Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pomost Nad Rzeką Umarłych

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyNie Lip 06, 2008 10:03 pm

Jest to pomost nad krwiście czerwoną rzeką która nieustannie płynie w nicość.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 8:44 am

Pojawiła się siedząc na barierce i z zainteresowaniem przyglądała się rzece.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 8:47 am

wchodzi

-witaj-mówi pocichu zachrypnietym głosem, porusza się jak zwierze
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 8:52 am

Oderwała wzrok od rzeki i przeniosła go na zwierzołaczkę.
- Witaj - odpowiedziała ociągając się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 8:55 am

-ja jestem Lura-"tutaj jest chyba zwczj by się przedstawiać... dziwne w moim świecie uznawali to nie na miejscu"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 8:57 am

- Ja jestem Nina - powiedziała - Miło mi - zabrzmiało to niezbyt szczerze. Widać było, że dziewczyna nie przepada za tego typu rasą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 9:03 am

-chyba nie lubisz zwierzołaków...
ja jestem modyfikowana za pomocom mocy Tao'ring...
kiedyś byłam wyrocznio wyskokiego stopnia....
ale założyli mi blokade i wysłali w błedny poral no i wylodowałam tu...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 9:06 am

- Nie przepadam - mruknęła - Wyrocznia? Ciekawe.. - przyjrzała się jej uważnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 9:11 am

obnara ramie na którym jest widoczny symbol zdolności WZ (wyrocznia życia)
-po tym ci mi zrobili nie potrafie nic... założyli poterzną blokade....
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 9:14 am

Przyjżała się symbolowi.
- A za co ci to zrobili?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 9:21 am

-bo zgłebiłam za dużo zakazanych ksiog by się zemścić na tych co zabili mojego ojca na wojnie...
nasz lud przegrał... ale się zemściłam wcześniej zmieniając swoje ciało w takie...
skazali mnie na śmierć a ja uciekłam...
gdy mnie dorwali byłam już dzika... ale nie zabili mnie wybrali mniej chumanitarny sposób... błedny portal...
ale najpierw rada mi zablokowała wiedze na wypadek gdybym przeżyła...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 9:25 am

- Acha - zeskoczyła z barierki na pomost i oparła się o nią - Skoro jesteś tu przez pomyłkę, to gdzie miałaś trafić?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 9:36 am

-błedny portal służy do usówania problemów...
wiekszość ginie w nim albo z powodu gdzie sie otwożył... aj miałam szczeście...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 9:39 am

- Noo to faktycznie miałaś szczęście.. Chociaż w sumie tutaj też nigdy nic nie wiadomo - mruknęła ziewając cicho
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 9:40 am

-i tak każda minuta dla mnie to błogosławieństwo...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 9:43 am

- Mi tam wszystko jedno. - powiedziała - Chociaż może gdybym była w twojej sytuacji, inaczej patrzyłabym na pewne sprawy - dodała przymykając oczy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 9:48 am

-już wiem że wiekszość tutejszy zwierzołaków to sprawa naturalna ale nie umiem dojść jak tu doszło do mutacji...
wiem że są tu też inne rasy... do jakiej ty należysz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 9:55 am

- Też nie wiem jak doszło do takiej mutacji. Jedyne co mi się kojarzy jest tak obrzydliwe, że słabo mi się robi - skrzywiła się - Ja jestem upadłym aniołem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 9:59 am

Wbiegła po chichu z Noburu i z zadrzewa spojrzała na obecnych
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 10:01 am

-skrzydła...
w czasach zemsty potrafiłam je wygwnenerować ale straciłam całom wiedze...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 10:02 am

-o zwierz z zwierzotkiem...
nie zostałaś mała zacarowana to samoistana mutacja...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 10:04 am

- Moje pojawiają się tylko w razie potrzeby. Duże skrzydła wcale nie są wygodne - mruknęła i przeniosła wzrok na nową zwierzołaczkę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 10:06 am

poczuła wzrok który na nią patrzał XD Odwróciła się gwałtownie chowając się za drzewem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 10:06 am

zależy jaką trzba szybkość osiągnąć
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych EmptyPią Lip 11, 2008 10:12 am

- Taaa.. Ale jak się siedzi i odpoczywa to przeszkadzają straszliwie - westchnęła nadal patrząc w miejsce, w którym jeszcze przed chwilą była zwierzołaczka
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomost Nad Rzeką Umarłych
Powrót do góry 
Strona 1 z 25Idź do strony : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Doliny Aniołów Cienia-
Skocz do: