzała w niebo, które już pociemniało. Szkoda, że nie było widać gwiazd... cóż, wina chmur.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 9:46 pm

-Przepraszam,nie znam tutejszych zwyczajów.
Rzekł i tak ułożył skrzydła,że nie widać było nic z wyjątkiem jego pleców i piór,oraz najzwyczajniej w świecie zasnął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptyPią Kwi 10, 2009 9:53 pm

Wzruszyła ramionami i zniknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptySob Kwi 11, 2009 9:40 am

Daelin spokojnie otworzył oczy,rozwinął skrzydła i odleciał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptySob Kwi 18, 2009 8:01 pm

Daelin wylądował przy jeziorze.Spokojnie usiadł,oraz zaczął patrzeć na wodę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptySob Kwi 18, 2009 8:18 pm

Wszedł na pomost, a gdy ujrzał smarkacza, który ostatnio go zaatakował, uśmiechnął się tylko drwiąco. Usiadł na barierce i patrzył przed siebie, ciekaw w duchu, czy chłopczyk znowu się na niego rzuci. Zawsze miałby jakieś zajęcie, poturbować takie dziecko. Zwłaszcza, że nie znosił dzieci.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptySob Kwi 18, 2009 8:33 pm

Pojawiła się na brzegu jeziorka. Gdy tylko zobaczyła Kjella podeszła do niego radosnym krokiem uśmiechając się szeroko.
- Cześć- przywitała demona i odruchowo potargała włosy małemu upadłemu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptySob Kwi 18, 2009 8:55 pm

- No hej, hej - odparł. - Tylko mi teraz na kolana nie siadaj - zażartował. Czasem może sobie pozwolić. Chyba. Złapał się mocniej barierki, na wypadek, gdyby upadłej przyszło na myśl pchnąć go do wody.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptySob Kwi 18, 2009 9:09 pm

Splotła dłonie pod biustem i prychnęła.
- Teraz to nawet nie mam jak, bo barierka cienka i wpadlibyśmy do wody.
Usiadła na balustradzie po drugiej stronie pomostu mocno przytrzymując się rękami i zaczęła majtać nogami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptySob Kwi 18, 2009 9:18 pm

- Och, jaka szkoda, że nie masz jak - zrobił przesadnie smutną minę. Przekrzywił lekko głowę, przypatrując się jej. - Jesteś jak dziecko - stwierdził po chwili. Całe te majtanie nogami i w ogóle.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptySob Kwi 18, 2009 9:20 pm

Przyleciałam tutaj. Bez słowa powitania zasiadłam na barierce obok Rin. Utrzymywałam równowagę głównie dzięki skrzydłom, które poruszały się miarowo. Wzrok miałam lekko nieprzytomny, jakbym myślami była gdzie indziej. Dopiero po chwili ocknęłam się i skinęłam głową zarówno mojemu niedawnemu porywaczowi jak i przyjaciółce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptySob Kwi 18, 2009 9:26 pm

- Wiem, lubię stwarzać takie pozory- pokazała mu język.
Skinęła głową i przestała majtać nogami. Ruchy upadłej wcześniej sprawiały, że barierka się trzęsła, a nie chciała, żeby upadła obok niej spadła przez nią.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptySob Kwi 18, 2009 9:34 pm

- Ty chyba nic stwarzać nie musisz - mruknął i zeskoczył z barierki, odwracając się do upadłych plecami. Skrzyżował ręce na barierce i oparł się, patrząc na horyzont. Nudził się, ale sam nie wiedział co ma ze sobą zrobić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptySob Kwi 18, 2009 9:39 pm

-Rin, widziałaś gdzieś Sylfa?-spytałam uświadamiając sobie kogo szukałam. Dług przyjaciele wynosił wystarczająco dużo talarów, by go dorwać i przypomnieć o spłacie w terminie. Zresztą nie chciałam przeszkadzać Kjell'owi i Rin, wyglądali na zaprzyjaźnionych.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptySob Kwi 18, 2009 9:42 pm

Wylądował przed pomostem i spojrzał swobodnie przed siebie na zgromadzenie. Kilak osób poznał kilka nie. Powoli podszedł bliżej i z uśmiechem rzucił krótkie:
Yo
Po czym stanął obok Rin i spojrzał na nią jakby chciał jej coś powiedzieć ale zapomniał co.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptySob Kwi 18, 2009 9:48 pm

[nie przesadzajmy z tą przyjaźnią ;ddd]

- Powinieneś zobaczyć jak wyglądam, gdy jestem poważna- mruknęła pod nosem i pokazała mu język, kiedy nie patrzył.
Zamyśliła się słysząc pytanie Tay'i.
- Powinien być w domku.
Po chwili uśmiechnęła się pod nosem widząc w powietrzu czerwony punkcik, który się zbliżał w ich stronę. Tych skrzydeł nie dało się jej pomylić z nikim innym.
- Cześć Astesis- powiedziała, gdy wylądował i przechyliła głowę widząc, jak się jej przygląda.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptySob Kwi 18, 2009 9:50 pm

- Fu, same aniołki - skrzywił się, spoglądając za siebie, po czym wcisnął ręce w kieszenie i odszedł. A co będzie siedział, jedynie z Rin mógłby porozmawiać trochę, ale ona pewnie woli swoich znajomych z królestwa. Ponudzi się gdzie indziej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptySob Kwi 18, 2009 9:53 pm

Spojrzał zdziwiony na demona.
Już idzie?
Zapytał Rin i po chwili się ocknął
Przez ciebie zapomniałem po co przyleciałem...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptySob Kwi 18, 2009 9:57 pm

-Dzięki.-uśmiechnęłam się lekko. Jednak nie odleciałam do ich domku, znów popadłam w zamyślenie. Nawet nie zauwazyłam kiedy pojawił się Astesis, czy kiedy odczedł Łowca. Cóż, lepiej dla mnie, nie musiałam się martwić rzeczywistością. Miałam inne sprawy na głowie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 EmptySob Kwi 18, 2009 10:03 pm

- Zawstydził się przez was...
Zachichotała widząc, jak demon odchodzi. Trochę żałowała, że poszedł. Lubiła z nim rozmawiać, zawsze poprawiał jej humor, chociaż pewnie nieświadomie.
Prychnęła cicho odwracając głowę w bok.
- Nie zganiaj winy na mnie- odezwała się do chłopaka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomost nad jeziorem
Powrót do góry 
Strona 11 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: