Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:14 am

Nie nalegał, opuścił jedynie wzrok, myślał że dobrze zrobił. W pierwszej chwili zyskał nadzieję gdy upadła odwzajemniła pocałunek, lecz wszystko zostało mu odebrane gdy go odrzuciła
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:16 am

- Ja po prostu... Nie chcę ranić cię bardziej niż robię to teraz - powiedziała cicho i pogłaskała go wierzchem dłoni po policzku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:20 am

Pochwycił Jej dłoń i wtulił w nią policzek. Zamknął oczy oddając się chwili
-Dziękuję... Lecz tak czy inaczej będzie bolało, już mi wszystko jedno.. - Zacisnął oczy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:23 am

- Powiedz.. Kiedy to się właściwie stało? - zapytała przysuwając się trochę do niego i pocałowała go delikatnie w czoło.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:25 am

-Nie wiem.. Ale chyba od tamtego momentu. Może chciałem zabić Shinna bo bałem się swych uczuć? Nie wiem.. - Rozluźnił powieki gdy tylko Jej ciepłe usta dotknęły jego, rozdzieranej bólem skóry
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:28 am

- A więc to moja wina. Gdyby nie tamto, nic by nie było. - spuściła głowę opierając się swoim czołem o jego - Spaprałam, jak zwykle.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:31 am

-Nie noś tego sama.. Obarcz mnie, zrzuć ten balast i daj sobie pomóc - Położył dłoń na Jej policzku i spojrzał ciepło w oczy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:36 am

- Nie mogę.. Nie umiem.. - mówiła coraz ciszej aż w końcu całkiem zamilkła. Nie powinna była tu przychodzić. Miała jakieś dziwaczne zachciewajki, które coraz bardziej ją niepokoiły.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:38 am

[ zachciewajki xD w ogóle, jaka scena xD Moralny upadek Mrocznego Pana :D:D]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:41 am

>Mrocznego pana z którego tak czy inaczej wszyscy się wyśmiewali ;< <

Przytulił Ją obdarzając ciepłem swych uczuć, siłą swych ramion i czułością swego serca, chciał aby poczuła się lepiej, to nie dużo? Przynajmniej niech Ona nie cierpi.. To wszystko jego wina, powinien dać radę swym słabością i ukryć je przed wszystkimi... To wszystko moja wina..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:42 am

[ słabościom, Sai ;<< ja tam kochałam tego Mrocznego Pana jak go w elfa zamieniłam i mi się w komnacie zabijał :D]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:44 am

[pięknie zwalacie winę sami na siebie xd nie potrafiłbym tak przez tyle postów %]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:45 am

>Wara! To nie rodzinne spotkanie! Mamusiom wstęp wzbroniony >.< <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:45 am

[ R, toż Ty byś w ogóle tak nie potrafił. Winni są wszyscy, ale nie Ty xP ]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:46 am

[mamusie muszą mieć oko na swoje dzieci ;> wiem Ill, jestem niewinny nawet jak jestem :D]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:47 am

- Gdy jestem obok, boli jeszcze bardziej. Chyba lepiej będzie jeśli pójdę i dam ci święty spokój - powiedziała i równocześnie przecząc sama sobie, wtuliła się w niego mocniej.

(Ill, mówiłam że "Moda na sukces" xd Reno, ofiara ci zwiała ;d nie potrafisz zatrzymać faceta przy sobie ;p)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:49 am

-Nie idź.. Zostań ze mną - Szepnął Jej na uszko, może i bolało lecz w takich momentach zapominał o bólu, była jak narkotyk, trzeba wciąż brać aby nie czuć się w tyle
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:49 am

[jak to nie facet tylko chłopczyk i leszcz do tego ostry >_>]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:54 am

(zostań jego sensei jak Ramzio Tzi xDD)
- Masochista - mruknęła tylko i ułożyła się wygodniej na plecach blisko niego. Błądziła wzrokiem po jego ciele i przejechała palcem po jego brzuchu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:55 am

[ pozwolę sobie za R. kto? xD Saaai :*:*:*]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:55 am

[Będzie mój, albo niczyj.]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 4:57 am

>Mamusia ;*<

-Twój masochista - Kąciki ust zostały lekko uniesione, to nie jego sprawka, coś od środka mu kazało.. W tej chwili był szczęśliwy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 5:00 am

- No i czemu ty się tak nie uśmiechasz na codzień? - spytała - Ślicznie wyglądasz - wystawiła mu język dalej jeżdżąc palcem po brzuchu i czasem boku.

(Ren, jaki zaborczy o.O Aki będzie zazdrosna ;p)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 5:01 am

[chcę go i mam mieć. A od dzisiaj kocham tylko swego synka adopcyjnego :D ;*]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 EmptySob Gru 27, 2008 5:04 am

[ <aż ją zatchnęło> o pffffffff.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 7 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: