Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Jezioro w górach

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptyPią Sty 23, 2009 10:15 pm

-Że niby jacy Isis są bracia?
Spojrzałem na nią z ciekawością...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptyPią Sty 23, 2009 10:16 pm

Spojrzała na niego z góry
- No tak jak cię nie przypilnuję to głupoty robisz.
Powiedziała i pokiwała mu palcem przed oczyma
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptyPią Sty 23, 2009 10:19 pm

- Yyy... no zapominalscy i... i zarozumiali - dodałam po chwili wahania.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptyPią Sty 23, 2009 10:21 pm

-Zdaje Ci sie... Chociaż może... Nie. Nie miałem ostatnio głupich pomysłów... Ile sobie życzysz za obraz siostrzyczko?
Zmieniłem temat. Przynajmniej chwilowo...
-Zapominalscy? Wątpie w to. zarozumiali? już prędzej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptyPią Sty 23, 2009 10:24 pm

Spojrzała na niego
-A jak myślisz jaka jest stawka wśród ludzi sztuki..
Spojrzała na Isis z uśmiechem
- I to jest dobra postawa odpowiedzialnej dziewczyny..
Zaśmiała się lekko
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptyPią Sty 23, 2009 10:25 pm

- No tak, zapominalscy, przecież to nie ja zapomniałam, że moja siostra jest rysownikiem - powiedziałam i pokazałam mu język. Co z tego, że on jest królem? Nic, nie był moim, więc szacunku mu okazywać wcale nie musiałam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptyPią Sty 23, 2009 10:28 pm

-Nie znam sie na cenie sztuki... To nei moja działka przecież..
Odpowiedziałem, wzruszajac ramionami, po czym zarzuciłem błyskawicznie na Isis łańcuchy.
-Chyba odwiedzisz inne królestwo szybciej niż bys tego chciała.
Uśmiechnąłem się słodko, co chyba nie pasowało do sytuacji...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptyPią Sty 23, 2009 10:30 pm

- Ejj.. ściągnij ze mnie ten łańcuch - powiedziałam odrobinę zaskoczona tym co zrobił, nie miałam nawet szansy umknąć, przed tym metalowym obrzydlistwem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptyPią Sty 23, 2009 10:31 pm

Podeszła do Shirome i złapała go pazurkami za barki.
- Cena do ustalenia po robocie.. Szczegóły prześlij mi listem ( na PW)..
Spojrzała na łańcuchy
- Wiesz, że mam nie miłe wspomnienia z łańcuchami.. Schowaj je..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptyPią Sty 23, 2009 10:33 pm

-Ty masz niemiłe? A co ja mam powiedzieć? Non stop gdzie wyjde to Saiuko się pojawiał...
wzruszyłem ramionami na tamtą przeszłość
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptyPią Sty 23, 2009 10:37 pm

Drapnęła go po policzku
- Ja ciągle jestem łapana przez Reno i resztę demonów.. więc zważaj na to co mówisz i robisz..
Tu się uśmiechnęła przebiegle
- Z resztą jak dobrze pamiętam to złapano cię wtedy gdy próbowałeś ubezwłasnowolnić Kamasa.. elfa
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptyPią Sty 23, 2009 10:38 pm

Spojrzałam na Morię, a za chwilę wzrok przeniosłam na Shirome. - Ale nie będziesz mnie torturował? - zapytałam z obawą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptyPią Sty 23, 2009 10:40 pm

-Zobaczy się.
Odpowiedziałem z uśmiechem, po czym Isis Znikła.
-Moria... Idziesz ze mną? Przecież nie będe jej trzymał w lochach... a przez jakiś czas towarzystwa można jej dotrzymać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptyPią Sty 23, 2009 10:44 pm

-Pójdę ale do celi to nie wchodzę..
Powiedziała po czym poszła z nimi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptyPią Sty 23, 2009 10:56 pm

Znikł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptyPią Mar 20, 2009 11:37 pm

Nie mając zbytnio co robić. Postanowił się przejść, trafł na jezioro.
Postanowił więc zostać. Usiadł na jakimś kamieniu, obserwując co nie co.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptySob Mar 28, 2009 2:44 pm

Pojawiłam się nad przejrzyście czystym jeziorem. Skoro miałam dzisiaj dzień wolny to postanowiłam go wykorzystać. Zmieniłam się w kotkę i podbiegłam do brzegu jeziora.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptySob Mar 28, 2009 4:34 pm

Zanurzyłam łapkę. Woda była ciepła, a nawet bardzo. Musiało to być, więc źródło termalne. Rozejrzałam się czy nikogo nie ma, a że nikogo nie spostrzegłam zmieniłam się w swoją postać. Ściągnęłam ubranie i złożyłam w kostkę, zostawiając je na brzegu. W samej bieliźnie weszłam do wody. Było to całkiem przyjemne. Na zewnątrz chłodno, a w wodzie ciepło, rozmarzyłam się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptySob Mar 28, 2009 4:49 pm

Nad jeziorko przydreptał czarny kociak z dużymi zielonymi oczami. Mimo uroku jaki roztaczały te zwierzątka, ten był po prostu smutny. Przycupnąłem przy brzegu z oklapniętymi uszkami, a ogonek podkulił pod siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptySob Mar 28, 2009 4:57 pm

Puff, pojawiła się w kłębie ciemno-zielonawego dymu. Wyszła z niego cicho kaszląc. Nie ywglądała jak elfka... Cóż, pewnie to była wina jej złego nastroju. Mogła wydawać się wyższa przez czarne futro, którym się szczelnie owinęła. Jej włosy rozwiewał wiatr, ale Rin się tym nie przejmowała. Bez żadnego słowa podeszła do pułapu skalnego i usiadła na nim. Luźno spuściła nogi i spojrzała w dal mrużąc oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptySob Mar 28, 2009 5:06 pm

Wychodząc z wody u brzegu zobaczyłam czarnego kociaka. Kiedy już byłam przy samym brzegu zmieniłam się jasnobrązową kotkę i podeszłam do niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptySob Mar 28, 2009 5:14 pm

Uniosłem łebek i zamruczałem widząc nową postać. Poruszałem noskiem starając się wyczuć zapach kocicy. Miauknąłem cicho na przywitanie i skuliłem się jeszcze bardziej, mrugając kilka razy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptySob Mar 28, 2009 5:17 pm

Pojawił się niedaleko nich.
-Cześć Du.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptySob Mar 28, 2009 5:27 pm

Obdarzyła szybkim spojrzeniem upadłego. Potem odwróciła wzrok patrząc w to samo miejsce co wcześniej. Przez ostatnie dwa dni trochę błądziła... Zniknęła od Sylpha i nie wróciła do domu. W końcu miała czas na przemyślenia... i wiedziała, że musi się zmienić. Westchnęła cicho i szczelniej opatuliła się ciepłym materiałem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 EmptySob Mar 28, 2009 5:29 pm

Podeszłam bliżej kociaka chcąc się bawić, dotknęłam go łapką.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jezioro w górach - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro w górach   Jezioro w górach - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Jezioro w górach
Powrót do góry 
Strona 5 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Alabastrowe Góry-
Skocz do: