Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zacieniona dolina

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 12:04 am

(bo Reno nie ma xD)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 12:10 am

- Oj nie gadaj tak, bo ci jeszcze uwierzę - poczochrała go po włoskach i podrapała go za uszkiem, ale tylko chwilkę. Nie lubiła tego typu zdań do niej skierowanych.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 12:12 am

- Mmm.....kocham pieszczoszki...mrrr....
Uśmiechnął się i zamruczał.
- A jak tam u Ciebie? xD <3
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 12:16 am

Pojawiłam się - Droga Nino.. - Wyciągnęłam duży zwój pergaminu i spojrzałam na nią - Mam dla ciebie list, od znajomego - Wyszczerzyłam się łobuzersko - Przeczytam ci..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 12:20 am

- Przez ciebie mięknę - mruknęła cicho, najwyraźniej niezadowolona z tego powodu. - A ogólnie to nie jest źle, chociaż bywało lepiej - ach, wspomnienia w jej głowie nie dawały jej spokoju. Ale nie chciała zapomnieć. Wolała pamiętać. Popatrzyła na Aku - Jakiego? o.O
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 12:26 am

Obrócił sie w stronę Akumu. Patrzył na nia z uśmiechem.
- Mmm....pamiętam cię!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 12:34 am

Nie odpowiedziałam tylko zaczełam czytać:

O Pani mego serca!
Mam głęboką nadzieję,
Iż zjawisz się wkrótce na naszym ślubie.
Nie mogę już dłużej żyć bez Cię.
Wciaż noszę tą zasmarkaną chustę!
...

Tu urwałam na moment i rzuciłam Ninie kpiące spojrzenie. Potem ją wypytam o co chodziło..

..Dziś stoczyłem dla Cię, w mej izdebce,
Niezwykle niebezpieczna walkę!
Otóż pokonałem smoka!
Czarnego i zionącego ogniem.
Co prawda, potem zrobiło sie jakoś zimno w tejże izdebce..
Jednak, gdy wejdziesz w me progi o Pani
Natychmiast podbiegnę do Cię
I..*część tekstu sformatowano ze względu na nieprzyzwoite treści*
...

Po przeczytaniu tych opisów na trzy strony uniosłam brew.

..A ma miłość tak czysta i nieokiełznana
Gotowa jest trwać tak długo
Niczym wszelkie życie nie zagasło.
Na zawsze twój.
Aidou ;*

Na słowo "czysta", nie wytrzymałam i parsknełam śmiechem. Skończyłam, a pregamin ciagną się po ziemi na kilka metrów. - Och Ninuś, nic mi nie mówiłaś, że wychodzisz za mąż..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 12:39 am

Umarła ze śmiechu. No prawie. Śmiała się tak, że aż się popłakała.
- Ale to zaproszenie na ślub jest, a nie oświadczyny - powiedziała dusząc się ze śmiechu. Nie no ten wampir wygrywał wszystko, przebijał wszystkich i w ogóle jest numer jeden.

(ej zmarłam xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 12:42 am

Tak słuchał słuchał i nawet kiciak go wyśmiał xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 12:47 am

- Dałaś mu chusteczke, a to oznacza, że jesteś jego.. - Powiedziałam mrocznie, po czym wyszczerzyłam się - Coś mu przekazać?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 12:53 am

Po słowach Aku momentalnie przestała się śmiać. Wpadła w panikę.
- Ale ja mu jej nie dałam. Wyrzuciłam, a on ją podniósł i w ogóle - zaczęła machać panicznie rękoma. Należała tylko do jednego mężczyzny i nie zamierzała tego zmieniać. - A tak w ogóle to nie wiedziałam, że się znacie - spojrzała na nią podejrzliwie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 12:58 am

- Jestem magiem. A moje wiadomości są zapisywane i przekazywane za pomocą czarów - Wyszczerzyłam się - Więc, przekazać mu jakąś odpowiedź?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 1:00 am

- No dobrze, ale to nie zmienia faktu, że powinniście się znać. - uniosła brew - No chyba, że z królowej zdegradowano cię na wampirzego listonosza - wytknęła jej język i zaczęła drapać Shakę za uszkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 1:02 am

Patrzył na Akumu i Nine. Uśmiechał się i smyrał ogonkiem Nine pod spódniczką xD Co prawda niechący xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 1:05 am

- No bo sie znamy - Wzruszyłam ramionami - Bynajmniej nie na maskotke dla zwierząt - Spojrzałam wymownie na zwierzołaka i zniknęłam. Skoro nie mówiła, co mam mu odpowiedzieć, to nie ma potrzeby bym dłużej marnowała swój czas. A już liczyłam na zarobek x<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 1:14 am

- To on jest moją maskotką - powiedziałam nim znikła. A kicia niech sobie smyra, jak ma ochotę. xd - Ja to się mam z tym Hanabusą - zaśmiała się cicho na samo wspomnienie treści listu. - No ale chociaż humor poprawiony. - wyszczerzyła się do zwierzołaka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 1:19 am

- Mhm...Racja..
Zaśmiał się i smyrał nadal. Myślał o czymś.
- Nina...a podobam Ci się ? xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 1:24 am

Słysząc pytanie, zaprzestała drapania. Ogólnie zamarła na chwilę. Płeć przeciwna ją wykończy, ot co.
- Lubię cię - odpowiedziała. To nic, że pytanie było inne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 1:25 am

- Mmm....
Obrócił się i spojrzał na nią, po chwili odbił się z łapek i rzucił się jej na szyję i zaczął całować , przewracając się <3 Mrrr
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 1:32 am

Zrzuciła go z siebie brutalnie i usiadła do niego tyłem. Taki miała odruch.
- Nie dotykaj mnie - wycedziła przez zęby. Cóż, po gwałcie była nieco drażliwa. Mogła nawet zabić. Trauma to trauma i nie jej winą jest takie zachowanie. Normalnie pewnie zrobiłaby to o wiele delikatniej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 1:36 am

- Miau... :(
Patrzył na Nine.
- Nina-koi....
Zaszeptał patrząc na nią. Spóścił głowę.
- Przepraszam.

//Koi z japońskiego xD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 1:46 am

- Po prostu.. Nie rób tego więcej - powiedziała już nieco spokojniej. W końcu skąd miał wiedzieć, co ją spotkało. - Przepraszam, że zareagowałam tak gwałtownie.. Ale odkąd to mi się stało, jestem dość nerwowa jeśli o dotyk chodzi.. - mruknęła cicho. W sumie nie była pewna, czy ją usłyszał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 1:49 am

- Dobrze...Przepraszam...Nie chciałem Ci zrobić krzywdusi...miau
Podkulił ogonek i ruszył uszkami, które też opadły.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 1:52 am

- To nie ty mi zrobiłeś krzywdę. - powiedziała. - Zgwałcono mnie całkiem niedawno.. To dlatego.. - dodała, ale nie odwróciła się w jego stronę. Zwiesiła głowę. - Nic ci nie zrobiłam? - zapytała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 EmptySro Lut 25, 2009 1:54 am

//Gg mi padlo....:( Psieplasiam <3

- Nic...nie wiedziałem Nina....
Siorbnął noskiem. Westchnął.
- Przepraszam jeszcze raz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zacieniona dolina - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Zacieniona dolina   Zacieniona dolina - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Zacieniona dolina
Powrót do góry 
Strona 9 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Doliny Aniołów Cienia-
Skocz do: