Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyNie Mar 15, 2009 11:42 pm

Mruknęłam przyjaźnie. Miałam nadzieję, że nie będzie miał mi za złe, że nie przemieniłam się na powrót w ludzką postać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyNie Mar 15, 2009 11:46 pm

Bardziej miał za złe że wytargała go z jego najukochańszej, jedynej w takim rodzaju komnaty. Położył się na brzuchu i liznął ją w policzek. Po czym zaczął delikatnie głaskać... A w koncu doszedl do ciekawszego wniosku, sam zamienił się w kota... Lub bardziej kociaka zwarzajac na jego wiek i położył się na niej beztrosko. Z jego strony miała bezgraniczną akceptację i uznanie jej za starsza siostrę. Miauknął cicho. Byl ciekawy reakcji Saia... Perwers.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyNie Mar 15, 2009 11:49 pm

Ziewnął i poszedł do kuchni zrobić sobie coś do jedzenia. Tak dawno nie jadł że prawie zapomniał jak to jest
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyNie Mar 15, 2009 11:51 pm

Mruczałam cichutko pod wpływem jego głaskania, od razu było widać, że to kotołak i zna się na rzeczy. Po chwili zauważyłam, że zmienił się również w kotka, i położył się na mnie. Że było mi trochę niewygodnie, to zrzuciłam go z siebie, ale nie to, że chciałam go odtrącać. Nie Du był dla mnie bardzo miły. Dotknęłam noskiem jego łebka. Nie przejmowałam się zbytnio obecnością Sai'a.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyNie Mar 15, 2009 11:52 pm

Pojawiła się obok Saiuko z zupką w głębokim talerzu.
- Chcesz spróbować mojego eksperymentu? - spytała z chytrym uśmieszkiem. Ewidentnie miała do niego jakiś interes, ale właśnie wyleciało jej z głowy jaki, więc chciała zyskać ciut czasu.
Faktu, iż w jej ukochanym zamku zamieszkały i zadomowiły się na dobre zwierzołaki, skwitowała jedynie głuchym pomrukiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyNie Mar 15, 2009 11:56 pm

No to przewalił się na plecy. Gdy go tknęła zamknął oczka i miauknął cicho. Zaczął się z nią bawić... Nareszcie jakakolwiek inna rozrywka niż porywanie, torturowanie czy uwodzenie. Olał nowego przybysza i podciął jej łapkę, jego łapką... Nie złośliwie, tak dla zabawy, czy wygłupów, jak kto woli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyNie Mar 15, 2009 11:58 pm

Spojrzał na Sel krytycznie a potem na zupkę pełen obaw...
-Jakoś nie jestem głodny... - Mruknął cicho powoli się wycofując..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyPon Mar 16, 2009 12:00 am

Zbliżyła się do niego, wlepiając mu w dłoń łyżkę. Uśmiechnęła się uroczo.
- No proooszęęę - jęknęła. - Spełnię twoje życzenie? - dodała, przypominając sobie, że u demonów musi być 'coś za coś'.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyPon Mar 16, 2009 12:01 am

Kiedy on podciął mi łapkę, ja bezradnie upadłam na brzuszek, szybko jednak się podniosłam. Podeszłam do niego, wciągając łapkę i dotykając jego wąsów, machałam przy tym wesoło ogonkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyPon Mar 16, 2009 12:02 am

-Śpisz ze mną - I szybko zabrał się za zupkę, połykając jak najszybciej się dało... Gdy już skończył tę torturę odetchnął głęboko i zaczął sprawdzać czy wszystko z nim w porządku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyPon Mar 16, 2009 12:04 am

Popatrzyła na niego surowo. Czyżby mu nie smakowała jej amore pomidore, w którą włożyła wszelkie uczucia, jakimi go darzyła?
- No mogę spać. - przewróciła oczami. Odstawiła naczynie gdzieś tam i przytuliła się do demona. Tak nagle, sama nie wiedząc czemu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyPon Mar 16, 2009 12:05 am

Machał główką na prawo i lewo. Drażniło go dotykanie jego wąsów. Dźgnął ją ogonkiem w brzuch. I położył się, czyli rowalil niemal na całą wielkość małej poduszki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyPon Mar 16, 2009 12:07 am

-Uch, w sumie to było dobre - Chyba... Nie był pewien, tak bardzo się bał... No ale przytulił Ją
-Skoro nie możesz spać to będziesz leżała ze mną, mogę nawet Cię wymęczyć jak chcesz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyPon Mar 16, 2009 12:09 am

Zamruczałam, rozwalony na poduszce Du wyglądał bardzo zabawnie, dalej się z nim drocząc dotykałam jego wąsów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyPon Mar 16, 2009 12:09 am

- Możesz mnie pokochać. - przyglądała mu się jednym okiem, drugie trzymając zamknięte. Zupełnie jak łucznik przygotowujący się do wypuszczenia strzały.
Stęskniła się za nim.
Była rozdarta. Nigdy nie potrafiła zdecydować, kogo woli bardziej. Ba, wiedziała to, ale nie dopuszczała do siebie tej myśli, obracając to w swoisty żart.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyPon Mar 16, 2009 12:12 am

Schował łepek pod łapkami udając że go nie ma. Jedno oko otworzył starając się wychwycić jakiś obraz, czy jego nowa koleżanka nie chce mu znowu jakiegoś psikusa zrobić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyPon Mar 16, 2009 12:13 am

-Uch, wiesz że nie potrafię. No ale skoro tak bardzo nalegasz... - Przewrócił pedalsko ręką i oczyma - Kochaam Cięę - Psiknął pedalskim głosem nastolatka
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyPon Mar 16, 2009 12:15 am

Oderwała się od niego i spojrzała krytycznie.
- Jakbyś chciał, to byś potrafił - powiedziała ponuro. Odwróciła się na pięcie i spojrzała w przestrzeń. Oni wszyscy utrudniają. Jeden się zachowuje jak święta krowa, drugi żyje w świecie słodyczy, a trzeci twierdzi, że nie potrafi. Zwariować można.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyPon Mar 16, 2009 12:16 am

Przyglądałam się kotkowi. Podeszłam do niego i zaczęłam niezdarnie podnosić jego główkę swoim łepkiem, chciałam się z nim jeszcze trochę pobawić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyPon Mar 16, 2009 12:17 am

-Ale ja nie umim - Zrobił zakłopotaną minkę, no nie umił a Ona chciała żeby umił ale nie umił zresztą powiedział że Ją kocha no!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyPon Mar 16, 2009 12:18 am

Przewalil się na plecy i spojrzał na nią. Liznąl ją w podbródek.

(Czyli [w kolejności] Reno, L'uś i Sai xD - koment dołączony do posta Seleny ^-^")
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyPon Mar 16, 2009 12:19 am

- Powiedzieć to jedno, robić to drugie - warknęła, domyślając się o co mu może chodzić. Odwróciła się w jego stronę. - Co zrobić, żeby cię złamać, hm? - spytała, dość desperacko.

[zgiń futrzasty pomiocie i wróć do cizi -,- ]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyPon Mar 16, 2009 12:22 am

Miauknęłam, i po raz drugi dotknęłam jego noska.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyPon Mar 16, 2009 12:22 am

-Trzeba mieć kocie uszy i ogonek i być szekszi i ocierać się o mnie jak szekszi kot i mówić 'Miał' podczas odczuwania przyjemności - Uszło z niego jak powietrze z balonu. Dopiero po chwili zorientował się co powiedział
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 EmptyPon Mar 16, 2009 12:23 am

Patrzał się bez sensu w jej oczka. By po chwili swoje zamknąć i powrócić do człowieczych kształtów. Westchnął tylko i wtulił się w pościel.

(co w tym złego że patoczysz się ze swoim życiem towarzyskim tam gdzie ja siedzę?)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 39 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 39 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: