Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Drzewo Życia

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyWto Lip 29, 2008 9:55 pm

Zaśmiał się i usiadł na korzeniu jak mówiła, choć czuł się niepewnie
- No chciałem... może się rozmyśliłem - zaśmiał się rozbawiony
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyWto Lip 29, 2008 9:57 pm

-No to się namyśl xP
Znikłam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyWto Lip 29, 2008 9:57 pm

- Wybacz... muszę coś załatwić - wskoczył na grzbiet pegaza, powiedział mu coś w myślach i odlecieli. Machnął elfce
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyCzw Lip 31, 2008 10:36 am

Pojawił sie na gałęzi i rozłożył w pozycji ala lampart. Ziewnął przeciągle i się rozejrzał XP. Nic nie przykuło jego większej uwagi więc leży sobie bez celu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyCzw Lip 31, 2008 10:41 am

Przyszedł z dłońmi w kieszeniach i zamkniętymi oczami. Tak sobie chodził.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyCzw Lip 31, 2008 10:44 am

Z pozycji leżącej przeniósł się do siedzącej i oparł o pień. Nogi skrzyżował a ręce umieścił za głową. Wzrokiem przeleciał okolicę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyCzw Lip 31, 2008 10:51 am

Otworzył oczy ziewając i zauważył chłopaka. Podniósł rękę w geście powitania.
Yo...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyCzw Lip 31, 2008 10:53 am

-Hey
Również mu odmachał ale w tym celu jedną rękę musiał wydostać zza głowy. Przeciągnął się z deka i nic nie mówił dalej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyCzw Lip 31, 2008 10:54 am

Podszedł do demona i spojrzał mu w oczy swoimi fioletowymi.
Jestem Aramil... Miło mi...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyCzw Lip 31, 2008 10:58 am

Również spojrzał mu w oczy swoimi o kolorze Mako ( widać na avku).
-Kadaj .. również mi miło..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyCzw Lip 31, 2008 11:04 am

No cóż... Długo nie rozmawialiśmy ale... Adiue...
Zniknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyCzw Lip 31, 2008 11:07 am

-Ta.. fakt.. sayonara..
Mruknął za nim i także sie rozpłynął..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyPią Sie 01, 2008 2:31 pm

Pojawiła sie na jakiejś gałęzi a palec trzymała w ustach. Rozgląda sie po okolicy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyPią Sie 01, 2008 4:16 pm

Pojawił się pod drzewem i spojrzał na zwierzołaczkę, uśmiechając się lekko. To ta, którą wtedy uratował przed 'zabawą'. Wiedział jednak, że teraz go nie rozpozna, dlatego uśmiechnął się szerzej, życzliwie
- Witam panią. - Powiedział dziecięcym głosem, tak by nic nie wskazywało na to kim jest oO
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyPią Sie 01, 2008 5:00 pm

Spojrzała na niego i machnęła ogonkiem.
-Witam
Zastrzygła uszkami i lekko sie uśmiechnęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyPią Sie 01, 2008 5:02 pm

Można było się zabawić, skoro i tak była szamanką nie było szans na to, że go 'wykryje'
- Kim pani jest? I czemu ma uszy? - Spytał
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyPią Sie 01, 2008 5:04 pm

Zastrzygła uszami i machnęła końcówką ogonka.
-Jestem Akasha
Mruknęła i dalej macha końcówka ogona.
-A mam uszy bo jest zwierzołakiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyPią Sie 01, 2008 5:06 pm

- Jesteś kotem? - Otworzył szeroko oczy i uśmiechnął się wesoło. Wstał na równe nogi i jak dziecko bez użycia czarów wspiął się na drzewo. Dotknął jej ogona - Fajneeee...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyPią Sie 01, 2008 5:09 pm

-cos tak jakby
Dalej macha ogonem nie dając mu satysfakcji z dotknięcia xD.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyPią Sie 01, 2008 5:11 pm

- O przepraszam, jestem Urcan. - Uśmiechnął się wesoło, spojrzał na jej uszy, dając do zrozumienia że pierwszy raz widzi magiczną istotę. Tak to wyglądało.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyPią Sie 01, 2008 5:20 pm

Zamyśliła się i przekrzywiła łebek patrząc na niego,.
-Kojarzę Cię to wtedy ty na wodospadem a potem na polanie
Mruknęła... i przygląda mu sie
-Sprytnie tak nabierać ..?
Spojrzała na niego i uniosła jedną brew..
-Masz zapewne jeszcze inną postać nie prawdaż..?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyPią Sie 01, 2008 5:30 pm

- Słucham? Pani wybaczy. Przyjechałem z tatą dziś rano, nie wiem o kim pani mówi. - Powiedział bardzo realistycznie i uśmiech lekko mu się zmniejszył, ale zaraz potem znów się uśmiechnął - Gdybym widział taką dziwną dziewczynę na pewno bym ją zapamiętał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyPią Sie 01, 2008 5:32 pm

-Dziwak i tak nie wierze
Mruknęła ,macha nogami i ogonkiem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyPią Sie 01, 2008 5:39 pm

- Pani naprawdę wybaczy... - Mruknął i oparł się plecami o drzewo, uśmiechnął się ponownie - Ale mój błąd, powinienem przemyśleć to i zorientować się, że się domyślisz, futrzaku. - Dodał i spojrzał na nią już bez uśmiechu. Dawno nie 'bawił się' w udawanie dziecka i nie wychodziło mu to tak dobrze jak kiedyś.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 EmptyPią Sie 01, 2008 5:44 pm

-Ta jasne futrzak i masz jakiś problem że futrzak..
Spojrzała na niego i zastrzygła uszami.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Drzewo Życia - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Drzewo Życia
Powrót do góry 
Strona 7 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Las War'Shewa-
Skocz do: