Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Bar 'Alibii'

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 7:57 pm

-Oczywiście - Nie spuszczał z Niej wzroku, usiadł normalnie robiąc miejsce na kanapie jak i na swoich kolanach. Aby pomóc Jej w wyborze dodatkowo rozsunął ręce na bok tak jakby zapraszając Ją do siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 8:02 pm

Dziewczyna zauważyła, że chłopak dał jej wolną rękę co do wyboru miejsca, jednak nie dało się zauważyć sugestywnego ruchu rąk demona. Dlatego też, nie wiedząc w jakim jest on humorze, a nie chcąc go drażnić, usiadła mu na kolanach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 8:04 pm

Podniósł Jej nogę i ustawił tak aby siedziała do niego przodem i okrakiem. Swe łapczywe rączki ułożył na Jej talii a ustami delikatnie musnął Jej usta
-Tęskniłem - Mruknął dosyć wesoło, nie był dzisiaj ani zły ani humorzasty
-Wyluzuj - Pokazał Jej jęzor
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 8:07 pm

Uśmiechnęłam się na jego słowa.
- Tęskniłeś, tak? - wyszeptałam pochylając się nad jego uchem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 8:09 pm

-Mhm - Wymruczał zadowolony Jej zachowaniem na co pogładził Jej szczupłą talię
-Przez te całe zamieszanie myślałem że Cię zgubiłem - Jednym paluszkiem zaczął wodzić w górę i w dół Jej boku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 8:13 pm

- Jak widać odnalazłam się, to chyba przez tą obrożę, którą mam na szyi. Wiesz, że nie mogę jej ściągnąć? - po tych słowach przygryzłam delikatnie płatek jego ucha
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 8:16 pm

-Wiem, przecież sam Ci ją założyłem - Łobuzerski uśmieszek wręcz sam wbił się na jego usta a jedna z jego dłoni zawędrowała pod Jej ubranie na... Plecy.
-Będziesz ze mną mieszkać, prawda? - Pytanie raczej retoryczne, choć kij tam wie Saia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 8:20 pm

Poczułam jak jego dłoń wędruje pod moje ubranie,miauknęłam.
- Jeśli tylko, takie będzie Twoje życzenie, to tak... a co będę miała tam robić? Prać? Sprzątać? Gotować?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 8:23 pm

-Być - Sięgnął Jej ust na krótki, płytki pocałunek. Więcej nie potrzebował
-Poza tym potrzebuję zacząć zarabiać, będziesz dla mnie pracować - Mruknął tajemniczym tonem patrząc złośliwie w te Jej złociste, kocie oczy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 8:27 pm

- Być? Tak po prostu? To chyba będzie całkiem miłe zajęcie.
Po raz kolejny dane mi było poczuć jego usta na moich, na krótko, ale jednak. Po chwili jednak dane mi było usłyszeć dalszą część wypowiedzi.
- A co takiego będę robić panie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 8:31 pm

-Będziesz prostytutką. Ekskluzywną, lecz prostytutką.. - Mógł Ją zasmucić tą wiadomością lecz aby osłodzić Jej ten fakt, pocałował Ją raz jeszcze, tym razem dłużej
-Pracujesz gdy chcesz, część zysków idzie do mnie - Tak, na pewno miał dobry humor, nawet pozwoli Jej zatrzymać zarobione pieniądze
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 8:35 pm

Faktycznie po usłyszeniu wiadomości uśmiech znikł z mojej twarzy. Nawet ten pocałunek go nie wrócił. Spojrzałam na niego.
- Od kiedy zaczynam? I gdzie będę pracować?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 8:37 pm

-Od kiedy chcesz i gdzie chcesz, daję Ci pełną swobodę - Spojrzał na Nią udając smutek, nie potrafił okazać uczuć więc pozostało mu udawanie, a udawał bo chciał aby doceniła że jest teraz taki a nie inny
-Możesz w ogóle nie pracować ale wtedy będziesz musiała nadrabiać to w inny sposób - Złośliwość powróciła na jego twarz a dłoń na Jej plecach zaczęła schodzić niżej i niżej...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 8:41 pm

- Ymm... dziękuję.
Cóż nie uśmiechało mi się być towarem na sprzedaż, ale przecież nim byłam, byłam zabawką i doskonale o tym wiedziałam. Nic na to poradzić nie mogłam. Kiedy usłyszałam jego kolejne słowa spojrzałam z nadzieją. Zauważyła też powrót złośliwego uśmieszka, jednak nie zraziło jej to.
- Mhmm... w inny sposób mówisz? A można wiedzieć jaki? - spytałam poprawiając się na jego kolanach, tak, że teraz nasze ciała były jeszcze bliżej siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 8:43 pm

-Ach nie ważne, nie spodoba Ci się - Jego dłoń zatrzymała się a jego wzrok z trudem lecz uciekł od Niej spoglądając gdzieś w bok. Minę miał obojętną
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 8:45 pm

- Ohhh ten też mi się nie spodobał, a jednak powiedziałeś.
Ujęłam dłońmi jego twarz, tak, aby nasze oczy znowu się spotkały. Musnęłam wargami jego usta.
- To jak powiesz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 8:49 pm

-Uwierz, nie spodobałoby Ci się - Zanim zapyta go jeszcze raz, zamknął Jej usta swymi własnymi w długim pocałunku, oto konsekwencja drażnienia swego pana
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 8:51 pm

Nieśmiało wsunęłam język, by mógł zacząć taniec ze swoim kolegom, jednak wciąż zamierzałam kontynuować przerwany temat.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 8:54 pm

Jeżeli on Jej na to pozwoli, na razie był zajęty Jej ciepłym językiem który tak miło ocierał się o jego własny. Gdy tylko na nowo zapoznał się z Jej języczkiem, przejął inicjatywę dominując ten pocałunek.
Jego dłonie jakby automatycznie znalazły się pod Jej skąpą częścią górnej garderoby. Na razie gładził jedynie Jej delikatne plecy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 8:58 pm

Pojawił się siedziąc przy jednym ze stolików. Wyjął z kieszeni swoje specjalne "wino" i upił łyczka. Po chwili usłyszał jakieś ruszy gdzieś w pobliżu i obrócił w tamtym kierunku głowę.
- Witaj mój Sai'u... - uśmiechnął się milusio do niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 8:58 pm

Zwierzołaczka odsunęła się, nie to, żeby jej się pocałunek nie podobał, jednak była ciekawa, co też takiego mogłoby się jej nie spodobać niż jej nowa praca... Uśmiechnęła się do niego łobuzersko i ponowiła pytanie.
- To co z tym innym sposobem? - spytała zabawnie mrugając oczami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 9:01 pm

-Ofiarowałabyś mi swoje ciało... - Musnął Jej nosek
-Do moich eksperymentów na żywych organizmach - Puścił Jej oczko by po chwili usłyszeć słodki głos L'a
-Yo mój cókiereczq!!!111!!11!!11jeden!jeden
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 9:04 pm

- Ooo a nie bałbyś się, że mógłbyś mi coś zrobić? - spytałam zadziornie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 9:04 pm

Uśmiechnął się tajemniczo do Sai'a.
- Już niedługo będe miał pewną sprawe do Ciebie i mojego Renusia, ale póki co... - rzucił mu butelke ze swoim "winem".
- Skosztuj proszę i powiedz jak Ci smakuje. - dokończył uśmiechając się słodko i wsadzając sobie do buzi pysznego lizaka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 EmptyPią Cze 26, 2009 9:07 pm

-Wybacz lecz jesteś jedynie moją zabaweczką - Uśmiechnął się równie zadziornie do Niej, może miał dobry humor lecz jego charakter jest jaki był.
-Ach nie mogę się doczekać - Chwycił butelkę i wziął łyk do buzi po czym panicznie rozglądając się po barze, gwałtownie 'pocałował' Yoru wciskając Jej zawartość 'wina'
-Przecież to sam cukier jest! - Spojrzał na L'a zdziwiony
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bar 'Alibii' - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bar 'Alibii'   Bar 'Alibii' - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Bar 'Alibii'
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Terrbs :: Przedmieście :: Ulica Con-Erie-
Skocz do: