Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Bar 'Alibii'

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 6 EmptyNie Cze 28, 2009 7:54 pm

Zdziwiło ją to nagłe spotkanie. Nie odzywał się odkąd... pamiętała? Jakoś tak. Z obrzydzeniem zerknęła na kwiaty.
- Czarny nie nadaje się do róż- odpowiedziała i odsunęła bukiet na bok- i witak, kotku- odpowiedziała tak tylko dlatego, że miała taki nawyk przez swoją pracę- nie, nie tęskniłam- uśmiechnęła się słodko.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Bar 'Alibii' - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 6 EmptyNie Cze 28, 2009 7:59 pm

Sabin zmrużył delikatnie oczy.
-Nie nadaje się? Wręcz przeciwnie moja droga. –Przyjrzał się jej skórze, po czym westchnął. –Szkoda, że nie tęskniłaś, chciałem cię trochę upiększyć żebyś wyglądała tak, jak kiedy, no i rzecz jasna obdarować, bo już dawno niczego ode mnie nie dostałaś, ale skoro nie to nie. –Rozsiadł się wygodnie na krześle i położył nogi na stole. Przerażony barman od razu do niego podbiegł i zaczął się wypytywać, w czym może służyć tak wielkiej osobistości. Sabin jedynie leniwym ruchem ręki uciszył człowieka i zamówił dla siebie najdroższe wino, jakie ten bar posiadał. Nie musiał długo czekać, aby jego zamówienie zostało spełnione. Wraz z butelką barman przyniósł dwa najdroższe i najcenniejsze kieliszki.
Sabin nalał sobie i Rin.
-Częstuj się mój skarbie.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 6 EmptyNie Cze 28, 2009 8:08 pm

Zerknęła niechętnie na wino.
- To za chwilę, najpierw dopiję swoje- uśmiechnęła się lekko i uniosła kieliszek, w którym miała likier.
Kiedy usłyszała jego kolejne słowa lekko pobladła.
- Nie rozumiem... Myślałam, że te blizny są tutaj w jakimś celu...- wydukała- i że niby jak obdarować?
Kątem oka spojrzała na barmana. Nie dziwiło jej to zachowanie.
- Mam do ciebie jeszcze dużo pytań Sabinie...- powiedziała łagodnie i założyła nogę na nogę , by bardziej odkryć swoje uda.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Bar 'Alibii' - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 6 EmptyNie Cze 28, 2009 8:29 pm

-Blizny, no tak, mają swój cel. Odganiają od ciebie nadmiar natrętów. –Uśmiechnął się niebiańsko i gdyby nie to, że dziewczyna go znała mogłaby powiedzieć, że jest on istnym aniołkiem.
-Obdarować? Całkiem normalnie, no może nie do końca. Wątpię, aby ktokolwiek mógł dostać tyle ile ty możesz ode mnie.
Upił następny łyk trunku tak jakby dzięki temu chciał sobie zyskać kilka minut do namysłu. Westchnął delektując się smakiem.
-Pytania? Jestem ciekaw, jakie masz do mnie pytania moja droga.
Nalał sobie ponownie pełny kieliszek wina, gdyż przed chwilą wszystko wypił.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 6 EmptyNie Cze 28, 2009 8:35 pm

- Nie odganiają- powiedziała rozbawiona.
Oj, chyba nie wiedział w jakim zawodzie działa....
- Wątpię, byś wiedział jak zarabiam na życie, ale wydaje mi się, że nie spodobałoby ci się to... cóż, częściowo to twoja wina- niewinnie przejechała paznokciem po jego policzku- i co ja mogę dostać od ciebie?- zapytała zaciekawiona.
Wypiła swój likier duszkiem.
- Po pierwsze.... jak to się stało, że tutaj jesteśmy? Wiem, że to twoja sprawka- zmrużyła oczy- po drugie... jak wysoko stoisz w tutejszym społeczeństwie?
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Bar 'Alibii' - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 6 EmptyNie Cze 28, 2009 8:51 pm

Jego dłoń znalazła się na jej biodrze przysuwając ją do niego.
-Moja wina? Nie przesadzajmy, zawsze byłaś silną kobietą a tak przynajmniej znasz się na rzeczy. – On wie więcej niż można się tego spodziewać. Nawet obecny zawód dziewczyny nie jest mu tajemnicą.
-Nie jest ważne jak się tu znaleźliśmy i kogo była to sprawka. Było minęło. Teraz to nic nie zmieni. –Pocałował ją delikatnie w szyję napawając się zapachem jej skóry.
-Stoję wysoko…wyżej niż osoby, które znasz. –Wziął głęboki wdech.
-Co powiesz na to, jeżeli trochę cię na początek dofinansuję?
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 6 EmptyNie Cze 28, 2009 8:55 pm

Nie pomyślałaby, że kiedykolwiek zmieni się jej nastawienie do niego. A jednak tak było. Nic ją z nikim nie wiązało, była wolna... no nie licząc właściciela burdelu, ale to jakby się nie liczyło.
Usiadła Sabinowi na kolanach i sięgnęła po kieliszek z winem, które jej wcześniej proponował.
- Teraz mówisz, że jestem silna...- zaśmiała się- kiedyś było inaczej.
Zamruczała cicho, kiedy poczuła jego usta na swojej skórze. Nie mogła się powstrzymać przed tym kobiecym odruchem.
- Trochę dofinansujesz?- spojrzała mu w oczy- jak dokładniej?
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Bar 'Alibii' - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 6 EmptyNie Cze 28, 2009 9:08 pm

-A jak sobie tego życzysz? –Zmrużył delikatnie oczy. Był ciekaw, co dziewczyna odpowie.
Jego dłoń masowała ją po brzuchu.
-Istoty takie jak ty są bezużyteczne póki nie przeżyją tego, co muszą. Mówiłem tak jak było. Kiedyś zachowywałaś się inaczej, mniej wiedziałaś i co najważniejsze byłaś słaba. Byle, co potrafiło cię zranić i zabić, teraz już tak nie jest. –Jego druga dłoń spoczęła na jej udzie jak na wygodnym łożu jak człowiek po długim męczącym dniu.
-Teraz już tak nie jest. –Przejechał palcem po jej udzie od kolana po samo biodro.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 6 EmptyNie Cze 28, 2009 9:12 pm

- Zarabiam tylko w jeden sposób.
Była niemalże pewna, że właśnie takiej odpowiedzi się po niej spodziewał.
- Cóż masz rację. To co mi się przytrafiło... niemalże zniszczyło mi życie. Co do tego, że jestem inna, zgadzam się. Teraz nie czuję się związana z niczym, co mogłoby mnie zranić. Takiej rzeczy, ani osoby po prostu nie ma.
Odrzuciła swoje wspomnienia. Obiecała sobie, że nie będzie patrzeć wstecz i tak się stało.
- To chyba dobrze- odpowiedziała na jego ostatnią wypowiedź i objęła go za szyję.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Bar 'Alibii' - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 6 EmptyNie Cze 28, 2009 9:17 pm

-Ale u mnie nie będziesz niczego zarabiać. Poza tym, jeśli zgodzisz się być moją grzeczną dziewczynką dostaniesz jedno z najlepszych mieszkań w mieście. Nie będziesz już musiała zarabiać. No chyba, ze wolisz to swoje obecne nędzne życie.-Gdy wypowiadał ostatnie zdanie nie krył swej niechęci i skrzywił się widocznie.
-Mogę ci wiele dać moja droga. –Uśmiechnął się tym swoim szelmowskim uśmiechem.
-A, co do-wsunął jej delikatnie rękę pod bluzkę-Jakbym chciał już dawno bym sobie wziął. –Jego zręczne palce przez chwilę delikatnie pieściły jej skórę, lecz już po chwili ta ręka była mu potrzebna do podtrzymania kieliszka z winem.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 6 EmptyNie Cze 28, 2009 9:22 pm

Pokręciła głową.
- Muszę odrzucić tę ofertę. Nie to, że bym nie chciała. Po prostu wolę sama na siebie zarabiać. Życie tutaj wiele mnie nauczyło. Jeśli uda mi się zamieszkać w luksusowym domu chcę do tego dojść dama. Mam nadzieję, że to rozumiesz? W ten sposób bardziej się będę doskonalić. I nie mówię tutaj o moim fachu.
Nie wiedziała, czego się teraz po nim spodziewać. W sumie miał też rację co do drugiej omawianej sprawy.
- Może i tak... ale zauważ, że nie spotkaliśmy się od...- szukała odpowiedniego określenia- tamtej chwili. Nie było przyjemnym uczuciem obudzić się w śniegu z obolałym ciałem- westchnęła cicho i szybko wypiła wino- Sabinie, czy rzeczywiście możesz się pozbyć tych blizn?
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Bar 'Alibii' - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 6 EmptyNie Cze 28, 2009 9:42 pm

Jej odpowiedź nie przypadła mu do gustu. Oczy Sabina wręcz natychmiast z pięknych i błękitnych jak niebo przemieniły się w zimne niczym lód. Jego ciało zesztywniało, siedząca na jego kolanach Rin dobrze to wyczuła.
-Jesteś pewna, że chcesz zarabiać na siebie sama? –Spytał poważnym i niskim głosem, przypominającym nieco warczenie jakiegoś wielkiego groźnego zwierza. Co do tego, że był wściekły nie było można mieć wątpliwości. Chociaż nie rzucał wszystkim na boki chętnie pewnie by to zrobił.
Barman zauważył minę Sabina i przerażony uciekł na zaplecze. Możliwe, że pobiegł zawiadomić o tym resztę. W końcu lepiej uratować ludzi, jeśli cały bar ma zostać zrównany z ziemią.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 6 EmptyNie Cze 28, 2009 9:44 pm

- Tak.
Zamknęła oczy.
- W ten sposób stanę się jeszcze silniejsza, nie myślisz?
Ostrożnie zeszła z jego kolan. No tak... zachwycony to on nie był.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Bar 'Alibii' - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 6 EmptyNie Cze 28, 2009 9:53 pm

Uderzył pięścią w stół. Butelka podskoczyła, wpadła na kieliszek i roztrzaskując go wylała resztę wina. W końcu szklane naczynie spadło ze stołu poturlało się p podłodze.
-Nie przesadzaj już z tą siłą. Ja chcę ci zapewnić to, czego jeszcze nigdy nie miałaś a ty tak od razu to odrzucasz!? Sądzisz, że dzięki tej swojej nędznej pracy kiedykolwiek dojdziesz do tego, co możesz mieć teraz? Jeśli tak to jesteś skończoną idiotką. Nidy sama nie będziesz w stanie tyle zdobyć.
Wstał z krzesła i wywrócił stół, po czym złapał go i rzucił nim przez całe pomieszczenie. Był silny, to nigdy nie podlegało dyskusji, ale żeby aż tak? Możliwe, że wściekłość nie pozwalała mu panować nad sowim zachowaniem i siłą.
-Nie chcesz przyjąć mojego prezentu a więc nie jesteś warta tego bym zdjął z ciebie te blizny. Niech zostaną, i tak nigdzie nie będą lepiej pasować niż u ciebie.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 6 EmptyNie Cze 28, 2009 9:56 pm

- Uspokój się- warknęła- i nie przeinaczaj moich słów. Nie powiedziałam, że nie chcę, to po pierwsze. Po drugie jeśli tak cię to denerwuje to zrób z tym coś- podeszła do niego mrużąc oczy i rozłożyła ręce- proszę, ulżyj sobie, możesz zrobić ze mną co tylko chcesz. Nie zależy mi. W końcu jestem tylko twoją zabawką prawda?- sama nie do końca wiedziała, co mówi. Ale nie obchodziło jej to. Skoro Sabin tak się złości przez nią, to powinien coś z tym zrobić nieprawdaż?
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Bar 'Alibii' - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 6 EmptyNie Cze 28, 2009 10:17 pm

-Nie mam zamiaru cię dotykać! Odejdź ode mnie. Nie mam zamiaru więcej z tobą rozmawiać. –Powiedział oschle i obrzucił ją pogardliwym spojrzeniem.
Wtem za Sabinem pojawiły się dwie postacie ubrane w czerń, jedynie ich białe oczy były do odróżnienia.
-Żegnaj-Odparł i w barze zgasły wszystkie światła. A gdy ponownie wróciła jasność Sabina już w barze nie było.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 6 EmptyNie Cze 28, 2009 10:19 pm

Spojrzała za nim. Nic nie powiedziała. Zacisnęła tylko usta tak, że zaczęły blednąc i spojrzała na swoje ręce... dalej pokryte tymi szpetnymi bliznami. Po chwili i po niej nie było ani śladu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar 'Alibii' - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar 'Alibii'
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Terrbs :: Przedmieście :: Ulica Con-Erie-
Skocz do: