Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Drzewo Życia

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptySro Kwi 01, 2009 9:15 pm

-I całe szczęście.-roześmiałam się jeszcze głośniej. Zdecydowanie zabawne stworzonka z tych demonów ^^ Podleciałam i zajęłam miejsce Rin, wciąż uśmiechając się. No, prosze jak to syn piekieł może poprawić Aniołowi humor. Chyba częściej będę na nich wpadać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptySro Kwi 01, 2009 9:21 pm

Zgrzytnął zębami, bo porywać nie mógł tutaj. Wstał i poszedł sobie, bo i tak nic ciekawego te anioły nie robią, to po co będzie siedział, skoro cyrk marny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptySro Kwi 01, 2009 9:34 pm

Cyrk, gdzie tylko jeden klaun, to czego się spodziewać? Zerknęłam na Sylfa i Rin z dziwnym uśmiechem.
-Nie będę Wam przeszkadzać.-ulotniłam się, nim zdążyli zaprotestować. Jak coś to mnie znajdą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptySro Kwi 01, 2009 9:39 pm

Westchnęła cicho i spojrzała na upadłego. Po chwili wstała z poozycji kucającej, podeszła do niego i usiadła obok. Oparła głowę na jego ramieniu i lekko ziewnęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptySro Kwi 01, 2009 9:52 pm

-Spałaś wogóle? I gdzie?
Ciche pytanie. a raczej pytania. Objąłem ją delikatnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptySro Kwi 01, 2009 9:55 pm

- Nie spałam.
Delikatnie się usmiechnęła i przytuliła do niego. Jak zwykle ciało upadłego emitowało mnóstwo ciepła.
- Chodźmy do domu- wstała- goń mnie- pocałowała go w policzek i zniknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptySro Kwi 01, 2009 9:56 pm

Poszedł za nią leniwym krokiem. Co się będzie przemęczać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptyPon Kwi 13, 2009 2:49 pm

Przyleciała na drzewo i wylądowała na jednej z niższych, mocniejszych gałęzi. Ułożyła się wygodnie w pozycji pół leżącej i oparła sie plecami o pień. Przymknęła oczy czując przyjemny powiew wiatru na twarzy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptyPon Kwi 13, 2009 2:53 pm

Przyszedł tu ze swoją kicią na smyczy którą od czasu do czasu pociągnął bez skrupułów.
-O, panna elfia - Wyszczerzył się wiedząc że to powinno Ją zdenerwować. Swoją kicię zaś powalił na ziemię tak aby była na czworakach a zrobił to amuletem wiatru co mogło być dosyć brutalne
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptyPon Kwi 13, 2009 2:56 pm

Uniosła głowę, chociaż nawet nie patrząc, kto przyszedł, poznała osobnika po głosie.
- O, demoniasty króliczek.
Zerknęła na Sai'a w dół i przeniosła wzrok na kotkę. Współczuła jej.
- Już nie elfia- wyszczerzyła ząbki w szerokim uśmiechu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptyPon Kwi 13, 2009 2:57 pm

-Taa. Z rasowej, dobrusiej elfki zrobiłaś z siebie podróbkę anioła - Uśmiechnął się szyderczo 'niechcący' gestykulując ręką w której był łańcuch czego rezultatem było pociągnięcie kici za smycz czyli; ból.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptyPon Kwi 13, 2009 2:58 pm

Na twarzy pojawiał się raz po raz grymas bólu. Gdy nagle upadłam, czułam się na prawdę upokorzona, jak to musiała wyglądać, młoda zwierzołaczka na smyczy, będąca na czworakach. Zmieniłam się w kotkę, wiedziałam, że ukryć i tak się nie dam rady, ponieważ obroża, która była magiczna, wraz z moją zmianą dopasowywała się do obwodu szyi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptyPon Kwi 13, 2009 3:02 pm

- Można to tak określić.
Uniosła się lekko inaczej siadając na gałęzi i oparła łokcie na kolanach. Też odwzajemniła uśmiech, w którym kryło się więcej rozbawienia.
Co jakiś czas zerkała na zwierzołaczkę. Zdobyłaby się na jakiś komentarz, gdyby nadal była elfką. Ale cóż... sprawy Valtamier i wszystkich koto-podobnych jej nie dotyczyły.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptyPon Kwi 13, 2009 3:03 pm

O nie, nie pozwoli Jej na to. Sprawił amuletem że znów była w formie tej bardziej lubianej przez Saia. Spojrzał na Nią chłodno co miało zwiastunować co się z Nią stanie jeżeli jeszcze raz się zmieni
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptyPon Kwi 13, 2009 3:06 pm

Przeklęty amulet, przeklęłam go w myśli. Miałam ochotę jeszcze raz zmienić się w kocicę, jednak widząc spojrzenie demona, zdałam sobie sprawę, że nie warto. Dziś chyba zamierzał mi pokazać co znaczy być jego niewolnicą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptyPon Kwi 13, 2009 3:10 pm

Westchnęła cicho.
- Może wolicie zostać sami?
W dłoni upadłej pojawił się kieliszek białego wina. Ot, coś dla odmiany.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptyPon Kwi 13, 2009 3:12 pm

-Sami? Przecież jesteśmy tu tylko my. Ty ja, i moja kicia, ale Ona jest porównywalna do ścierwa - Wskazał obojętnie na swoją kicię
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptyPon Kwi 13, 2009 3:16 pm

Znów poczułam jak wbija mi się kolec. A słysząc obelgę zagryzłam usta, wiedziałam, że nie wolno mi na to reagować, nie jak byłam tylko czyjąś własnością. Starałam się nie patrzeć na Rin.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptyPon Kwi 13, 2009 3:25 pm

- Rozumiem- wymruczała zerkając na kotołaczkę- w ogóle skąd ją masz?
Upiła trochę swojego trunku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptyPon Kwi 13, 2009 3:27 pm

-Ze sklepu, czy to nie oczywiste? - Przewrócił oczami, pociągnął obrożę w ten sposób aby zmusić kicię do wstania
-A co, chcesz Ją wynająć? Rozumiem że Sylph jest prawdopodobnie kiepski w te klocki ale żeby od razu przerzucać się na kobiety?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptyPon Kwi 13, 2009 3:31 pm

Posłusznie wstałam, przynajmniej obroża się tak we mnie nie wbijała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptyPon Kwi 13, 2009 3:36 pm

- Nie mówiłam nic o wynajmowaniu- zaśmiała się i przeciągnęła leniwie na gałęzi- nie mówiłam, że Sylph jest kiepski i nie, nie przerzucam się na kobiety. Wolę mężczyzn- puściła mu oczko i zeskoczyła z gałęzi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptyPon Kwi 13, 2009 3:40 pm

Uśmiechnął się łobuzersko popuszczając trochę łańcucha
-Mężczyzn? Ty na pewno dobrze wybrałaś? Sylph ma w sobie coś z kobiety albo jakiegoś innego dziadostwa
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptyPon Kwi 13, 2009 3:44 pm

- Niby od której strony?
Podeszła do Sai'a i usiadła obok niego dalej zerkając na zwierzołaczkę.
- Wiesz, to brzmi jakbyś był o niego zazdrosny- uśmiechnęła się figlarnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 EmptyPon Kwi 13, 2009 3:45 pm

Poczułam ulgę, gdy demon przestał napinać łańcuch, teraz kolece już mi się tak nie wżynały.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Drzewo Życia - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Drzewo Życia
Powrót do góry 
Strona 11 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Las War'Shewa-
Skocz do: