Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pomost Nad Rzeką Umarłych

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 6:37 pm

*Jak zwykle przyszedł w te mroczne miejsce, zdjął kaptur z głowy. By zaczerpnąć więcej powietrza niż zwykle, usiadł na pomoście, przeczesał ręką włosy i spoglądał w dal swymi złotymi ślepiami*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 7:03 pm

Pojawiam się stojąc tuż na krańcu pomostu
Zamykam oczy czując jak wiatr smaga moimi włosami i suknią na wszystkie strony
Wyczuwam obecność wampira, jednak nie odzywam się pierwsza
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 7:10 pm

Pojawiała się siedząc na poręczy pomostu. Zerknęła nieznacznie na przebywających tutaj. Wiatr bawiąc się, rozkazał tańczyć jej kosmykom włosów, które po chwili i tak wracały na swoje dawne miejsce.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 7:11 pm

*Spojrzał na dwie elfki, kultura nakazała mu by się odezwał, więc wstał...*

-Witam was drogie panie.

*Nie wiedział czy czuć się jak w niebie że otaczają go piękne kobiety, czy szykować się na ich atak*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 7:13 pm

Delikatnym ruchem odwracam się w stronę elfki i wampira
-Mea
Rzekłam uśmiechając się kątem ust nieznacznie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 7:15 pm

*Podszedł do Roxy, nie bliżej niż na 2 Metry*

-Nie boisz się tutaj przebywać sama ? Czai się tutaj wiele groźnych typków. Na przykład ja.

*Oblizał ząbki*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 7:20 pm

Pojawił się za wampirem z kataną w ręku - A Ty nie boisz się że mogą się tu czaić nawet groźniejsze typy? - Syknął mu na ucho i przyłożył ostrze do szyi - Na przykład ja?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 7:21 pm

-Bać? Może Cię zdziwię, jednak nie boje się. Nie ma osoby która mogłaby mi towarzyszyć, a więc chodzę sama
Mrużę lekko oczy patrząc ciekawsko na Tyrael'a
-Nie wyglądasz jakoś specjalnie groźnie
Chichocze cicho widząc co robi Sai
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 7:23 pm

-Bo jeszcze nigdy nie ugryzłem nikogo.

*Zaśmiał się i delikatnie palcem odsuwa ostrze*

-Spokojnie, czy ja mówiłem coś o zabijaniu ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 7:26 pm

Wbił czarną katanę w ziemię - Taa, jestem aż za piękny, nikt się mnie nie boi - Zażalił się, naprawdę była to najniebezpieczniejsza osoba jaką mogli spotkać w tych okolicach
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 7:26 pm

Spojrzała na wszystkich i przewróciła oczami w geście znudzenia obecną sytuacją. Jednak nic nie zrobiła, nawet jeśli chcieli by się pozabijać ona pewnie by to zignorowała. No chyba, że by chodziło o zranienie Roxy, na to by nie pozwoliła.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 7:27 pm

*Posłał uśmiech do nich i odsunął się, teraz zmierzył w stronę Elys*

-To kiedy pójdziemy na kolacje razem ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 7:29 pm

Spojrzał na Elys i przełożył katanę przez ramię - Wiesz że dalej jestem Ci wierny... Choć trochę przeszkadza mi fakt że jesteś zielona - Skrzywił się lekko bo Elys jako jego największy autorytet stał się tym czym najbardziej gardził...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 7:30 pm

-Gdzie się podziały te krwiożercze wampiry kąsające kogo popadnie?
Wzdycham teatralnie
Zerkam na Sai'a
-Daj mi sztylet, a postaram się byś wyglądał dużo straszniej
Uśmiecham się szeroko
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 7:34 pm

Zachichotala dość dziwnie, nie był to ani śmiech mówiący o radości ani paniczny śmiech, to było coś całkiem innego.
-Saiuko, skupiasz się na tym co widzisz, nie wiesz co jest w środku. Poza tym ten wygląd mogę zmienić w każdej chwili, jest obojętny.
Zerknęła ponownie na wampira.
-Kolację? Ach, tak. Jesli będą na niej także inne dania niz ja, to może ewentualnie...
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 7:36 pm

*Oblizał ząbki*

-Pomyślimy, pomyślimy...Więc dokąd chcesz zostać zaproszona ?

*Przeczesał włosy ręką i uśmiechnął się*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 7:37 pm

-Znasz mnie, rasista jakich mało - I tu się wyszczerzył dumny ze swojej osoby, zresztą nic nie mogło przerosnąć dumy i ego tego demona
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 7:40 pm

-Dobranoc moi mili
Uśmiecham się i znikam
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 7:42 pm

-Taa rasista, pewnie gdybym była elfem wypruł byś mi teraz flaki. -Powiedziała beznamiętnym tonem głosu do demona.
-Na pewno nie do twojego mieszkania-stwierdziła spokojnie jakby rozmawiała o pogodzie.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 7:45 pm

-Możemy iść zawsze do ciebie, zresztą jestem zbyt biedny by mieć mieszkanie. Takie życie.

*Smutny z deczka że tak jest*
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 8:03 pm

-Czas zapracować. -Przymknęła na chwilę oczy, kładąc powoli nogę na nogę.
-Jak znajdziesz sobie pracę, nie tylko na dom będzie cię stać.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 8:04 pm

-Może mi jeszcze powiesz że na pieniądze lecisz ?...

*Co za ludzie... więc jak nie pieniądze to tytuł, a ten nie ma nic*

-Więc zabierz mnie do siebie i pozwól zapracować.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 8:09 pm

-Pieniądze nie są mi potrzebne. -Zarzuciła teatralnie włosami do tyłu.
-Nie mam dla ciebie żadnego zajęcia, chociaż możek iedyś skorzystam z twoich usług. Jak będę miałaj akies zlecenie zwrócę się do ciebie.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 8:11 pm

*Podszedł do niej bliżej*

-A co powiesz jakbym chciał wypić trochę twojej krwi...

*Podstępem złapał ją i zbliżył usta do szyi, ale tylko ją pocałował w nią*

-Za wcześnie na kolacje.

*Zaśmiał się*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 EmptySro Paź 22, 2008 8:23 pm

Widząc Elys w zagrożeniu, już miał ściąć wampirowi głowę lecz w ostatnim momencie się powstrzymał
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 14 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomost Nad Rzeką Umarłych
Powrót do góry 
Strona 14 z 25Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 25  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Doliny Aniołów Cienia-
Skocz do: