Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Podmokłe tereny

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptyCzw Paź 23, 2008 7:39 pm

Gracja uderzyła potwora w ramię, a ten się przewrócił, po czym doskoczył do niego tygrys i ugryzł go za kark.

Gracja + 10 pt. dośw
Hades + 20 pt. dośw.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptyCzw Paź 23, 2008 7:48 pm

Hades zacisnął szczęki na karku topielca, starając się zmiażdżyć kręgi szyjne. Dobiegłam do tygrysa i pomogłam mu, wbijając kij w brzuch poczwary. Przystanęłam na chwilę, dając odpocząć zranionej nodze i podpierając się na kiju wbitym w potwora.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptyCzw Paź 23, 2008 8:15 pm

Gracja zabiła potwora.

WYPRAWA ZAKOŃCZONA!
+ 40 pkt. dośw. dla Gracji
+ 30 pt. dośw. dla Hadesa
+ 500 talarów
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptyCzw Paź 23, 2008 8:30 pm

Wyciągnęłam kij z martwej poczwary i skinęłam na tygrysa. Ten puścił w końcu kark topielca i podszedł do mnie, podkładając łeb pod moją dłoń. Oddaliliśmy się powoli.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptyPią Lis 07, 2008 7:27 pm

Wpadł zdyszany na mokradła.
- Co za szczęście. - Odwrócił się za siebie, patrząc, czy głowa go nie goni.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptyPią Lis 07, 2008 7:31 pm

Gdy demon stał na suchej wysepce, za jego plecami pojawił się jozin z bazin, który podszedł do niego i chuchnął mu w twarz powalając Reno.

- 3 pkt. życia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptyPią Lis 07, 2008 7:36 pm

Nie zdąrzył nawet pisnąc, kiedy to jego wrażliwymi płucami zawładną przerazliwy odór. Padł na ziemię, całe szczęście tym razem; suchą. Leżąc tak sobie, rozważał myśl ucieczki i to jak najszybszej. Obawiał się jednak, że gdy bedzie uciekał to cos pobiegnie za nim. Tym razem nie mógl użyć kieszeni. Ani to ładne ani pachnące. Ugryzł jozina z bazin w noge. Fu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptyPią Lis 07, 2008 7:40 pm

Zarówno jozinowi jak i Reno popłynęły łzy z oczu. Potwora bolała noga, a demona też bolała noga. I dodatkowo ten zapach.

+ 10 pkt. dośw. za pomysł
- 2 pkt. życia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptyPią Lis 07, 2008 7:46 pm

Wyciagnął mydło z kieszeni i rzucił nim w potwora. Zawsze nosił przy sobie kilka kostek, gdyby Akumu była brudna to kazałby jej się umyć, ale taka sytuacja jak narazie nie zaistniała. Teraz to on nienajladniej pachniał.
- Umyj się. - Przetarł sobie usta, chcąc pozbyc się tego wyimaginowanego smaku. Ah, ta chora psychika.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptyPią Lis 07, 2008 7:50 pm

Potwór dostał w swoje jedyne oko mydłem i zawył z bólu. Wściekły zapadł się pod ziemie. Reno uciekł w góry.

+ 15 pkt. dośw.

MISJA PODMOKŁE TERENY ZAKOŃCZONA.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptySro Lis 19, 2008 11:21 pm

Było już ciemno. Większość istot na pewno miała problemy z widocznością w tych okolicach. W tej studni czerni pojawiła się mała dziewczynka. Gdyby nie pochodnia, którą trzymała w dłoni nie byłaby widoczna. Miała na sobie długą bordową suknię, nieco za dużą. Nie rozglądając się zamknęła oczy i właśnie wtedy zaczęła rosnąć i starzeć się jednocześnie. Gdy jej przemiana została zakończona była już dorosłą kobieta, prawdopodobnie najpiękniejszą w tym świecie lub jedną z najpiękniejszych.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptySro Lis 19, 2008 11:25 pm

(można tu się podłączyć??)
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptySro Lis 19, 2008 11:26 pm

(no własnie czekam na kogoś xD)
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptySro Lis 19, 2008 11:28 pm

Przyszedł pewnym Krokiem.
Nagle jego uwagę zwróciła piękna kobieta stojąca z pochodnią.
Nie podszedł tylko z daleka zapytał
-Co tu robi taka dama o tak późnej porze??
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptySro Lis 19, 2008 11:31 pm

Kobieta spojrzała w stronę przybyłego. Miała spokojny wyraz twarzy niezdradzający żadnych uczuć. Dopiero po chwili spoglądania na demona, na jej twarz wpełzł mały uśmieszek. Na szyi miała zawieszony wieniec kwiatów:
-Radujmy się!- Powiedziała wesoło podchodząc do demona zgrabnym krokiem.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptySro Lis 19, 2008 11:35 pm

Nie będąc pewnym intencji kobiety zrobił kilka kroków do tyłu. To prawda był zabójczo piękna ale mama go uczyła bądź ostrożny wobec obcych.
- Z czego mam się radować?? Co jakieś święto mnie ominęło??
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptySro Lis 19, 2008 11:43 pm

Kobieta wciąż wyglądała tak samo. Uśmiechała się do demona. W pewnym momencie podbiegła do niego szybko, tak, że nie zdążył zareagować. Zarzuciła mu ręce na ramiona, po czym założyła na jego szyję swój wieniec.
-Raduj się!- Krzyknęła weselej i w tym momencie okradła demona z 20 punktów życia oraz 5 talarów.(Rzuciła na ciebie zaklęcie, nie mogłeś tego wyczuć) Podskoczyła wesoło i okręciła się dookoła własnej osi.
-20 punktów życia - 5 talarów
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptySro Lis 19, 2008 11:48 pm

- Tego już za wiele - syknęła cicho i zmaterializowała się. - Nie będzie mi byle przybłęda uszkadzać poddanych.
W jej dłoni pojawił się miecz. Nie atakowała, czekała na dalszy rozwój akcji.
- Można wiedzieć czym jesteś czy dowiem się dopiero, gdy moi medycy zrobią ci sekcję zwłok? - spytała chłodno.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptySro Lis 19, 2008 11:49 pm

Był zdezorientowany :
-Ej ale ja tych kwiatków to nie chce, wolał bym już kaganiec niż to.
Nie lubił kwiatków przez ich zapach robiło mu się niedobrze.
-Trzymaj nie chce ich i nie mam z czego się "radować".
Zdjął wieniec i rzucił jej go pod nogi.
- I nie skacz na mnie, łatwy nie jestem. odszedł od niej na bezpieczną odległość.
Spojrzał na królową nagle
- Jak ty tu się znalazłaś?? I co się dzieje??
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptySro Lis 19, 2008 11:57 pm

Kobieta widząc królową demonów wybuchneła panicznym śmiechem.
-Jestem posłanką wszystkich bogów. Podpadliście im i zostaniecie ukarani. –Przerwała na chwilę by podnieść swój wieniec-ba! Cała ta kraina ucierpi, najsłabsi zginą a silniejsi trafią do boskich sal tortur. –Mówiła bardzo przekonująco, wręcz jakby to była prawda.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptyCzw Lis 20, 2008 12:04 am

Spojrzała przelotnie na Seiyę. Czemu mu nie odpowiedziała? Oczywistym przecież było, że posiadała siatkę informatorów jeszcze z czasów, kiedy była szpiegiem. Ci donoszą jej niezwykle szybko o wydarzeniach. Tak więc, gdy tylko dowiedziała się, że jeden z jej poddanych prowadzi pogadankę z istotą o dziwnej aurze, natychmiast pojawiła się w okolicy, uważnie skanując otoczenie.
Popatrzyła na dziewczynę, wciąż chłodno.
- A można wiedzieć czym im podpadliśmy? - spytała spokojnie, bez jakichkolwiek emocji.
Palce trzymała na rękojeści w ustawieniu pozwalającym jej na wykonanie wielu błyskawicznych sztychów. Dodatkowo od samego początku miała na podorędziu skumulowaną energię. Posłanka bogów czy też nie, nie miała zamiaru traktować jej inaczej niż jakiegokolwiek innego intruza.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptyCzw Lis 20, 2008 12:07 am

Spojrzał na nią:
-Następna co myśli że może wszystko. Tylko nie wiem co zrobiłem że nagle bogowie się zezłościli?? - wyjął jeden z mieczy przeznaczonych najczęściej do przebieranki
-No to co masz zamiar się z nami pobawić w radujmy się z zabicia wariatki??
Powiedział to i ustawił się w pozycji obronnej.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptyCzw Lis 20, 2008 12:12 am

Nie ruszyło ją to, co przygotowała królowa. Owa kobieta potrafiła nawet wkraść się w myśli Col niepostrzeżenie jakby wcale jej tam nie było. Przymknęła na chwilę oczy.
-Bogowie nie muszą odpowiadać na wasze pytania. Zawiniliście i sami powinniście wiedzieć, czemu. Jako, że pierwsza się o tym dowiedziałaś od teraz będziesz jednym z kilku kontaktów z bogami. Poznasz ich gniew a może i przyczyny tego gniewu.
Pojawiła się tuż za Col. Zawiązała jej na szyi jakiś medalion w kształcie kopniętego kwadratu.
-Przyda ci się. Z tego, co wiem, ten wisiorek ma jakieś magiczne zdolności, ale o tym dowiesz się później. Na mnie już czas. Ale radzę ci się strzec. Oddajcie bogom cześć zanim poginiecie!
Rzuciła demonowi sakiewkę z 20 talarami, posyłając mu jednocześnie słodki uśmieszek. Znikła.
(wybaczcie, ale coś mi wypadło, poza tym radzę zapamiętać, co tutaj dzisiaj pisałam ;) )
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptyCzw Lis 20, 2008 12:16 am

Złapał sakiewkę i ją schował. Spojrzał na odchodzącą dziewczynę. 8Nie no nie pasuje mi taka dziewczyna do takiej roli* pomyślał
-Ciekawe co się szykuje. Ładny medalik
Powiedział nie zmieniając ustawienia ciała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 EmptyCzw Lis 20, 2008 12:19 am

(rombu, Elys, rombu xD)
Nie poruszyła się. Stała spokojnie, a gdy istota zniknęła, jej broń zdematerializowała się. Dotknęła medalionu. Nie przypominał owych wubuchających zabaweczek, którymi raczyli ich inni mieszkańcy tego świata.
Westchnęła. Cokolwiek miało się stać, nie będzie przyjemne. Przynajmniej dla większości. Popatrzyła na miejsce, w którym jeszcze przed chwilą stała pani poseł. Zacisnęła palce na świecidełku. Jedyną istotą, przed którą mogła odpowiadać był Pan, nikomu innemu nie miała zamiaru składać pokłonów.
Obróciła się w kierunku demona. Uwagę o medalionie zignorowała kompletnie.
- Nie za późno na spacerki, hm? - spytała. - Moi zwiadowcy donieśli mi, że konwersujesz z jakąś dziwną pannicą. Nie było przyjemniejszego miejsca na randkę?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podmokłe tereny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Podmokłe tereny
Powrót do góry 
Strona 2 z 21Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Bagna-
Skocz do: