Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Karczma "Alabastros"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 7:39 pm

-To może chodźmy do Ciebie-wymruczałem do Rin podchodząc do Aisaki i kucając przy niej. Gdzie spokój jak nie w domu. Oparłem policzek na kolanie Ai, słuchając jak gra. Podobała mi się ta melodia. Uśmiechnąłem się lekko.


Ostatnio zmieniony przez Danny dnia Nie Mar 29, 2009 7:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 7:40 pm

[Ja tak tylko ogolnie piszę >3]
Uśmiechnła się delikatnie. Miała okropną ochotę przerwać grę i podrapać zwierzołaka za uchem, ale powstrzymała się i grała dalej.


Ostatnio zmieniony przez Aisaki dnia Nie Mar 29, 2009 7:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 7:41 pm

- W żadnym wypadku.
Uśmiechnęła się przepraszająco i spojrzała na Tay,ę porozumiewawczo.
- Mój model będzie się peszył, więc żadnych gapiów.
Ciągle się uśmiechała. Coś jej chodziło po głowie, ale jak na razie tylko jedna upadła wiedziała, o co chodzi Rin.
- Do mnie nie. Sylph w domu- wzruszyła ramionami. Zapewne nie byłby zachwycony jej pomysłem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 7:44 pm

Zmarszczyłem lekko brwi, wyłapując coś z wypowiedzi Rin
-Czemu peszył?-spytałem i machnąłem ogonkiem. Po chwili się domyśliłem.
-Ale...-nie dokończyłem, tylko przytuliłem się kurczowo do nóg Aisaki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 7:44 pm

[aj, Syplh idzie]

Jednak po chwili wróciłam. Zapomniałam o broni, którą zostawiłam na podłodze wraz ze zdjęciem ubrania.
-A wy wciąż tu? Idźcie do Cechu, tam będzie najbezpieczniej.-uśmiechnęłam się porumiewawczo do Rin. Po chwili miecze oraz sztylet zostały przytroczone do mego paska.
-Albo do Kiwatu Wiśni. Mogę nawet zapłacić xd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 7:46 pm

- Nie, do domu wisni nie.
Zasmiała się.
- Tutaj będzie dobrze.

[wiem, widzę^^"]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 7:46 pm

Wstała i schowała lirę.
-Idę...-uśmiechnła się i przeskoczyła nad Danny'm.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 7:47 pm

Popatrzyłem za Aisaki zdesperowany. Teraz już nic nie mogłem zrobić. W końcu się zgodziłem. Westchnąłem i spojrzałem na Rin jak zbity...kotek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 7:49 pm

-To ja nie będę Wam przeszkadzać.-łobuzerski uśmiech jak na złość nie chciał zniknąć. Podeszłam do Danny'ego i podrapałam go za uchem.
-Nie bój się, to nie jest takie straszne.-wystawiłam język. Pomachałam Rin i ulotniłam się z karczmy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 7:50 pm

- Przecież cię nie zjem.
Uśmiechnęła się głaszcząc wystraszonego kotołaka.
- Nie chcesz mi pozować? Jesli nie to powiedz, dam spokój.
Zrobiła się poważna. Wcześniej żartowała, ale dziewczyna miała na tyle przyzwoitości w sobie, żeby go do niczego nie zmuszać. Tylko dlaczego nikt nie chciał jej pozować?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 7:58 pm

Westchnąłem i tyknąłem noskiem dłoń Rin.
-W porządku. Po prostu nie jestem zbyt...śmiały.-uśmiechnąłem się niepewnie. Skoro już się zgodziłem, to wycofywać się zamiaru nie miałem. W końcu się trzeba było przemóc... nic, że nigdy wcześniej nago nie pozowałem. Z resztą nago nikt mnie jeszcze nie widział...no oprócz matki, ale to było lata temu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 8:01 pm

Dalej delikatnie się uśmiechała, żeby się nie bał.
- Więc rozbierz się.
Nagle na zapleczu pojawiła się jej sztaluga z płótnem gotowym do rysunku w czarno-bieli. Stanęła przy nim tak, aby światło dobrze oświetlało Danny'ego. Wyciągnęła swój sztylet i zaczęła ostrzyć kawałek węgla.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 8:05 pm

Westchnąłem oczywiście przybierając kolorki. Rumieniec był nieunikniony. Mimo wszystko przemogłem się i zdjąłem koszulkę, a następnie spodnie i bieliznę. Ubrania ułożyłem po boku i nadal skrępowany stałem, czekając na dalsze instrukcje.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 8:08 pm

Nie mogła się powstrzymać, żeby go nie zilustrować wzrokiem. Skinęła głową. Po chwili obok zwierzołaka pojawiło się kilka poduszek.
- Ułóż się na nich tak, żeby było ci wygodnie.
Starała się ułożyć poduszki tak, żeby po położeniu się zwierzołak nie czuł zimna od podłogi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 8:12 pm

Skinąłem głową i położyłem się na poduszkach w wygodniej, ale nie odsłaniającej zbyt dużo pozie. Podparłem głowę na ręku i przekrzywiłem ją lekko, tak, że część włosów opadła mi na polik. Odetchnąłem głęboko nadal trochę skrępowany. Jednak najgorsze miałem już za sobą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 8:18 pm

- Teraz postaraj się nie ruszać. A jeśli coś będzie nie tak, to mów.
Skończyła ostrzyć czarny kamień i, nie tracąc ani chwili, zaczęła kreślić delikatnie pierwsze linie mające ukazywać kontury ciała Danny'ego. Odruchowo, jak zawsze podczas pracy, odgarnęła niesforne kosmyki włosów, ktre wpadały jej do oczu, za ucho.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 8:23 pm

Nie poruszyłem, się ani nie odezwałem spełniając obydwa polecenia Artystki. Trwałem dzielnie w tej samej pozie i z tą sama miną. Nie było mi łatwo, zważając na to, że z natury lubiłem się ruszać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 8:28 pm

Szybko wykonała delikatny szkic jego ciała. Następnie wzięła się za włosy. Twarz postanowiła zostawić na koniec. Nigdy nie wychodziły jej one najlepiej, ale będzie miała większą motywację, jesli reszta rysunku dobrze wyjdzie. Zaczęła robić małe pociągnięcia surowcem, dokładnie zaznaczając każdy kosmyk jego włosów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 8:32 pm

Cóż...moje ciało nie było takim, którym można by się chwalić. Chudy, niski chłopaczek. Nic wielkiego. Duże zielone oczy starałem się zawiesić na jednym punkcie, a minę mieć jak najbardziej rozluźnioną. Czasami coś mnie zaswędziało, ale dzielnie to wytrzymywałem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 8:37 pm

- Co chciałbyś w zamian za pozowanie?
Uśmiech nie schodził jej z ust. Starała się tak operować węglem, aby pozostawić jaśniejsze miejsca mające stanowić odbicie światła. Potem wzięła się za uszka. Szybko je narysowała. Były w miarę łatwe do wykonania. Akurat na nie najlepiej padało światło, więc cieniowanie także nie zajmowało dużo czasu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 8:42 pm

Zamruczałem cicho, starając się nie uśmiechać za bardzo. Zdążyłem się już trochę rozluźnić.
-Nie mam pomysłu...chyba nic-powiedziałem cicho i powróciłem do poprzedniej miny. Cały czas wpatrywałem się w jeden punkt.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 8:44 pm

- Jak ci coś przyjdzie do głowy to mów, to jedno życzenie z twojej strony będzie czekało.
Nie chciała, żeby to też wyglądało tak, że tylko ona coś z tego ma. Tym bardziej, że zawstydzała Danny'ego.
Teraz powoli szkicowała poduszki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 8:49 pm

-Dobrze-zgodziłem się, a w moich oczach można było dojrzeć przyjazną iskierkę. Poduszki były miękkie, więc było mi całkiem wygodnie. Nie czułem także zimna ciągnącego od podłogi. Może troszkę zawiewało mnie od góry, ale to nic w porównaniu nocy na dworze i to w ubraniu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 8:53 pm

- Za niedługo skończę.
Tła postanowiła nie robić. Lepiej przedstawiał się sam Danny na poduszkach. Uważała, że wnętrze zaplecza nie byłoby najlepszym "podkładem" rysunku. Ponieważ ogólny zarys sylwetki już miała, teraz wzięła się za wszystkie szczegóły. Ułożenie dłoni, cienie na ciele i całą resztę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 EmptyNie Mar 29, 2009 8:59 pm

Co chwila mrugałem i zwilżyłem usteczka językiem. Ogonek ułożyłem z tyłu i starałem się nimi nie machać. W głowie dla zabicia czasu zacząłem nucić ułożoną przez siebie melodię, co zaraz przypomniało mi o kimś, kto ułożył do niej słowa. Westchnąłem głęboko i powoli wypuściłem powietrze nosem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 34 Empty

Powrót do góry Go down
 
Karczma "Alabastros"
Powrót do góry 
Strona 34 z 38Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Next
 Similar topics
-
» Karczma

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Alabastrowe Góry-
Skocz do: