Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Podmokłe tereny

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 2:54 am

Pojawił się i zmierzył wzrokiem obecnych.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 2:56 am

A i ona zmierzyła wzrokiem przybyłego demona. Bynajmniej nieprzychylnym.
- A mam się o co obrażać? - popatrzyła na Reno jak na wariata. - Ani nie mam, ani bym się obrazić nie potrafiła, królu oszustów. - zaśmiała się. - Po prostu myślę, że będę trochę tęsknić za tym co było.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 2:59 am

- Zawsze możemy się znów pobawić. - Uniósł lekko prawa brew i spojrzał na demona. - Um, witaj? Grzeczność nakazuje, by się przedstawiać. Szczególnie jeżeli jest się nowym.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:02 am

-Tak, masz racje - mruknął.
-Jestem Kakuzu, piękny, młody, zwiewny, chudy książe dawnego królestwa Van De Campów, przybyłem tu bo moja rodzina została zabita, a wy? - krzyknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:05 am

- A tam, pobawić, przyziemna istoto - machnęła ręką. - Na szczęście matka głupich mnie nie opuszcza. - dodała, ciszej.
Skrzywiła się, słysząc krzyk tamtego na dole.
- Nikt cię nie nauczył, że w niektórych miejscach się nie wrzeszczy? - warknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:08 am

Prawie spadł.
- Ciszej, tutaj się nie krzyczy. - Zamachał dłońmi w powietrzu, łapiąc się Ill.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:08 am

Zachwiała się i ona, jednak stanowiła stabilny punkt, gdyż po chwili odzyskali pion.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:09 am

- Nikt nie miał prawa mnie uczyć - odkrząknął, po czym zapytał - czy chcieliśbyście bym was namalował? Spojrzał z pożądaniem na wampirkę i zaczął kusić ją swoim urokiem.

[XD]


Ostatnio zmieniony przez Kakuzu dnia Sob Sty 03, 2009 3:12 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:11 am

>Demonkę? Kochasiu, monitor ci się psuje, chyba że spoglądasz w lustereczko ;/ <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:13 am

[ Sai ;* ]
Prychnęła, słysząc demona.
- Gratuluję udanego poddanego - rzuciła do Reno. To właśnie na niego spoglądała, za nic mając tego robaka na dole.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:13 am

[Kochasiu? Do mnie tak nie mów :D Wypraszam sobie ;P ]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:14 am

Zamrugał.
- Znów świat w czarnych barwach? - Zlustrował przybysza znudzonym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:15 am

- Nieee, ten obraz będzie idealny! Zrobię ci sesję, pod odpowiednim światłem, zaistniejesz i będziesz sławny! - wykrzyknąl, po czym żachnął do wampirki coś pod nosem. Nie powinno jej to interesować.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:16 am

Przesunęła się tułowiem za Reno, trzymając go za ramiona, by nie spaść. - Panie, chroń mnie od takich typków. - wzniosła modły.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:18 am

By nie spaść? Demon sam nie potrafił utrzymać równowagi, co dopiero kogoś przytrzymywać.
- Nikt nigdy nie uchwyci mnie takiego, jakim jestem naprawdę. - Usmiechnął się do demona. - Sławy i rozgłosu nie potrzebuję. I tak błyszczę. Twoje obrazy mogłyby tego nie oddawać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:23 am

- Jak zostanę wielkim artystą, jeszcze będziesz błagać bym zmarnował na ciebie farby - żachnął uśmiechając się. Zaczął grzebać w bagnie, po czym wszedł na drzewo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:25 am

Swoją drogą, wykorzystała swoje położenie, by móc jeszcze przez chwilę go poczuć. Jakoś nie potrafiła o to poprosić. Upewniając się, że siedzi pewnie, i ona usiadła "po ludzku", ponownie zapierając się rękoma. Na Kakuzu patrzyła bardzo nieprzychylnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:25 am

Demon grzebiacy w bagnie. Mozna umrzeć.
- Jak zapłacę to namalujesz, tez mi problem. - Fuknął. - Elfia artystka jest narazie najlepsza w całej krainie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:26 am

Pojawił się opierając o tych z wyższych sfer, oparł się o nich całą wagą ciała, lecz jeżeli polecą to Sai będzie sobie oparty o powietrze, byłby z niego mim niebywały
-Król zawitał - Oznajmił troszku za późno lecz dla niego zawsze był czas na takie bzdety
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:28 am

- Spadaj. - Oparł sie o Sai'a. Trzeba korzystać. - Chyba król idiotów i innych błaznów. - Posłał mu cmoka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:29 am

Ona nie poleciała. Utrzymywanie równowagi, to był jej atut.
- Witaj, o mroczny - spojrzała na Saia. Co jak co, ale wolała jego od całego tego demoniego kramu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:30 am

Przysłał cmoka i nie oddał, odwzajemnić nie odwzajemnił, był zbyt zaaferowany otrzymanym cmokiem. Lecz gdy dotarły do niego słowa..
-Królem tego samego co ty, a demonów idiotami nie nazwę - Wytknął Mu język patrząc w oczy kusząco. Chciał zobaczyć Jego reakcję przy swej kochance
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:31 am

- Też mi coś! Elfy i pędzel! Kto to widział! - krzyknął po czym zobaczył jakiegoś demona czy demonkę pojawiającego się gdzieś tam dalej. Trudno było zobaczyć jaka to płeć. Może zasięg zwroku, a może po prostu cechy.
- Uhhh - mruknął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:32 am

Spojrzała na Saia i wskazała na Kakuzu.
- A to wyjątek od reguły? - spytała przymilnie. Jeszcze nie zdążył jej zaleźć za skórę (no może poza wyrzuceniem przez okno), a bynajmniej nie rozpamiętywała mu tego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 EmptySob Sty 03, 2009 3:34 am

>sugerując że wyglądam jak dziewczyna prawisz mi komplement, facet z urodą dziewuszki jest cudowny ;> <

-Tego to nawet nie znam - Nie raczył spojrzeć na tego z niższych poziomów. Wciąż patrzył na Reno, wyczekiwał reakcji
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podmokłe tereny - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Podmokłe tereny
Powrót do góry 
Strona 12 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Bagna-
Skocz do: