Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pomost nad jeziorem

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 9:37 pm

(błagam o litość :P poprostu spojrzałem na kolor nicka i skojarzyłem tylko elfy :D)
-No bo to nie codzienna sytuacja dla mnie...ale potrafię być nieco inny-uśmiechnął się śmielej i mimowolnie znowu spojrzał na jej nogi.-Rozumiem że mogę zachowywać się swobodnie?-zapytał wędrując wzrokiem po jej postaci.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 9:42 pm

- No tak, w końcu to, że jestem królową wcale nie fakty, że jestem taką samą istotą jak każdy - uśmiechnęła się delikatnie i wyciągnęła wolną rękę w bok. Chwilę potem na jej nadgarstku wylądował biały kruk.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 9:44 pm

Niemalże że bezszelestnie zbliżyłam się do pomostu i weszłam na niego. Stąpałam ostrożnie, laską jedynie co chwilę sprawdzając drogę przed sobą, zdradzając swoją obecność delikatnymi uderzeniami kości słoniowej o deski pomostu. Wyczułam obecność dwóch osób i zatrzymałam się. Dygnęłam w stronę królowej.
- Witaj.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 9:46 pm

-Muszę ci przyznać że nadzwyczaj urodziwa z ciebie istota-uśmiechnął się serdecznie-Mówiłem to już wcześniej ale tylko dlatego że wypada krórowej prawić komplemeny...teraz jednak mówię to najszczerzej jak można-dodał po chwili ciągle się jej przyglądając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 9:51 pm

- Przez Ciebie mi się samoocena podniesie - zachichotała po słowach demona i odwróciła się tyłem do barierki pomostu
- Witaj Gracjo, co u ciebie słychać? - ot zagadała wesoło, głaszcząc swojego kruka po łebku, jakże ona uwielbiała to zwierzątko...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 9:52 pm

-E hej..-rzucił po chwili niechętnie odwracając wzrok od Blair-My się chyba nie znamy...jestem Sasuun-dodał szybko i wstał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 9:57 pm

Uśmiechnęłam się lekko i podeszłam.
- Witaj Blair. U mnie w porządku. Wróciłam do starego nawyku podróżowania. A jak u Ciebie? - przystanęłam i tym razem posłałam nieznaczny uśmiech do demona. - Gracja Mauvias. Owszem nie znamy się. Właśnie wróciłam z podróży...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 10:03 pm

- Czuję, że przez 'siedzenie na tronie 'postarzałam się kilka lat - uśmiechnęła się, aż szkoda że Gracja nie mogła tego zauważyć, chociaż ta pewnie miała swoje sposoby, żeby wyczuć czyjś dobry humor
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 10:05 pm

-Czy mi się zdaje czy wszyscy tutaj wracają z dalekich podróży?-zapytał zdziwiony ale uśmiechnięty. Nie wiedzieć czemu czuł jak dobry humor Blair udziela się także jemu-Strasznie radosna jesteś, wiesz? Może jakiegoś specyfiku sie nałykałaś...czy masz tak zawsze?-rzucił wkońcu starając się podtrzymać rozmowę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 10:10 pm

- Wesoła? Czasami mi się zdarza, oczywiście jeśli wolisz spotkać wiecznie naburmuszoną, zrzędliwą i niemiłą królową, to ja Ci to mogę zapewnić - wyszczerzyła swoje ząbki w jego kierunku i przytuliła swojego kruka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 10:11 pm

- Między innymi dlatego właśnie wróciłam do starych nawyków. - zaśmiałam się cicho - Ciężar korony przyprawia o garba i starczą ślepotę - dodałam chichocząc - Po stokroć wolę podróże... Wyczerpują fizycznie, lecz utrzymują kondycję i wydłużają życie... Możliwe... Dawno mnie tu nie bylo i nie wiem co tu się działo...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 10:14 pm

-Nie, nie...wolę tę wesołą...-rzucił spoglądając na obie dziewczyny. Nie mógł się zdecydować na którą patrzeć toteż kręcił głową co chwila i wędrował wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 10:21 pm

- Oj nie strasz młodej królowej, ja chce jeszcze chwilę powyglądać w miarę młodo i atrakcyjnie - uśmiech najwyraźniej nie zejdzie z jej buzi do końca dnia
- No idź.. - szepnęła cicho kruczkowi na uszko, a ten poderwał się do lotu, usiadł demonowi na głowie, rozłożył ogon jak wachlarz i w ten sposób demon widział już tylko śnieżno białe pióra
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 10:24 pm

-Nie no to mi sie średnio podoba-rzucił próbując delikatnie zgonić kruka z głowy-Sama mówiłaś że można patrzeć-dodał starając się zobaczyć chociaż troche.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 10:29 pm

- I dalej nie zabraniam - uśmiechnęła się patrząc na wyczyny chłopaka
- Uważaj on drapie! -poinformowała go już po tym jak ptak wczepił się pazurami w jego włosy i zaczął machać skrzydłami (nie odfruwał tylko machał stojąc w miejscu)... Widocznie biedaczek bał się, że spadnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 10:31 pm

-Ej, ej..nie no troche..ała...-zaczął machać rękoma nieco gwałtowniej. W pewnym momencie zorientował się że ptak nie zasłania mu widoku więc przestał machać i zawiesił wzrok na Blair.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 10:37 pm

Zaśmiałam się cicho i usiadłam na brzegu pomostu. Laskę położyłam obok siebie, nogi zwiesiłam z pomostu i zanurzyłam palce w wodzie. Przysłuchiwałam się im z lekkim zainteresowaniem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 10:38 pm

- Ore - tak to było imię ptaka, na które ten zareagował podrywając się do lotu. Blair uniosła rękę, żeby miał na czym wylądować.
- Mam nadzieję, że ci nic większego nie zrobił - powiedziała starając się nie wybuchnąć śmiechem... z trudem ale jej się to udało
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 10:43 pm

-Też mam taką nadzieję-powiedział poprawiając włosy i nie spuszczając z niej wzroku-Królestwo masz równie piękne?-zapytał wkońcu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 10:53 pm

- Szczerze? Nie... Ładnie jest tylko w pobliżu zamku, reszta wygląda jak wolno-rosnący las... wszystko zarośnięte, aż strach.- Aż się uśmiechnęła na te wspomnienia...
- Najładniej to chyba jest w lochach - dodała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 10:55 pm

-Zabrzmiało groźnie...-rzucił ciągle się jej przyglądając. Wkońcu potrząsnął głową i odwrócił wzrok-Hipnotyzujesz...-powiedział przecierając oczy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 11:00 pm

- Przeliczysz się jeszcze - uśmiechnęła się... Był natrętny i chyba miała go już dość na dzisiaj.
- Życzę miłej nocy - powiedziała i *pyk* już jej nie było za to dało się zobaczyć dwa odlatujące kruki: jeden biały drugi czarny
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 11:06 pm

-Fajna sztuczka...-rzucił pod nosem i spojrzał na wodę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 11:16 pm

-Dlaczego milczysz?-zapytał wkońcu przerywając ciszę. Nieznosił ciszy, zawsze musiało się coś dziać, ktoś musiał coś mówić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 EmptyWto Cze 09, 2009 11:17 pm

- Bywaj - pożegnałam cicho Blair. Zamyśliłam się zbytnio, tracąc kontakt z rzeczywistością na chwilę. Teraz jednak podniosłam głowę i odetchnęłam głęboko, uśmiechając się lekko - Wspaniała noc... - powiedziałam cicho i dopiero teraz zorientowałam się że demon zwracał się do mnie - Ah, wybacz. Zamyśłłam się. - uśmiechnęłam się przepraszająco.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 20 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomost nad jeziorem
Powrót do góry 
Strona 20 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: