Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Drzewo Życia

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyPon Kwi 13, 2009 3:47 pm

Parsknął śmiechem słysząc wypowiedź elfiej podróbki upadłego
-Wybacz, lecz to inni są zazdrośni o mnie, nie ja o innych - Wytknął Jej język. Łańcuch zniknął tak samo Sai.

>idem pa<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyPon Kwi 13, 2009 3:49 pm

Wyjrzała zza drzewa mrużąc oczy. Co się z nią działo przez taki szmat czasu? Ona sama nie była w stanie na to odpowiedzieć. Była w okropnym stanie, musiała coś ze sobą zrobić, ale dziś była zbyt słaba, nogi odmówiły jej posłuszeństwa i osunęła się na ziemię, niestety zbyt głośno, zwracając na siebie uwagę obecnych tu istot
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyPon Kwi 13, 2009 3:51 pm

- Nie wmówisz mi, że jestem zazdrosna o ciebie!- krzyknęła za nim.
Zakryła usta dłonią hamując atak śmiechu, ale i tak można było usłyszeć jej chichot. Spojrzała obojętnie na demonicę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyPon Kwi 13, 2009 3:53 pm

Zniknęłam zaraz po Saiuko

(ja również idę, pa)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyPon Kwi 13, 2009 3:56 pm

Rozejrzała się i nie dojrzała nikogo znajomego, nie miała też ochoty rozpoczynać konwersacji. Rozpostarła ręce, zagarniając nimi trawę. Świat niegdyś wydajacy się lichym i bezartościowym, znów nabrał dla niej wielkiego znaczenia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyPon Kwi 13, 2009 3:58 pm

Nie mając nic ciekawego do roboty zniknęła zaraz po Lei.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyPon Kwi 13, 2009 5:08 pm

Ocknęła się z zamyslenia i rozejrzała wokól. Nie było tu już nikogo, wiec podnisoła się, otrzepała suknię i wyszla, nie robiąc przy tym zbednego hałasu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyWto Kwi 14, 2009 11:12 am

Przyszłam i usiadłam pod drzewem. Było tu tak cicho i spokojnie... czyli to czego potrzebowałam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyWto Kwi 14, 2009 1:08 pm

Stwierdziwszy, że nie ma tu zbyt wielu zwierząt i w ogóle jakoś smutno tu jest i przytłaczająco zniknęłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyWto Kwi 14, 2009 9:20 pm

Wylądował przy wielkim drzewie i rozłożył szeroko skrzydła. Wpatrywał się w pień. Miał spokojny i zamyślony wyraz twarzy. Odległość między drzewem a nim była nieduża. Po chwili odwrócił się do niego tyłem i schował skrzydła gubiąc przy tym piórko. Schylił się po nie i podniósł wolno. Zastanawiał się dlaczego jego skrzydła mają właśnie taki kolor.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyWto Kwi 14, 2009 9:24 pm

Przyszła tanecznym krokiem nucąc jakąś piosenkę cicho. Co jakiś czas nieznacznie podnosiła się na palcach okręcając się wokół własnej osi. Miała dziś dość dobry humor, aby cieszyć się tym, co ją otacza. Nawet ciepła noc nie mogła dziś zepsuć jej humoru. Elys oczywiście upodobała sobie zimniejsze pory roku.
Dopiero, gdy minęła upadłego zatrzymała się. Jej ciemne oczy spoczęły na nim jakby był czymś nowym i nieznanym w jej otoczeniu. Obróciła się w jego stronę, wciąż nie spuszczając z niego wzroku. W mgnieniu oka pojawiła się tuż obok upadłego.
-Witam-powiedziała mu praktycznie do ucha.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyWto Kwi 14, 2009 9:33 pm

Spojrzał spokojnie na mijającą go kobietę i lekko się jej przyjrzał. gdy nagle pojawiła się obo niego lekko się cofnął i pokazał zdziwioną minę.
Witaj... kim jesteś?
Zapytał gdyż był ciekaw jaką istotą jest.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyWto Kwi 14, 2009 9:34 pm

Spojrzałam na upadłego i królową. Przywitałam ją:
- Mea, królowo Elys.
Po czym skierowałam się do upadłego:
- Cześć... - uśmiechnęłam się zakłopotana.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyWto Kwi 14, 2009 9:38 pm

Dobre pytanie. Kim była? Trudno powiedzieć, nawet po tylu latach swojej egzystencji nie mogła odpowiedzieć jednoznacznie.
-Najłatwiej będzie, jeśli powiem, że jestem Elys. –Dygnęła nieznacznie na powitanie do Isis. Jednocześnie posłała jej miły uśmiech.
Zwróciła się ponownie do upadłego, zerknęła na jego skrzydła z tajemniczym blaskiem w oku.
-Upadły, hmm –przymrużyła na chwilę oczy- Jak ci na imię? –Spytała.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyWto Kwi 14, 2009 9:41 pm

Spojrzał po chwili na drugą dziewczynę i jeszcze bardziej się cofnął. Nie wiedział co się święci, ona się znały a on ich nie. Podstęp? Może Wyprostował się i schował skrzydła pod skórą.
Miło poznać, jestem Astesis...a ty?
Zwrócił się do drugiej przybyłej.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyWto Kwi 14, 2009 9:43 pm

Widząc reakcję upadłego mimowolnie zaśmiała się. Taka ostrożność rozbawiła ją. Chyba już nikt nie uważa tak na spotykane towarzystwo jak ten chłopak. Powinien bardziej uważać na swoje gesty, gdyż bardzo łatwo z nich wyczytać jego myśli.
-Nie musisz się nas obawiać. Jesteśmy raczej pokojowo nastawione do otoczenia. Póki nam nic nie zrobisz i my ci nic nie zrobimy. Prawda Isis? –Zwróciła się z uśmiechem ku elfce.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyWto Kwi 14, 2009 9:50 pm

- Jestem Isis - wyciągnęłam ku niego ręce. - I Elys ma rację my nikomu krzywdy nie zrobi, o ile nikt nas wcześniej nie zaatakuje - powiedziałam uśmiechając się przyjaźnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyWto Kwi 14, 2009 9:55 pm

Spojrzał trochę spokojniej ale wszystko dla niego bardziej brzmiało jak groźba niż zwykła informacja. Westchnął i przywitał się z Isis.
Was tu sprowadza? Mam nadzieję, że nie przeszkadzam.
Powiedział i stanął swobodniej, w końcu powiedziały, że nic mu nie zrobią.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyWto Kwi 14, 2009 9:59 pm

-Przeszkadzasz? Skądże znowu. Chętnie porozmawiam z jakimś upadłym. Niestety ja rzadko ostatnio mam na cokolwiek czas. –Powiedziała. Właśnie w tej chwili tuż za nią pojawiło się krzesło, na którym wręcz natychmiast usiadła, jakby od zawsze tam stało.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyWto Kwi 14, 2009 10:04 pm

- Przeszkadzasz? No co Ty... no chyba, że w spacerowaniu po lesie. Oczywiście żartuję.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyWto Kwi 14, 2009 10:08 pm

Lekko opuścił wzrok kiedy Elys wspomniała, że jest upadłym. Nie lubił tego stwierdzenia w stosunku do siebie. Słysząc Isis uśmiechnął się ale na widok pojawiającego krzesła zmarszczył lekko brwi.
Jesteście czarownicami? A może Magami?
Powiedział. W jego głosie można było wyczuć lekka obawę, co prawda widział już w swoim życiu wiele rzeczy ale zawsze było coś co go zaskakiwało.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyWto Kwi 14, 2009 10:14 pm

-Magami? Może kiedyś, chociaż nie pamiętam bym zajmowała się takim zawodem. –Przymknęła na chwilę oczy, po czym potrząsnęła głową i znów je otworzyła. –Nie, nigdy nie byłam magiem. Jestem jedynie królową.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyWto Kwi 14, 2009 10:22 pm

Zmyliło mnie to nagłe twoje przemieszczanie się i to krzesło pojawiające się znikąd
Powiedział i przypatrzył się ELys z lekkim zainteresowaniem ale i obawą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyWto Kwi 14, 2009 10:25 pm

Spojrzałam rozbawiona na chłopaka.
- Na serio nie musisz się nas obawiać.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 EmptyWto Kwi 14, 2009 10:27 pm

Uśmiechnęła się.
-Wybaczcie mi, muszę już iść.
Dygnęła jak na królową przystało, poczym rozpłynęła się w powietrzu.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Sponsored content





Drzewo Życia - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Drzewo Życia
Powrót do góry 
Strona 12 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Las War'Shewa-
Skocz do: