Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pomost Nad Rzeką Umarłych

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptyNie Paź 12, 2008 9:01 pm

Wylądowała zgrabnie.
- Na dziś wystarczy. Jeszcze się zmęczysz i co wtedy będzie? - uśmiechnęła się nieprzyjemnie. Po chwili już jej nie było.

za dwie poprzednie +7. I jeszcze za całokształt +10.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptyNie Paź 12, 2008 9:42 pm

- Chciałabyś... - mruknął za nią i rozpłynął się w powietrzu bezszelestnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptySob Paź 18, 2008 5:12 pm

*Przybył pod postacią Nietoperza, odmienił się i usiadł na Pomoście, mógł bez problemu zdjąć Kaptur... bowiem dolina jest pogrążona w cieniu. Siedzi na pomoście, spogląda w dal*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptySob Paź 18, 2008 5:52 pm

Przyleciała i w ogóle nie zwracając uwagi na wampira zaczęła patrzeć w dal. Zamyśliła się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptySob Paź 18, 2008 6:19 pm

*Spojrzał na upadłą, oczy mu błysły jasną czerwienią bowiem jest na głodzie*

-Witam...

*Mruknął groźnie*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptySob Paź 18, 2008 6:22 pm

Odwróciła się ze spokojem.
- Ohayo.
Wyciągnęła swój sztylet.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptySob Paź 18, 2008 6:25 pm

*Spojrzał na sztylet, rękę delikatnie położył na rękojeści miecza*

-Jeszcze się skaleczysz.

*Oblizał zęby bo liczył bowiem na to by spróbować jej krwi*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptySob Paź 18, 2008 6:27 pm

- Spokojnie. Nie musisz się o mnie martwić. - podleciała do niego i go zaatakowała.

// spadam. ;x
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptySob Paź 18, 2008 6:31 pm

// Narazka :)

*Uśmiechnął się na walkę z Upadłym Aniołem, złapał ją za nadgarstek i spojrzał w oczy*

-Nie ładnie, głodny jestem a ty chcesz pozbawić mnie posiłku...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptySob Paź 18, 2008 6:32 pm

MG: Atak wręcz był głupotą ze strony upadłej jako że wampir był żołnierzem, wyszkolonym chłopem w tym fachu dlatego też miał ją w szachu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptySob Paź 18, 2008 9:13 pm

Była na siebie zła, bo zrobiła głupstwo. jako że ręce miała zajęte, postanowiła go kopnąć w... ykhm. XD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptySob Paź 18, 2008 9:45 pm

*Zacisnął mocniej jej nadgarstek by sprawić ból, a nawet go wykręcił... a kopniaka zasłonił kolanem*

-Powiedz jeśli chcesz żyć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptyNie Paź 19, 2008 9:55 am

- Chcę.
Zaczęła mocno oddychać. Przymknęła oczy z bólu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptyNie Paź 19, 2008 11:14 am

*Puścił jej nadgarstek, ale był przygotowany na to że może chcieć ponownie zaatakować, chciał już ją ugryźć ale coś komuś kiedyś obiecywał*

-Jesteś piękna i proszę cię, nie marnuj życia w taki sposób...

*Uśmiechnął się delikatnie*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptyNie Paź 19, 2008 3:53 pm

Szczerze zdziwiła się odpowiedzią wampira.
- W jaki sposób?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptyNie Paź 19, 2008 4:59 pm

-Atakując inne rasy. Życie jest jak pudełko czekoladek i nigdy nie wiadomo co się trafi.

*Delikatny uśmiech*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptyNie Paź 19, 2008 5:02 pm

- Tja... Jasne. - zerknęła na miecz wampira. Znowu była wściekła na siebie. Westchnęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptyNie Paź 19, 2008 6:00 pm

-Nie skrzywdziłbym cię. Nie krzywdzę pięknych kobiet.

*Wstał, zakrył miecz płaszczem*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptyNie Paź 19, 2008 6:07 pm

- Dzięki. - spojrzała na niego spokojnym wzrokiem chowając sztylet. Rozłożyła skrzydła i odleciała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptyNie Paź 19, 2008 6:26 pm

*Przeciągnął się i odszedł*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptyNie Paź 19, 2008 10:04 pm

przybiegl, stajac w polowie pomostu... stwierdzajac ze co za duzo to nie zdrowo, postanowil chwile odsapnac... a ze akurat tutaj... no coz.... bywa...

po chwili, gdy już odsapnął, ruszył dalej przed siebie...
*zt*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptyPon Paź 20, 2008 2:06 pm

*Jak zwykle wrócił tutaj by móc spoglądać na rzekę i wsłuchać się w jej szum, zdjął kaptur i tylko spogląda przed siebie beznamiętnym wzrokiem*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptyPon Paź 20, 2008 3:53 pm

Zmaterializował się przed samym nosem wampira, lewitując na ziemią. Siedział w powietrzu po turecku.
- Akuku - nie miał szansy na reakcję ucieczki. Równą jeszcze przed chwilą ziemię przebił silne pnącza, które unieruchomiły go, oplątując się wokół nadgarstków i kostek. Pnącza podniosły go w powietrzu i naciągały ofiarę. Upadły się uśmiechnął, bo to zbyt miłe na pewno nie było.
- Przykro mi, ale akurat mi się nawinąłeś... chciałem jakiegoś zwierzołaka złapać, ale wampirem nie pogardzę - uśmiechnął się, lądując na ziemię
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptyPon Paź 20, 2008 4:07 pm

*Syknął z bólu, bowiem to nie nowość a w lochach stosuje się takie metody kar*

-Powinieneś walczyć fair...Miałem okazje zabić dwie osoby z twojej rasy, lecz mam zbyt miękkie serce by to uczynić...

*Stara się wyrwać, albo przynajmniej poluzować liany*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 EmptyPon Paź 20, 2008 4:14 pm

- Mój drogi... prowokacja nie działa na kogoś z mojego pokroju - uśmiechnął się dziko. Jedna z lian szarpnęła mocniej za nadgarstek, wybijając mu rękę z barku. Anioł udając, że o tym nie wie, podszedł i zacisnął rękę na tym miejscu
- Kochasiu, ja nie jestem "oni". A w ogóle ostatnio dręczyłaś naszą poddaną. Odsiedzisz sobie w lochach, zanim Cię nie wykupią. Ścierwo... - pnącza oplątały go całego i oderwały się od ziemi. Anioł chwycił za jedną i zniknął z nim do lochów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomost Nad Rzeką Umarłych
Powrót do góry 
Strona 13 z 25Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19 ... 25  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Doliny Aniołów Cienia-
Skocz do: