Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Drzewo Życia

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptySob Lip 12, 2008 5:43 pm

- Wręcz przeciwnie. Harakiri to najlepsze widowisko, jakie możesz odstawić. - Na jego twarz wpełznął złośliwy uśmiech, a sam on wyrzucił brudną od krwi wykałaczkę w stronę Ancre.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptySob Lip 12, 2008 5:51 pm

Machnął leniwie ręką i odbił wykałaczkę.
- Patrzył? Mogę też robić coś innego - wyszczerzył się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptySob Lip 12, 2008 5:56 pm

- Na przykład? - mruknęła a na jej twarz mimowolnie wpełzł lekki uśmiech
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptySob Lip 12, 2008 5:58 pm

- Takie tam różne rzeczy - powiedział rozbawiony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptySob Lip 12, 2008 6:00 pm

- Takie tam różne? I nic konkretnego nie jesteś w stanie mi zaproponować? - zaśmiała się - Ech, faceci.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptySob Lip 12, 2008 6:02 pm

- A co takiego byś chciała? Może ty coś konkretnego zaproponuj - rzucił do upadłej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptySob Lip 12, 2008 6:02 pm

Skrzywił się słysząc o czym gadają i automatycznie wstał.
- Miłej zabawy. - Rzucił pod nosem uśmiechając się kwaśno i zniknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptySob Lip 12, 2008 6:05 pm

Machnął za demonem.
- Pa, dear.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptySob Lip 12, 2008 6:08 pm

- Chyba przegoniliśmy tą rozmową twojego kolegę - zaśmiała się - Ty powiedziałeś, że nie tylko byś patrzył, więc nie ja powinnam podać konkrety lecz ty. A jeśli nie wiesz to nici nawet z patrzenia - powiedziała rozbawiona
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptySob Lip 12, 2008 6:15 pm

- On tak zawsze - machnął dłonią i ziewnął. Po chwili przeturlał się i pochylił nad upadłą, kładąc ręce po obu stronach jej głowy. - Nie lubię takiego droczenia się na dłuższą metę - zmrużył oczy i uśmiechnął się nieznacznie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptySob Lip 12, 2008 6:16 pm

Obróciła się na plecy i spojrzała na niego.
- Skoro nie lubisz to skończ - uśmiechnęła się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptySob Lip 12, 2008 6:19 pm

- To nie ja się droczę - uśmiechnął się nieco szerzej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptySob Lip 12, 2008 6:23 pm

- Ach, więc ja mam skończyć? Ciekawe jakiego zakończenia się spodziewasz - mruknęła i oblizała wargi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptySob Lip 12, 2008 6:26 pm

Uśmiechnął się kątem ust.
- Takiego, jakie mi zaserwujesz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptySob Lip 12, 2008 6:31 pm

- Och, to może takie? - cmoknęła go w policzek - C'ya - zaśmiała się i znikła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptySob Lip 12, 2008 6:34 pm

Uśmiechnął się pod nosem, ubrał się i również znikł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptyWto Lip 29, 2008 11:21 am

Tętent kopyt rozdarł pradawną ciszę tego miejsca.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptyWto Lip 29, 2008 11:29 am

Koń zjawił się wybiegając zgrabnym kłusem zza drzew. Na polanie zatrzymał się i uniósł łeb wysoko. Rozszerzył chrapy i nastawił uszy próbując dosłyszeć najmniejszy szelest. Oczy z uwagą obserwowały otoczenie szukając potencjalnego wroga.
Powoli, bezszelestnie zbliżałam się do drzewa. Oczy błysnęły odbijając światło słoneczne. Kucnęłam koło pnia Drzewa Życia i zastygłam w bezruchu.
Ogier tupnął kopytem. Spod nogi uciekły grudki piasku a ziemia zatrzęsła się od siły jego mięśni. Schylił łeb i przesuwając chrapami po trawie oblanej poranną rosą zaczął stępować. Przesunęłam się a wiatr rozwiał mi włosy gdy ukryłam się za pniem wstając. Nagle wyskoczyłam w bok i uniosłam rękę.
Koń odbił się tylnymi kopytami i z przerażającą siłą skoczył w bok wierzgając. Przetarł ciszę strzelając z ogona i przytulił uszy do siebie schylając łeb. Wyskoczył na przód ruszając wdzięcznym cwałem ku lasu. Linia drzew nagle poruszyła się by zlać w jedną całość siłą mojej magii. Pegaz rozłożył skrzydła i wspiął się hamując gwałtownie. Wymachując nogami w powietrzu obrócił się w moją stronę patrząc nienawistnie. Opadł z hukiem i zatańczył w miejscu wybijając nierytmiczną melodię kopytami.
Zrobiłam kilka śmiałych kroków na przód i uniosłam dłonie pokazując, że nic nie mam. Z innymi końmi wystarczyło nawiązać przyjaźń, pegazy to co innego. Zatoczyłam krąg dłonią a jego skrzydła złożyły się i przycisnęły do zgrabnego, umięśnionego ciała. Patrząc mu w oczy podeszłam bliżej, tym razem powoli, ale pewnie.
Ogier cofnął się bijąc kopytami i machnął ogonem niezdecydowany. Zastrzygł uszami ciskając błyskawicę mądrymi oczami.
Dotknęłam lekko jego szyji i przekazałam mu iż jestem tylko przyjacielem. Spytałam się - nie śmiałam mu rozkazywać - czy zechce pójść ze mną i spędzić swoje życie nie dybając na kolejnych drapieżników czy istoty chętne jego śmierci.
Pegaz zastanowił się, a ja cierpliwie czekałam bezruchu. W końcu zgodził się i zniknęliśmy w lesie. *nmn*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptyWto Lip 29, 2008 9:32 pm

Pojawiłam się w otoczeniu mgły. Zamrugałam a ta rozpłynęła się w powietrzu
-Teleportacja...
Mruknęłam jak przekleństwo
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptyWto Lip 29, 2008 9:35 pm

Przeleciał dla odmiany na pegazie, który był widocznie zadowolony z tego faktu. Wylądował niedaleko elfiej królowej
- Uh, jak dobrze być szpiegiem - uśmiechnął się pod nosem i zeskoczył lekko z grzbietu pegaza, która zaczął skubać trawę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptyWto Lip 29, 2008 9:37 pm

Obróciłam się i obejrzałam go od stóp do głów. Zatrzymałam wzrok patrząc mu w oczy
-Ty mnie śledzisz?
Spytałam. Rozbrzmiewała tu nuta ciekawości, a jednocześnie... zadowolenia? Nie, to przeczyło by racjonalnemu myśleniu...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptyWto Lip 29, 2008 9:43 pm

- Możliwe, tą odpowiedź powinnaś znaleźć sobie bez mojej pomocy - popatrzył na nią spokojnie, myśląc czy przypadkowo nie ma zamiaru go wsadzić do lochów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptyWto Lip 29, 2008 9:46 pm

Widząc jego minę stłumiłam śmiech. Uśmiechnęłam się tylko łobuzersko. Zaczęłam iść w jego stronę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptyWto Lip 29, 2008 9:50 pm

Pegaz stanął między demonem, a elfką. Łypała na nią, jakby się bał o swojego pana
- Spokojnie... - pogłaskał go po łbie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 EmptyWto Lip 29, 2008 9:52 pm

Pokręciłam głową uśmiechając się i minęłam pegaza by stanąć za demonem. Położyłam mu dłonie na plecach i popchnęłam próbując zaprowadzić do wystającego z ziemi korzenia.
-Chciałeś się coś o mnie dowiedzieć. To usiądź grzecznie xP
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Drzewo Życia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Drzewo Życia   Drzewo Życia - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Drzewo Życia
Powrót do góry 
Strona 6 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Las War'Shewa-
Skocz do: