Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Brzeg Jeziora

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptySob Gru 20, 2008 11:07 pm

- Pójdziesz, ale nie sama, tylko ze mną - uśmiechnęła się uroczo.
Trzymała lekko koniec łańcucha, który oplótł obserwatorkę. Była spokojna i przyglądała jej się z chłodnym zainteresowaniem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptySob Gru 20, 2008 11:10 pm

Zrobiła minę, która w normalnym wydaniu powinna wyrażać wielką wdzięczność. Lecz w tej chwili skrzywiła się jeszcze, więc całość wypadała dość drwiąco.
- Mam Ci być wdzięczna? - spytała, obserwując ją uważnie, w dalszym ciągu próbując wyswobodzić się z więzów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptySob Gru 20, 2008 11:11 pm

- Niekoniecznie. - zaśmiała się i zniknęła z nową zabaweczką do lochów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptySob Gru 20, 2008 11:23 pm

Odniosła bezpiecznie demonkę.
- I widzisz, nie było tak źle - stwierdziła. - Nawet nie zdołałaś usiąść.
Niemal natychmiast zniknęła, mknąc na swoją zmianę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptySob Gru 20, 2008 11:28 pm

Stała jeszcze przez chwilę jak słup.
- Ja chyba dzisiaj za niczym nie nadąże - mruknęła ospale.
Taka z niej obserwatorka, co to nie nadąża z patrzeniem.
- Pięknie, pięknie. - pomyślała.

Po tak mało kreatywnym zajęciu, jakim było bezczynne sterczenie tu jak kretyn, zniknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptyNie Gru 21, 2008 1:45 pm

Znikł -.-
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptyCzw Sty 01, 2009 6:07 pm

Pojawił się i rozglądnął. Jakoś zbytnio nie przejął się temperaturą, miał wytrzymały organizm i ciało. Rozebrał się do bokserek, składając ubrania na czystym skrawku brzegu. Wszedł powoli do wody
- Aaa to uczucie - mruknął cicho po czym dał nura do wody. Dobre kilka minut nie było go widać, dopiero później można było zauważyć osobę pływając daleko od brzegu, przebierając co raz ramionami i pokonując wodną 'trasę'. Tak sobie pływał, bo w końcu jako król musiał dbać o kondycję i własny wygląd. Nie mógł pozwolić sobie na zaniedbanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptyCzw Sty 01, 2009 6:13 pm

Pojawiła się na pomoście. Była nad wyraz wesoła. Najwyraźniej jeszcze ją trzymało.
- Cześć jeleniu - krzyknęła i wyszczerzyła się


Ostatnio zmieniony przez Nina dnia Czw Sty 01, 2009 6:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptyCzw Sty 01, 2009 6:24 pm

Trudno było pojawić się obok niego jeżeli był w wodzie. Mogła jedynie na brzegu, a z takiej odległości nie mógł słyszeć jej słów. Więc pływał dalej spokojnie, co jakiś czas zanurzając całe ciało pod wodę. Męczył się trochę, ale w sumie było to trochę relaksujące.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptyCzw Sty 01, 2009 6:25 pm

- Czeeeść JELENIUUUU! - wrzasnęła tak głośno, że musiał ją usłyszeć
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptyCzw Sty 01, 2009 6:28 pm

Więc usłyszał, obrócił się w wodzie na plecy i machnął do niej, a jak nie widziała to już jej ból. Wrócił do pływania, ale w tej pozycji, płynąc na plecach do tyłu. Odetchnął ciężko, męczące tak pływać, ale on lubił zapomnieć o tym boskim świecie i żyć w swoim mały. A przy okazji mógł patrzeć w niebo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptyCzw Sty 01, 2009 6:52 pm

Wolnym krokiem spacerowała dziewczyna. Głowe miała spuszczoną to tez nie widziała tutaj nikogo.Po chwili jednak gdy usłyszała szum nadchodzący z jeziora spojrzała się w tamtą strone zauważając pływającego chłopaka podeszła troche bliżej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptyCzw Sty 01, 2009 7:00 pm

Wreszcie na prawdę się zmęczyły. Podpłynął do brzegu i wygramolił się z wody, a w dłoniach pojawił mu się ręcznik, którym się otarł. Położył go na głowie i poprawił bokserki, patrząc na dwie upadłe.
- Hmm, stało się coś? - popatrzył pytająco, stojąc obok swoich ubrań zastanawiając się nad czymś.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptyCzw Sty 01, 2009 7:06 pm

-Nie nic.
rzekła cały czas zrekając na niego po chwili jednak poprawiła tylko włosy i przedstawiła się
-Jestem Kaori.
nie zależało jej na tym bo i oni się przedstawili ale taka już była
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptyCzw Sty 01, 2009 7:10 pm

Zaczął wycierać porządnie włosy, patrząc na upadłą z pośrednim zainteresowaniem
- Ach tak, szamanka. Tak, tak... czytałem o Tobie ostatnio - stwierdził, jak król znał całe królestwo. Skłonił się lekko w międzyczasie
- Ramzes, król upadłych - odetchnął ze spokojem, patrząc na jezioro z nieznacznym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptyCzw Sty 01, 2009 7:14 pm

Nie tej pory nie znała króla nawet nie miała zamiaru go poznać. Ukłoniła się przed nim.
-Miło mi wasza wysokość. A co takiego o mnie Pan czytał?
nie bardzo wiedziała jak ma się do niego zwracać po imieniu, wasza wysokość czy też Pan.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptyCzw Sty 01, 2009 7:26 pm

- Przestanie z tymi etykietami. Wystarczy Ramzes lub królu, jak ta wolisz. Mi to zupełnie obojętne, mów jak chcesz - stwierdził, a mokry ręcznik zniknął, tak samo jak się pojawił. Ubrał na siebie z powrotem ciemne spodnie, a bielizna o dziwo była sucha. Wziął otrzepał białą koszulę, wręcz śnieżnobiałą z trawy uschłej i założył na siebie, powoli zapinając
- Dużo rzeczy, ale to nieważne - stwierdził spokojnie, zerkając na nią.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptyCzw Sty 01, 2009 7:30 pm

"Dużo rzeczy?" rzekła w myślach owszem była bardzo ciekawa ale nie chciała być wścibska ani nic więc milczała na ten temat.
-A więc Ramzesie co tutaj robisz?
założyła ręcę na krzyż pod piersiami przyglądaja mu się uważnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptyCzw Sty 01, 2009 7:32 pm

- Ewentualnie bambi - mruknęła ocknąwszy się z zamyślenia - A nie, tylko ja tak mogę - zachichotała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptyCzw Sty 01, 2009 7:36 pm

- Dbałem o kondycję, życie króla to nie sielanka - wzruszył ramionami
- Z zawodu jestem obserwatorem, zabójcą, katem i skrytobójcą. Muszę o siebie dbać - wzruszył ramionami w zwykłym uśmiecha i poprawił tylko koszulę pod szyją. Czarne skrzydła się pojawiły i opadły na niego, a na nim pojawił się czarny płaszcz.
- No, od razu lepiej - popatrzył morderczym wzrokiem na Ninę
- Zero wychowania - dogryzł złośliwie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptyCzw Sty 01, 2009 7:37 pm

Pojawiłam się, opierając plecami o jakieś drzewo. Nie pamiętałam co robiłam, gdy byłam słodką księżniczką, ale pamiętałam co się działo dookoła mnie - Ave - Spojrzałam na obecnych i ziewnełam ostentacyjnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptyCzw Sty 01, 2009 7:39 pm

- Już to słyszałam. Wymyśl coś innego - wystawiła mu język i podeszła do niego - Ładny płaszczyk - oczy się jej zaświeciły i zaczęła rozbierać z niego króla.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptyCzw Sty 01, 2009 7:45 pm

- Dokładnie - dodał do słów upadłej.
- Idziecie ze mną - stwierdził do dwóch dziewczyny
- Chyba, że nie chcecie - ciekawe co znów knuł król, ale nic złego. Jego wyraz był spokojny spoglądał na Akumu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptyCzw Sty 01, 2009 7:47 pm

Ściągnęła mu płaszczyk i ubrała na siebie.
- Z tobą to nawet na koniec świata - przytuliła się do jego ramienia chichocząc cicho. Czy już było wspomniane, że była jakoś dziwnie wesoła? xd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 EmptyCzw Sty 01, 2009 7:48 pm

Nie mogła ściągnąć płaszcza, bo to były jego skrzydła. Płaszcz poruszył się i odepchnął Nine. Zniknęli po chwili razem, cała trójka.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Brzeg Jeziora - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Brzeg Jeziora   Brzeg Jeziora - Page 19 Empty

Powrót do góry Go down
 
Brzeg Jeziora
Powrót do góry 
Strona 19 z 30Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Brzeg rzeki
» Brzeg wodospadu
» Brzeg jeziorka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: