Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Bar 'Alibii'

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 9:12 pm

Nie wiedząc nawet kiedy poczuła jakąś zawartość w ustach, w pierwszej chwili chciała wypluć, ale udaremniały jej to ust Sai'a musiała więc połknąć, a ciecz była bardzo słodka. Spojrzałam na osobnika, z którym rozmawiał Sai.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 9:19 pm

-Wybacz zabaweczko - Polizał Ją czubkiem języka po policzku w miarę przeprosin
-Nudzi mi się - Oznajmił patrząc sobie na Jej złote oczka
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 9:22 pm

- Hmm... może jakoś mogę Ci pomóc z tą nudą? - szepnęłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 9:23 pm

-Jak? - Zapytał patrząc na Nią łobuzersko, był ciekaw co ta jego kocica ma na myśli
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 9:25 pm

- No sama nie wiem... w końcu Ty tu jesteś od wydawania poleceń, a skoro już Twoja "zabaweczka" się znalazła, to może będziesz się mógł pobawić i się nie nudzić?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 9:29 pm

Nagle przewrócił Ją na kanapie tak że wylądowała na plecach a on wisiał nad Nią z rękoma między Jej głową. Jego twarz była tuż nad Jej twarzą
-Po prostu przyznaj że chcesz abym znów Cię rżnął - Przejechał czubkiem języka od Jej szyi aż po dekolt
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 9:31 pm

- Ohhh tego nie byłabym taka pewna, w końcu niedługo będą mi za to płacić... dlaczego, więc miałabym chcieć, abyś Ty to zrobił?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 9:33 pm

- Ech, Sai to nie była trutka, po protu sam coś zrobiłem i chciałem poznać twoją opinie o tym... - wstał i udał się w kierunku wyjścia.
- Teraz jest mi przykro... - zamknął za sobą drzwi do kawiarni i tyle go widzieli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 9:33 pm

Podniósł się zniechęcony, jego mina zobojętniała
-Właśnie, nie mam pojęcia - Wlepił wzrok w Jej ciemne włosy. Westchnął za L'em chwytając się za głowę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 9:36 pm

No proszę, czyżby tak szybko udało jej się ostudzić jej właściciela? aż dziwne. Spojrzała na niego, i zauważyła takiego jakby zmęczonego Saiuko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 9:38 pm

Że kanapa była dużo to padł plecami, na drugi koniec, ostudziła o tak. Mogła być z siebie dumna
-Dalej mi nudno - Mruknął gapiąc się w sufit swymi czerwonymi oczyskami
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 9:40 pm

Dziewczyna podniosła się. Spojrzała na zmizerowanego demona, i pochyliła się nad nim. Za sobą ukrywała bitą śmietanę, o którą poprosiła barmana.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 9:44 pm

Spojrzał na Nią ciekawy czego teraz chce, podobało mu się gdy od czasu do czasu robi coś po swojemu bez jego instrukcji czy też rozkazu, lubił takie Jej zachowanie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 9:49 pm

Gdy on mi się tak przyglądał, ja niespodziewanie użyłam bitej śmietany, która, na cóż, tu ukrywać znalazła się na fragmencie jego ciała, który ukazywał się zza rozpiętej koszuli, niestety koszula ucierpiała, bo niechcący ją zabrudziłam, trochę śmietany znalazło się również na twarzy demona. Dziewczyna spojrzała się na swoje dzieło i zastanawiała się czy już wiać, czy jeszcze trochę udekorować śmietanką tego demona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 9:52 pm

Przymróżył oczy zastanawiając się nad celem zwierzołaczki.
-Zaraz wcisnę coś w Ciebie i też wypuszczę 'trochę' 'śmietany' - Perwersyjny mózg demona się odezwał
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 9:54 pm

Zwierzołaczka odrobinę się zmartwiła, i zmarszczyła zabawnie nosek.
- Ojj czyżby wielki Sai nie przepadał za słodką bitą śmietaną?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 9:56 pm

Zamruczał groźnie a jego dłonie stanowczymi ruchami zaczęły dobierać się do Jej ubrań
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 10:00 pm

Teraz to dziewczyna się speszyła, nie chciała, aby jej próba poprawienia humoru skończyła się na dobieraniu do jej ubrań w miejscu publicznym...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 10:01 pm

-Nuuudzi mi się - Tak nagle wtulił się w Nią , prawie rozebraną. Głowę ułożył na Jej miękkich piersiach a dłońmi na Jej plecach, przyciskał ją do siebie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 10:05 pm

Cóż Sai naprawdę potrafił mnie zaszokować. Po chwili byłam ubrana już tylko częściowo, a on wtulał się, we mnie brudząc mi przy okazji bluzkę śmietaną.
- Yyy... czy możemy iść do Ciebie? - spytałam nieśmiało.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyPią Cze 26, 2009 10:07 pm

Pstryk i ich nie było
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptySob Cze 27, 2009 11:16 am

Weszłam do baru. Skierowałam się w stronę baru i usiadłam na wysokim stołku. Rozejrzałam się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptySob Cze 27, 2009 6:18 pm

Stwierdziłam, że w barze są dziś pustki. Nie ma nawet się do kogo odezwać, a szkoda. Poprosiłam barmana o kolejnego już dzisiaj drinka. Po kilkunastu minutach zeskoczyłam ze stołka i wyszłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyNie Cze 28, 2009 7:38 pm

Przyszła do baru. Usiadła przy ladzie i zamówiła swój likier. Uh lubiła coś innego... ale nie mogła sobie przypomnieć, co to był za trunek. Oparła głowę na ręce a palcami drugiej zaczęła stukać w blat.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 EmptyNie Cze 28, 2009 7:50 pm

Ktoś trzasnął drzwiami. Barman natychmiast wziął głęboki wdech jakby czegoś się przestraszył, po czym natychmiast odwrócił się udając, że jego najważniejszym zajęciem jest czyszczenie już i tak błyszczących kieliszków i szklanek.
Nawet rozmowy inny ludzi jakby nieco ucichły.
Wtem ktoś usiadł obok Rin. Tuż przed jej nosem zostało położony bukiet czarnych róż.
-Witaj skarbie -do jej uszu wbił się melodyjny i miły dla ucha głos. Głos, który tak dobrze znała.
Wiecznie przystojna twarz Sabina ledwie wychyliła się zza bukietu.
-Tęskniłaś?
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Sponsored content





Bar 'Alibii' - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar 'Alibii'
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Terrbs :: Przedmieście :: Ulica Con-Erie-
Skocz do: