Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pomost nad jeziorem

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyCzw Maj 14, 2009 12:33 am

- Widać Ramzio również potrafi moja droga
Odpowiedział Tayi, ale Rin już nie zdążył poczuć czy też powiedzieć czegoś mądrego. Pomachał za nią, aby zaraz objąć jedyną upadłą w okolicy obydwiema dłońmi w okolicach talli.
- Uważaj na siebie, rozumiemy się? Tylko o tyle proszę
Westchnął ciężko, wiedząc że zabronić jej nie zabroni. Nie lubił wykorzystywać swojej pozycji do tyranii i tym podobnych.
- Nie postępuj też pochopnie, bo możesz skończyć jak Rin. Ona by tego nie chciała, a jej pomożemy, pasuje?
Wymamrotał cicho, nieco zmieniał charakter gdy byli sami. Troskał się o nią to prawda, trudno nie zauważyć. Pstryknął palcami, kiedy przysnęła, odsyłając ją do swojego komnatowego łózka. Sam też się rozpłynął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 7:39 pm

Usiadłam na mostku, tak, że nogi były zamoczone w wodzie. Uśmiechnęłam się sama do siebie, cóż dawno nigdzie nie wychodziłam, więc ten spacerek na pomost bardzo mnie rozweselił.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 7:49 pm

Przechadzając się pomiędzy drzewami gwizdał wesoło kiedy nagle zobaczył jakąś postać na pomoście. Ruszył w kierunku elfki i gdy był wystarczająco blisko rzucił z uśmiechem
-Witaj-po czym głęboko się ukłonił.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 8:01 pm

Usłyszałam jakieś przywitanie. Odwróciłam się i ujrzałam wesołego demona, nie wyglądał na takiego co chciałby zrobić mi krzywdę, dlatego też uśmiechnęłam się do niego.
- Witaj nieznajomy - odpowiedziałam, a w tonie głosu dało się wyczuć nutkę mojej wesołości.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 8:04 pm

-Jestem Sasuun-powiedział uprzejmie zaraz po tym jak podszedł bliżej i znów się ukłonił-Można się dosiąść?-zapytał z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 8:09 pm

- Miło mi Cię poznać. Jestem Isis. I tak, możesz się dosiąść - po czym przesunęłam się odrobinę, aby zrobić mu miejsce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 8:12 pm

-Dziękuję uprzejmie-powiedział wesoło i po chwili usiadł po turecku tuż obok niej.
-Jestem tu nowy...-rzucił zaraz by nie przerwać rozmowy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 8:19 pm

- Tym bardziej miło mi Cię poznać. Ja już tu jestem co prawda od jakiegoś czasu, ale ostatnio musiałam opuścić na trochę to miejsce. Właśnie wróciłam. I to mój pierwszy spacer od wielu dni. A Ciebie co sprowadziło do tej krainy, jeśli można zapytać?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 8:24 pm

-Można powiedzieć że ślepy los-uśmiechnął się i zamyślił.-Tutaj zawsze tak wesoło?-zapytał wkońcu rozglądając się mimowolnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 8:27 pm

Pojawiła się przy Isi i momentalnie rzuciła jej się na szyję, zadzierając jedną nóżkę do góry
- Isi! Jak ja cię dawno nie widziałam - tuli wesoło koleżankę przyciskając ją do swojego biustu

[nie żeby coś, po prostu mam dobry humor ^^]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 8:29 pm

-Uh...a jednak-powiedział do siebie i lekko sie odsunął by nie zostać potrąconym-Eee..hej?-dodał po chwili niepewnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 8:32 pm

- Miło Cię widzieć Blair - uścisnęłam dziewczynę na przywitanie. Odsunęłam się od niej odrobinę, aby móc się jej przyjrzeć. - Czy ja już Ci gratulowałam osobiście zostania królową?

- Tutaj różnie bywa, raz wesoło, a raz smutno.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 8:36 pm

Również się odsunęła, spojrzała w jej oczki i zamrugała
- Nie.. - powiedziała jakby zdziwiona
- To jest czego gratulować? - spytała i w końcu ja puściła, by odwrócić się i dygnąć przed nieznajomym demonem
- Witam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 8:39 pm

Sasuun na słowo królowa zerwał się na równe nogi i ukłonił się głęboko
-Witam, jestem Sasuun-powiedział wciąż w ukłonie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 8:40 pm

- Ależ oczywiście, że jest moja droga, należało Ci się. Ale mam nadzieję, że mimo to będziesz mnie od czasu do czasu odwiedzała w moim domku?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 8:46 pm

- No pewnie, przecież wiesz, że cie 'kocham' - powiedział wesoło do Isi

- Ej... Ten no... bez przesady - zmieszała się widząc wyczyny demona - No cóż... ja jestem Blair, bardzo mi... miło - dodała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 8:50 pm

(niestety muszę was opuścić bo właśnie zaczyna mi się błyskać za oknem i zapowiada się na niezłą burzę ;/;/ pa:* )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 8:52 pm

-Nie wiem czy wypada mi przebywać w towarzystwie królowej-powiedział z lekkim uśmiechem i nieśmiało się prostując-Nie jestem przecież wysoko postawionym urzędnikiem a i nie posiadam znakomitego rodowodu-dodał uroczyście ale wesoło.
(hah! u mnie właśnie się kończy... :D)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 8:59 pm

(a u mnie nawet nie pada :P)
Zmrużyła tylko gniewnie brwi
- Za to jak będziesz się tak uroczyście przy mnie zachowywał to osobiście się obrażę - powiedziała surowo, ale zaraz potem zadziornie wystawiła mu język. Ocho, może teraz powinna z tego zrezygnować w końcu jej nie wypada. Ale nie chciała być zbyt sztywna...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 9:04 pm

-Nie spotkałem się z takimi obyczajami...ale jeżeli są tu takie to trzeba się przystosować, prawda?-zapytał mniej uroczyście.-Przemierzyłem sporą część świata i pierwszy raz widzę równie piękną co wyrozumiałą i nadzwyczaj uprzejmą dla innej rasy królową-dodał i nieśmiało znowu usiadł na pomoście.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 9:12 pm

- I pierwszy raz widzisz tak nową, nic nie robiącą i niedoświadczona królową - dodała za niego kiwając głową z uśmiechem.
- A ja zawsze byłam miła dla innych ras... z racji wcześniejszego zawodu. Jestem medykiem, chyba nawet jedynym, więc leczę wszystkich. - powiedziała wesoło i oparła się na barierce
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 9:15 pm

-To nie potrzeba tu szlachetnego urodzenia by być królową?-zdziwił się i zmierzył jeszcze raz wzrokiem Blair dokładnie się jej przyglądając-To strój uroczysty?-zadał kolejne pytanie nie wyczekując odpowiedzi na poprzednie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 9:23 pm

- Raczej codzienny - powiedziała zaskoczona poprawiając swoją krótką sukienkę...
- A moje panowanie było raczej demokratyczną decyzją... A i tak się dziwie, że zwierzołaki się na to zgodziły - uśmiech : D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 9:25 pm

-Demokracja...cóż nowa rzecz ale się przyjmuje-rzucił do siebie i zorientował się że ciągle patrzy na nogi elfki-Proszę mi wybaczyć..-rzucił szybko i odwrócił wzrok.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 EmptyWto Cze 09, 2009 9:29 pm

[grr... pogryze, podrapie, zabije ^^ nie jestem elfem tylko pociesznym zwierzakiem no... ]

- Ach to... - zaśmiała się - nie rozumiem co Cię tak krępuje, skoro je wystawiam to znaczy, że można patrzeć - powiedziała i podparła ręką głowę
- Wiesz co... dziwny jesteś... taki spięty... - powiedziała jakby rozczarowana.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 19 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomost nad jeziorem
Powrót do góry 
Strona 19 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: