Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Boisko do gry w polo

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Gość
Gość




Boisko do gry w polo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Boisko do gry w polo - Page 3 EmptyNie Mar 22, 2009 9:41 pm

Dotarłem na koniku do stajni, kątem oka zerkając za Dulcem, który sprytnie wykorzystał pewną przewagę nade mną. Zsiadłem ze zwierzęcia i poklepałem je pieszczotliwie po szyi. Odłożyłem młoteczek i ruszyłem do sali balowej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Boisko do gry w polo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Boisko do gry w polo - Page 3 EmptyNie Mar 22, 2009 9:43 pm

Poklepał klacz po szyi, zsiadając. Spojrzał na swój sfatygowany garnitur i pstryknął palcami, zamieniając go na całkowicie nowy, lecz identyczny. Ruszył za organizatorką.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik
Leitis


Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Boisko do gry w polo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Boisko do gry w polo - Page 3 EmptyNie Mar 22, 2009 9:44 pm

Wstała z ziemi, otrzepując się. Będzie miała uraz do końca życia, ale co tam. Wzięła głęboki oddech i z wesołym uśmiechem powędrowała do Sali balowej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Boisko do gry w polo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Boisko do gry w polo - Page 3 EmptyNie Mar 22, 2009 9:45 pm

Zniknęłam do sali balowej, pozostawiając konia z jakimś stajennym
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Boisko do gry w polo - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Boisko do gry w polo - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Boisko do gry w polo
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Elfów & Królestwo Zwierzołaków)Valtamier :: Wielkie Ogrody-
Skocz do: