Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyPon Mar 09, 2009 9:00 pm

Nie miał najmniejszej chęci oderwać się od demona. Przeniusł ręce na jego plecy i przycisnąl go mocno do siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyPon Mar 09, 2009 9:03 pm

I on nie miał zamiaru wypuszczać swej księżniczki ze swych silnych lecz jakże czułych objęć, o nie...
-Nie powiem Ci tego samego, bo nic by to nie znaczyło. Przepraszam - Mruknął cicho, nie mógł nic czuć
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyPon Mar 09, 2009 9:24 pm

-Przyzwyczaiłem się już...
Dziwny uśmiech wymalowal się na jego twarzy. Liznął go w podbródek. Po czym zniknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptySro Mar 11, 2009 1:50 am

Obudził się sam, uch ostatnio często zdarza mu się zasypiać. Ubrał się jakoś i znikł
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptySro Mar 11, 2009 2:17 am

No i znów się pojawił, na łóżku niemal śpiąc. Obejmowal swoje nowe cacuszko na które nie umial się napatrzeć. Łańcuchy z całą pewnością się przydadzą... W końcu zasnął. W czarnym futrez. Nie chcialo mu sie przebierać, a nawet rozbierać. Gdy się obudzil, zorientował się że jest sam... Westchnął cicho i zniknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyNie Mar 15, 2009 5:25 pm

Obudziła się i miejsce, w którym się znajdowała, napewno nie było lochami. No tak, Saiowa komnata. Tylko, co ona tutaj robiła? No nic. Maznęła na karteczce podziękowania za nocleg i znikła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyNie Mar 15, 2009 10:07 pm

Pojawił się w łazience, pod prysznicem, nagi... Woda sama się polała, bardzo gorąca woda.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyNie Mar 15, 2009 10:44 pm

Zapukałam do drzwi komnaty, a po chwili weszłam położyłam śpiącego chłopaka na łożu.
- Panie? - odezwałam się, nie będąc pewna czy go zastałam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyNie Mar 15, 2009 10:57 pm

Wyszedł z pod prysznica, jeszcze mokry. Miał ręcznik którym wycierał jeszcze mokre włosy a jedyne co miał na sobie to luźne, czarne spodnie. Drzwi same się otwarły
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyNie Mar 15, 2009 11:01 pm

- Panie czy mam jeszcze coś zrobić? - zapytałam, nie chcąc go czymś zdenerwować po raz kolejny. I tak miałam dużo szczęścia, że udało mi się znaleźć Du.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyNie Mar 15, 2009 11:04 pm

Wzrokiem wskazał na duże łoże. Było oczywistym jaki był rozkaz. Sam Sai przechadzał się po komnacie susząc włosy, co chwila zmieniając miejsce pobytu by w końcu wyjść z łazienki już bez ręcznika
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyNie Mar 15, 2009 11:07 pm

Usiadłam potulnie na łożu. Nie chciałam znowu kogoś szukać. Spojrzałam na Sai'a. Wzrok przyciągała jego dobrze zbudowany tors. Przeniosłam wzrok na jego twarz, czując, że po raz kolejny dzisiejszego dnia się rumienie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyNie Mar 15, 2009 11:09 pm

Gwałtownym ruchem przewrócił Ją tak aby leżała na łóżku, rękoma przygwoździł Jej ręce, a ustami zawędrował na Jej szyję by po chwili muskać Jej delikatną skórę ustami i co niekiedy nękać językiem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyNie Mar 15, 2009 11:14 pm

Dzieciak się obudził... Ładna chwila na wybudzanie się. Pierwsze uczucie jakie go ogarnęło na ten widok, smutek, drugie chęć mordu... Które bardziej już wcielił w życie. Łańcuch pofrunął w powietrzu i w pewnym momencie zaciskał się na szyi demona.
-Jak sadzisz, co w tej chwili myślę?
Zbyt długi czas przebywania z demonami dawał we znaki, nieświadomie się zmieniał... Tutaj przysłowie z kim się zadajesz takim się stajesz mozna potwierdzić. Miał nieokresloną ochotę zmasakrowania osoby którą obdażał taka miłością.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyNie Mar 15, 2009 11:16 pm

Próbowałam się mu jakoś wyrwać, jednak przy nim byłam jedynie bezbronną dziewczynką. Bałam się, cholernie się bałam.
- Proszę, nie rób mi krzywdy, jestem tylko niewolnicą a nie jakąś kurtyzaną - wyszeptałam ze strachu bardzo cicho.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyNie Mar 15, 2009 11:20 pm

Wstał powoli z łańcuchem na szyi, pociągnął za ogniwa przyciągając do siebie Du. Przytulił Go, ręką głaskając po głowie i czasem zahaczając o uszko
-To nie to co myślisz - Mruknął cicho
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyNie Mar 15, 2009 11:23 pm

Odetchnęłam z ulgą, że demon na razie mnie zostawił, jednak bałam się gdziekolwiek ruszyć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyNie Mar 15, 2009 11:25 pm

Krew zalewała... Został przyciągnięty. Przymknął oczka. Znowu tak ciepło.
-Mam nadzieje...
Zamruczał cicho, mimo to pociągnął łańcuch podduszając demona. Pazurkiem przejechał mu delikatnie po policzku pozostawiając delikatną czerwoną smugę.
-Jednak jest ale. Pamiętasz? Mówiłem Ci że mimo wszystko, zawsze będę bronić zwierzołaków.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyNie Mar 15, 2009 11:27 pm

-Ona jest moją własnością, Twoją też - Pozwolił mu, ale tylko na te parę 'pieszczot'. Odsunął się nieco by móc na Niego spojrzeć
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyNie Mar 15, 2009 11:30 pm

Pociągnął za łańcuch... Przyciągając go do siebie na tyle że go namiętnie pocałował. W tym momencie dłonie usadowiły się na jego klatce piersiowej, a łańcuch zwinął pozostawiająć tylko czerwony ślad na jego szyi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyNie Mar 15, 2009 11:32 pm

Przysłuchiwałam się ich rozmowie. Ciągle się nie ruszając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyNie Mar 15, 2009 11:35 pm

Odwzajemniał pocałunek namiętnie i gorąco nie przejmując się zwierzołaczką. Był ciekawy tylko czy lubi Ona takie duety

>Lepiej aby lubiła bo jak nie... X3 <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyNie Mar 15, 2009 11:37 pm

Nie skomentowałam tego, w końcu każdy robi to co lubi. Odzyskując trochę odwagi zamieniłam się w kotkę i schowałam się pod łożem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyNie Mar 15, 2009 11:39 pm

Przerwał pocałunek i olał demona, wyjął ją spod łóżka przytulając się czule do zwierzolaczki.
-Jak mi brakowało kogoś NORMALNEGO do rozmów...
Tulil się niczym zachipnotyzowany aby odlożyć ją na wygodną poduszkę.
-A więc... Jestem Dulce, miło mi cię poznać...?
Usmiechnął się przesympatycznie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 EmptyNie Mar 15, 2009 11:40 pm

Spojrzał dziwnie na Du, został olany... Pyfnął cicho pod nosem i założył swoją czarną koszulę, jednak nie zapinał bo po co. Spoglądał jedynie ukradkiem na parę zwierzołaków
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 38 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 38 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: