Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Cmentarz "Koniec"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 12:57 am

- Aj, aj... - pomasował się po brzuchu i podszedł do niej z nieco niebezpiecznym uśmiechem na twarzy
- No jeżeli tak ładnie prosisz - zaczesał jej włosy za ucho, nie wiedział czemu, ale miał taki odruch. W ogóle włosy kobiet go pociągały Oo Hobby takie miał, ale raczej kto by się do tego przyznawał.
- Mogę Ci załatwić nockę w naszych 5-gwiazdkowych lochach plus jakieś premie - wyszczerzył się rozbawiony
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 1:04 am

- Podziękuje ale nie. Wolę jednak swój Dworek... Może nie ma 5-ciu gwiazdek ale mi nie są potrzebne... - odwróciłam twarz w bok. Nie uśmiechałam się. - Lecz jeśli tak lubisz lochy, mogę Cię ja zaprosić do naszych... Jeszcze Ciebie tam nie było... - powiedziałam spokojnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 1:10 am

- Dobrze... a wypróbujemy prycz? - palnął pierwsze co mu do głowy przyszło. Chciał się z nią podroczyć, a widocznie ta nie miała humoru. Dzięki temu mógł się trochę pośmiać, patrzył na jej plecy zamyślony
- Ewentualnie dworek możesz pokazać - stwierdził, dłonią męcząc swoją brodę. Nie rozumiał co takiego złego jest w lochach. Takie piękne, zimne i chłodne ściany oraz kraty. Coś pięknego, a przynajmniej dla niego. W końcu był katem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 1:18 am

- Wypróbować będziesz nawet mógł stół i przyrządy do tortur na sobie... Skoro tak lubisz lochy... - mruknęłam cicho - Dworek natomiast to moja prywatna posesja... I wstęp mają tam tylko wampiry... - uśmiechnęłam się kątem ust i podeszłam do najbliższej ławki. Usiadłam na niej, a laskę zmniejszyłam do rozmiarów spinki do włosów. Zebrawszy te z przodu związałam je w drobny koczek z tyłu głowy, resztę puściłam swobodnie. - Z przyjemnością Cię zaprowadzę jednak do lochów...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 1:21 am

-Z przyjemnością urwę Ci głowę-mruknęła jej upadła na ucho. Obejmowała delikatnie Grację za szyję, stojąc za nią. Oczywiście takowych zamiarów nie miała. Ot nudziło jej się to wpadła do nich na rozmówki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 1:26 am

Westchnęłam cicho i odtrąciłam lekko jej dłonie ze swojej szyi.
- Witaj Arcuide... Też z przyjemnością bym Cię zabiła, lecz to jeszcze może poczekać... - mruknęłam cicho. Po ostatniej wizycie w lochach upadłych nabrałam do nich sporego dystansu. Oczywiście na razie także nie miałam zamiaru tego robić. To było by głupotą z mojej strony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 1:27 am

- Jestem po części wampirem - prychnął cicho, co oznaczyło że może iść na jej dworek. Cwana z niebo bestia była i lubił stawiać na swoim, chodź czasami racji nie miał
- Tak, bardzo lubię lochy. Co w tym dziwnego, zawodowo jestem katem - skrzywił się. Dedukcja wampirzycy go powalała, czasami zastanawiał się co on tu robi. Widocznie musiał pomylić adresy i źle się przeniósł.
- Nieważne - machnął dłonią w powietrzu i wyskoczył wysoko w górę, lądując na szycie 5m krzyża. Usiadł na jednym z ramion, próbując zebrać myśli. Wszyscy ostatnio jacyś dziwni, a może on się czegoś na jarał.. Westchnął sobie.
- Och, Arc. Romanse z demonami przełożone - uśmiechnął się niewinnie, przystawiając paluszek do ust. Popatrzył na tą dwójkę, dość nieetyczne rzeczy sobie wyobrażając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 1:30 am

-Może kiedyś będziesz w stanie-rzuciła uprzejmie, jednak z dozą złośliwości, ukrytą w głębi.
A upadła wyraźnie będzie na nią polowała, jeśli powtórzy się jeszcze raz zaproszenie do lochów wampirów. Owszem rozumiała, ale nie tak natarczywie.
-Owszem, przełożone. Szkoda, że Ty jesteś za słaby-rzuciła niewinnie z zadziornym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 1:35 am

- Będę nad tym pracować - odpowiedziałam spokojnie. Upadły zachowywał się dziwnie. Westchnęłam jedynie i poprawiłam włosy. Nie byłam głupia by porywać którekolwiek z nich. Jeszcze woda sodowa mi do głowy nie uderzyła. Hades natomiast podszedł do mnie i ułożył się przy moich stopach. Zamilkłam, przysłuchując się wymianie zdań pomiędzy tą dwójką.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 1:37 am

- Wy tylko o zabijaniu... walka sama w sobie to sama przyjemność - wpadł w samozachwyt, wyobrażając sobie jaką krwawą sieczkę z udziałem elity przeciwko niemu. No cóż, czasami na prawdę czuł taką potrzebę.
Jakoś zbytnio się nie przejął słowami Arc. Ostatnimi czasy jakoś nie przepadał za tematem romansów i tym podobnych rzeczy. Próbował wrócić do normalności i zapomnieć o tych brzydkich rzeczach, choćby widok co niektórych partii ciał kobiety.
- Mówi się trudno - wzruszył ramionami bezradnie, patrząc przed siebie na krzyżu - Znajdzie się lepszy na miejsce kiepskiego, życie - odparł, ziewając troszkę znudzony
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 1:39 am

-Możesz już iść-stwierdziła spokojnie, niedbale kierując słowa do upadłego. Spojrzała z ciekawością na tygrysa. O jej zmora by z chęcią się pobawiła z jakimkolwiek silniejszym zwierzęciem. Niestety upadła jeszcze nie odnalazła Nahela.
-Wyrósł-rzekła tylko swobodnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 1:44 am

Tygrys podniósł łeb i spojrzał na Arc przenikliwie. Po czym wstał, przeciągnął się i wskoczył na ławkę, by tu ułożyć się, kładąc łeb na moich nogach. Skinęłam jedynie głową do upadłej, uśmiechając się lekko. Nadal jednak milczałam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 1:44 am

Pojawiła się, opadając obok tygrysa i przytulając go. Machnęła do reszty i skinęła Gracji.
- Mój kootek. - rozpłynęła się, drapiąc go za uchem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 1:48 am

Uśmiechnęła się na widok kolejnej wampirzycy. Na szczęście jednak z królem wciąż miała większe szanse, w razie niecnych planów wampirzych panien. Zaśmiała się cicho rozbawiona własnymi myślami. W sumie musiała porozmawiać z królem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 1:53 am

- Witaj Illy - przywitałam dziewczynę z uśmiechem. Poczułam się też znacznie lepiej. Hades mruczał zadowolony z pieszczoty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 2:04 am

Zatarł rączki, siedząc w dalszym ciągu na zimnym, kamiennym krzyżu i wpatrując się gdzieś w ciemność tej nocy. Wreszcie powoli wstał, pierw podnosząc lewą nogę na krzyż, a później prawą. Gdy obie już miał coś stałego pod sobą, wyprostował się powoli i przeciągnął. Z chęcią by teraz stąd zniknął, ale później miałby na sumieniu Arc i jej fundusze. Położył dłonie na twarzy, którą teraz przetarł nieco zmęczony. W sumie potwierdzenie było też w wykańczającym dniu dzisiejszym jak i wczorajszym. Jeszcze ta nieudana próba Sai'a, masakra. Przymrużył obolałe oczy, patrząc teraz gdzieś na nagrobki na cmentarzu. Przypominając sobie kilka rzeczy przy okazji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 2:10 am

- O, "Baba" też tu jest? - spytała zdziwiona. Nie przestawała tulić się do tygrysa, dyskretnie przyglądając się obecnym.
Była wypoczęta i najedzona. Poziom nasycenia czekoladkami też miała uzupełniony, więc była nieco rozleniwiona, ale również zadowolona. Wciąż się uśmiechała, jakby nie spędziła ostatniego czasu na najbardziej nieprzyjaznym terenie w tej części świata, ani nie została w środku nocy zerwana z łóżka w celach wycieczkowych.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 2:14 am

Za to dziewczynie cmentarz ewidentnie się znudził. Nie miała rodziny ani bliskich na nim. Spojrzała jeszcze przelotnie na króla i zniknęła, salutując wcześniej obecnym.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 2:19 am

Zrobił skwaszoną minę i również zniknął, tutaj miał tylko brata pochowanego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 2:21 am

Machnęłam ręką za upadłymi. Chyba nigdy nie zrozumiem tych istot... Ziewnęłam...
- Na mnie czas... Trochę odpocząć... Dawno nie spałam... - powiedziałam cicho i dość nieskładnie - Dobrej nocy... - wstałam i odeszłam powoli. Hades trochę się ociągając poczłapał za mną.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 2:23 am

Z żalem puściła tygrysa i zniknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 10:02 pm

Pojawił się tu, w tak specyficznym miejscu dla niego
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 10:03 pm

Pojawił się w niespecyficznym dla niego miejscu.
- A o, gdzie lustra?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 10:04 pm

Rzucił w Reno sztyletem tak że ten mignął Mu przed oczyma
-To chyba za małe na lustro - Uśmiechnął się niewinnie stając na jakimś z krzyży
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 EmptyNie Sty 11, 2009 10:07 pm

<klaszcze>
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Cmentarz "Koniec"   Cmentarz "Koniec" - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Cmentarz "Koniec"
Powrót do góry 
Strona 5 z 20Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Cmentarz
» Karczma "Alabastros"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Martwe tereny-
Skocz do: