Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pomost Nad Rzeką Umarłych

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:16 am

Nie ruszała się z miejsca. Zza drzewa było widać kawałek wystających jej włosów
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:21 am

-w moim świecie też były prawdziwe upadłe...
nasz lud był z nimi sprzymierzony...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:23 am

- Cóż, co świat to obyczaj - stwierdziła nadal wpatrując się w drzewo - Wychodź - powiedziała głośniej do chowającej się zwierzołaczki
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:24 am

Wystawiła głowe patrząc na znajomą Lure i drugą nieznajomą
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:30 am

-ja gryze ona nie-mówi z żartam
ta mała straciła rodziców... wiec nie jest grożna a wydaje się nawet miła...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:36 am

- Dlaczego się chowasz? - spytała młodej zwierzołaczki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:37 am

-Bo mnie przerażasz
rzekła patrząc na nią za drzewa
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:40 am

-ja ja rozumiem...
strach to normalna rzecz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:41 am

Weszła, unosząc wysoko łeb. Nie podobało jej się to miejsce, i gdyby nie jej wrodzona ciekawość, nie została by tu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:43 am

- No może nie spojrzałam dzisiaj rano w lustro, ale czy jest aż tak źle? - zaśmiała się - Nie musisz się mnie bać. Nic ci nie zrobię. Przynajmniej narazie.. - przeciągnęła się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:45 am

Nie pewnie wyszła zaa drzewa trzymając za sierść Noburu poczym zrobili kilka kroków i po chwili stała na przeciwko nieznajomej(Niny)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:47 am

Legła na ziemi, pod drzewem. Położyła łeb na łapach i obserwowała okolicę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:49 am

-witaj-mówi do stwożenia które weszło
-o pani one to żyją-mówi zachwycona przypominając sobie dzieciństwo i jazde na tych stwożeniach w swoim świecie tylko umkneła jej ich nazwa razem z wiedzą...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:51 am

- No i co? Zjadłam cię? - mruknęła do niej - Ładnego masz pieska - dodała przyglądając się zwierzęciu uważnie a następnie przeniosła wzrok na Aya'ę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:52 am

po chwili usmiechneła się
-Kim jesteś?
spytała Nine
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:54 am

- A mogłam poznać tajniki telepatii... - pomyślała, spoglądając Lurę i Ninę. - Chyba czas wziąśc się za naukę... - podniosła na chwilę łeb.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 10:58 am

podchodzi na 4 konńczynach powoli do Aya starając się wzbudzić jej zaufanie
-nie chce ci nic zrobić, tam z kod pochodze jestaćcie bardzo cenione, gdzy byłam mała to miałam taką przyjaciułke, zabierała mnie w dalekie podruże...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 11:00 am

- Jestem Nina, upadła anielica. A ty? - spytała dziewczynki
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 11:01 am

Spojrzała na Lurę kpiąco.
- Co ty nie powiesz... - nie dbała nawet, czy zwierzołaczka to "usłyszy". - Ciekawe, gdzie hellhoundy dają się ujeżdżać...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 11:01 am

-Nerine
rzekła machając swoim małym krótkim ogonkiem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 11:06 am

- Z czym jesteś skrzyżowana? - spytała. Nie lubiła zwierzołaków to prawda, ale przecież to jeszcze tylko dziecko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 11:08 am

-to nie tak ja jej nie ujeżdzałam Ashia sama chciła bym na niej jeżdziła...
pokazałami wiele rzeczy... to ona pierwsza dała mi do zrozumienia jakie mam dary i do czego muszę je wykożystać...
ona mnie uczyła jak być dobrą...
pokazała mi co to znaczy poświecenie...
gdy miałam 12 lat odebrałam pierwszy z 83 porodów takich jak ty...
ona mnie tego nauczyła lecz ta wiedza jest zaplobowana-mówi wściekła sama na siebie i zagloda w oczy Aya przesyłając kilka wspomnień potwierdzających wo co mówiła...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 11:09 am

-Z kotem
powiedziała zadowolona nie wiedziała czy tym kim jest to powód do zadowolenia czy nie ale wiedziała jedno lubiła siebie taką jaka jest
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 11:10 am

- Wzruszające. - ziewnęła, przeciągając się. - Mogłabyś mi nie zaśmiecać umysłu swoimi wspomnieniami?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 EmptyPią Lip 11, 2008 11:15 am

-przepraszam myślałam że jesteś przyjazna-odchodzi kawałek "czemu nie moge sobie przypomnieć"
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost Nad Rzeką Umarłych   Pomost Nad Rzeką Umarłych - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomost Nad Rzeką Umarłych
Powrót do góry 
Strona 2 z 25Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Doliny Aniołów Cienia-
Skocz do: