Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Urwisko

Go down 
+5
Etolepsed
Taya
Leitis
Dension Abizaid
Altair
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptyNie Wrz 13, 2009 9:37 pm

Pojawił się za chłopakiem i popchnął delikatnie, ale nie pozwolił by przypadkiem spadł.
- Buu ! - Powiedział w dobrym nastroju.
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptyNie Wrz 13, 2009 9:39 pm

-Trzeba przyznać że stosunkowo cichy jesteś- mruknięcie.
-Skąd taki dobry nastrój?
Powrót do góry Go down
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptyNie Wrz 13, 2009 9:41 pm

- A sam nie wiem. - Powiedział w miarę radośnie.
- Każdy ma lepsze dni, nawet taki pesymista i hipokryta jak ja. - Zachowywał do siebie dystans.
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptyNie Wrz 13, 2009 9:43 pm

-Raczej każdy ma od czasu do czasu lepsze dni- postanowił usiąść na krawędzi z nogami spuszczonymi w dół. Zdecydowanie był znudzony. Od dłuższego czasu nie miał nic ciekawego do roboty
Powrót do góry Go down
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptyNie Wrz 13, 2009 9:47 pm

- No oczywiście, taki miało mieć to oddźwięk. - Zakrzyknął coś wesoło i usiał w takiej samej pozycji jak rozmówca.
- A co u ciebie słychać ?
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptyNie Wrz 13, 2009 9:48 pm

-Nic, zupełnie i tu jest problem. Nie ma ani nic ciekawego, ani ambitnego do roboty. - westchnienie.
-Po prostu nuda, wszechogarniająca
Powrót do góry Go down
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptyNie Wrz 13, 2009 9:54 pm

- No cóż....to ja proponuje się upić, pochodzić po domach i zrobić coś pozytywnego. - Powiedział z uśmieszkiem na twarzy.
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptyNie Wrz 13, 2009 9:58 pm

-Upić... chyba mi się nie chce, ale pochodzić po domach możnaby. Pozytywnego? chyba nie mój styl- ironiczny uśmiech
Powrót do góry Go down
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptyNie Wrz 13, 2009 10:00 pm

- Oj każdego styl o ile mu się zachce, bądź bardziej kreatywny. - Klepnął go po plechach jak starego kompana.
- To kogo pierwszego odwiedzamy ?
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptyNie Wrz 13, 2009 10:03 pm

-Nie wiem, nie znam zbyt wielu ludzi, w zasadzie to prawie nikogo- no tak zwykle była praca i praca, a wtedy raczej się znajomych nie poznaje
Powrót do góry Go down
Vallorth
Szaman
Szaman
Vallorth


Liczba postów : 220
Age : 31
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 80

Karta postaci
Srebrniki: 9

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptyNie Wrz 13, 2009 10:07 pm

- Hmmm w takim razie. - Wstał i wyciągnął dwie butelki jedna otworzyła a druga wręczył Naoki.
- Pójdziemy do domu pewnej panny nudziary... chodź za mną.

//https://rasyfantasy.forumpolish.com/dzielnica-mieszkalna-f195/posiadoa-panny-de-mentiri-t1143-75.htm#75898
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptyNie Wrz 13, 2009 10:08 pm

-Taaa jest, - wziął butelkę, chociaż jeszcze nie otwierał i poszedł za Vallorthem
<zt>
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptySob Paź 03, 2009 9:14 pm

Kuroi znów tu przybyła, chociaż było to dawno, ale to pamiętała. Było tu tak spokojnie, nikt jej nie przeszkadzał, ale jednak się nudziła.
Usiadła nad samym urwiskiem, tak, aby jej nogi mogły zwisać w dół, spojrzała w tym samym kierunku. Milczała, bo nie było się, do kogo odezwać i jakoś nie chciała rozmawiać sama ze sobą, byłoby to dziwaczne.
Ugładziła kimono na udach, zawsze je poprawiała, jakoś jeszcze się do końca do niego nie przyzwyczaiła.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptySob Paź 03, 2009 9:40 pm

Wtem dosłownie znikąd przybiegła mała dziewczynka. Wymachując swoimi małymi rączkami w różne strony biegła przez okolice. W końcu zatrzymała się przy urwisku i spojrzała na Kuro. Jej okrągłą twarz zalał wielki i miły uśmiech. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iż dziewczyna miała na szyi kilka naszyjników ze starymi znakami wiedźm. Gdyby któryś z inkwizytorów odnalazł ją w takim stanie, jaki teraz reprezentowała, na pewno nie pożyłaby długo. Z tego, co powszechnie wiadomo inkwizycja od dawna z szczególną dokładnością tępi wiedźmy, gdyż kiedyś cały ród kobiet zakpił z nich. Zapewne stało się coś jeszcze, lecz nikt o tym głośno nie mówi. Tak, więc inkwizytorzy nie przepadają za wiedźmami. Ta mała dziewczynka miała na szyi jedynie medaliony i mogła je założyć przypadkiem, lecz co jeśli była naprawdę kimś silnym?
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptyNie Paź 04, 2009 6:58 pm

Kuroi spoglądała chwilkę na nieznajomą dziewczynkę, zastanawiała się, kim ona jest. Czy na pewno czarownicą? Nie wiedziała czy powinna podejść, czy może ją zignorować i dalej odpoczywać. Postanowiła się przywitać, więc powoli wstała, otrzepała kimono i z uśmiechem kucnęła przed dziewczynką.
-Cześć. Jak ci na imię? Mi możesz mówić Kuroi.- Powiedziała dość miłym głosem, próbowała zmienić swój zwyczajny raczej troszkę zachrypnięty głos w coś ciepłego, ale nie wyszło jej to do końca.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptyWto Paź 06, 2009 6:56 pm

Dziewczynka uśmiechnęła się szeroko jakby właśnie otrzymała jakiś wspaniały prezent.
-Będziesz moją mamą -Spytała wprost tak jakby pytała się pogodę. Jej oczy, chociaż były bardzo dziecinne kryły coś za swoimi dużymi źrenicami. Oczywiście mogło to być jedynie przewidzenie.
Swoją małą rączką złapała się ubrania Kuroi. Wciąż z tym szerokim uśmiechem przechyliła lekko główkę przyglądając się kobiecie.
-Nadajesz się na moją mamę Kuroi. Jesteś wampirzycą, ale to można pominąć. –Zachichotała cichutko nie puszczając Kuroi.
-Jestem Lorian.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptyWto Paź 06, 2009 9:18 pm

-Mamą?- Powtórzyła z szeroko otwartymi oczyma. Nigdy nie miała dziecka i nie chciała mieć. Wolała do końca życia być sama.
-Nie mogę być twoją matką, nawet męża nie miałam.- Stwierdziła nie zawracając uwagi, na to, że ona sobie ją wybrała.
-I nie jestem wampirem.- Westchnęła cicho i pogładziła dziewczynkę po głowie, gdy ta się przedstawiła.
-Skąd pochodzisz, Lorian?- Spytała wstając, gdyż zaczęły jej drętwieć nogi, może, dlatego, że nie często kuca w jednym miejscu.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptySob Paź 10, 2009 8:55 pm

-Nie musisz mieć męża żeby być matką!- Oburzyła się dziewczynka i położyła rączkę na swoim boku. Jak dla niej taka wymówka była wręcz absurdalna. Z resztą chodziło raczej o przygarnięcie dziewczynki, nie musiała jej rodzić, bo przecież ona już żyła. –To nie jest żadna wymówka! Hmm sztuczne rodzicielstwo nauczy cię odpowiedzialności!- Rzekła stanowczo jakby się targowała. Jednocześnie zasugerowała, że Kuroi nie należy do odpowiedzialnych osób. Trudno powiedzieć czy wymyśliła to sobie czy też śledziła dziewczynę na tyle by to wiedzieć.
-Jesteś wampirem czy widmem, bez różnicy, tak czy siak jesteś pasożytem. Nie ma, o co cię obrażać Kuroisiu takie jest jedynie moje zdanie. Tak samo jak ty uważasz nie za małą gówniarę, którą jestem jedynie z wyglądu. Jeśli nie przystaniesz na moje warunki wiedz, że gorzko tego pożałujesz. –Dokładnie w tej chwili wisior na szyi dziewczyny zabłysnął groźnie tak jakby chciał przytaknąć na słowa swej pani.

(Kuroi+6pd )
Jesli ktoś chce popisać, może sie przyłączyć.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptySob Paź 10, 2009 9:14 pm

Kuroi słuchała w skupieniu kręcąc się wokół dziewczynki, przyglądała się jej i w duchu coś stwierdzała. Kiedy ta jej zaczęła grozić, dziewczy6na stanęła i spojrzała się na błyszczący łańcuszek – nie wiedziała, o co chodzi, nie znała się na magicznym artefaktach, aż tak dobrze, więc to najzwyczajniej w świecie zignorowała. Po chwili puknęła się delikatnie palcem w policzek i spytała.
-Czyli nie mogę mieć własnego zdania w rej kwestii?- Spojrzała wyczekująco na starszą dziewczynę i nieznacznie ugładziła dłonią rękaw czarnego kimono. Już nudziło ją stanie tu, przestało ją cokolwiek interesować, nic nie mogło trzymać jej w jednym miejscu przez dłuższy czasy. Westchnęła cicho i zaczęła pleść warkoczyka z jednego z dłuższych kosmyków.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptySob Paź 10, 2009 9:37 pm

-Oczywiście, że możesz mieć swoje zdanie tylko, że ja raczej go nie uwzględnię, no chyba, że będzie ono równało się mej decyzji. Tak czy siak, jeśli chcesz żyć prawie tak samo jak dotychczas radze ci bez większych sprzeciwów podporządkować mi się. –Wyszczerzyła się wesoło. Wciąż sprawiała wrażenie małego dziecka, jej wygląd był tak rzeczywisty, nawet tajemnicze błyszczące oczy bez problemu mogły być oczami smutnej dziewczynki. Jednak to wszystko nie było tak jak powinno. Bez wątpienia ta mała osóbka dysponowała niesamowitą siła. Dopiero teraz Kuroi była wstanie to poczuć. Powietrze stało się jakby gęstsze. Oddychanie a tym bardziej ruchy sprawiały dziewczynie niewytłumaczalną trudność. Zapewne ta mała nieznajoma zaczęła pokazywać swą wyższość nad rozmówczynią, bez problemu przytłaczała ją mocą.
Kuroi+3pd
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptyNie Paź 11, 2009 9:07 pm

Kuroi przyglądała się dziewczynce z nieodgadnionym wyrazem twarzy. Zastanawiała się nad czymś. Nie mogła się właściwie poruszać, więc tego nie robiła, a oddychanie nie było jej potrzebne. Jak jej się znudzę to będę potrzebowała jakiegoś nagrobka, najlepiej jakby już zamówiła.
-Idę, a ty?- Spytała jakoś nie bardzo się przejmując, co zrobi dziewczynka, ale miała pewną świadomość, że Lorian wolałaby, aby Kuroi zachowywała się jak jej prawdziwa matka, lecz Widmu to nie za bardzo odpowiadało. Przymknęła delikatnie oczy, przysłaniając niebieskie tęczówki.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptyWto Paź 13, 2009 9:22 pm

-Idziesz? –Dziewczynka zmrużyła oczy jak przebiegła kocica. Ten gest sprawił, iż Lorian wyglądała teraz niczym zwierzątko w ludzkiej skórze. W końcu się rozpogodziła jak piękne letnie niebo i podskoczyła wesoło. Jej małe nóżki zwinnie odbiły się od tego twardego podłoża.
-Oczywiście mamusiu! –Jej głos natychmiast stał się słodziutki, jak na dziewczynkę w jej wieku. Złapała Kuroi za rękę.
-Mamusiu a więc gdzie teraz idziemy? Czy przygotowałaś dla mnie jakieś atrakcje? –Udawanie podnieconej ze zbliżającej się podróży odgrywała idealnie. Nawet osoba długo się jej przyglądająca miałaby problem na to by rozpoznać jej prawdziwy humor.
Atmosfera zaczęła się rozluźniać. Zniknęło już napięcie i gęstość powietrza. Dziewczynka zadbała o to by wszystko było idealnie.
+6pd
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 EmptyPią Paź 16, 2009 6:40 pm

Atrakcje? Duszne powietrze w barze i łowienie mysz w butelkach z alkoholem? Świetna zabawa! Złapała dziewczynkę za rękę i powoli rozmyślając, co by z tym wszystkim zrobić kierowała się do baru. Spojrzała za siebie czy czegoś nie zapomniała i razem poszyły w stronę jej własności.

<z/t>
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Urwisko - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Urwisko   Urwisko - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Urwisko
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Dolina zagubionych dusz-
Skocz do: