Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...

IndeksFAQSzukajRejestracjaGrupyUżytkownicyZaloguj

Share | 

Boisko do gry w polo

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Elys

Liczba postów : 1934
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

PisanieTemat: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 7:40 pm

Jest to dość dużej wielkości trawnik z odpowiednimi „bramkami” do piłek. Właśnie tutaj można zagrać z przyjaciółmi w polo. Na ten teren zezwolono jest wprowadzanie koni, bez których nie można byłoby grać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://rasyfantasy.forumpolish.com
Elys

Karta postaci
Srebrniki:

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 7:48 pm

Przybyła wraz z gośćmi. Służba już czekała pilnując kilka najlepszych koni ze stajni królewskiej. Jedna służąca trzymała odpowiednie „młoteczki” do tej gry oraz „piłki”.
Na widok Elys każdy ze służących skinął głową nieznacznie na przywitanie oraz znak gotowości.
-Proszę wybrać sobie po koniu i „młotku”.- Rzekła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 7:50 pm

Natychmiast rzuciła się w oczy kasztanowa klacz z czarną grzywą, wiec koń wybrany. Młotek? Nie za ciężki, nie za krótki. Dobrał odpowiedni.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 7:51 pm

Poszedł do stajni. Wybrał czarnego konia. Może to akurat on przyniesie mu szczęście.
Chwycił za młotek i wyjechał na boisko.
Spojrzał na młoteczek. Zastanawiało go od początku co ma z nim robić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 7:51 pm

Przyszedł tutaj za Elys i rozejrzał się po terenie. Pff Polo, może jeszcze ma wejść na jakiegoś biednego konia?
-Ja chcę grać na moim smoku - Pyfnął obrażony jak małe dziecko ale w końcu wziął jakiś tam młot i kruczo czarnego konia, tak mu mroczno z oczu patrzyło
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 7:52 pm

Pojawił się i wybrał wzrokiem jakiegoś skarogniadego wierzchowca, oraz sięgnął młotek. Przymierzył się do uderzenia, próbując sobie tak 'na sucho', po czym ruszył w kierunku klaczy.

Ostatnio zmieniony przez Alucard dnia Nie Mar 22, 2009 7:53 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 7:53 pm

-Racja - Przytaknął Klejowi szczerząc się złowieszczo, co jak co lecz wojna z demonami byłaby straszliwa w skutkach, szczególnie dla tych smerfowatych
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 7:54 pm

- O, koniki - mruknął i podszedł do jakiegoś rosłego karosza. Poklepał zwierzę po szyi i wziął wodze od sługi trzymającego konia oraz biorąc pierwszy lepszy mallet (tak nazywa się ten "młotek", ignorantko ;d). Dosiadł konia i usadził się wygodnie, czekając na rozpoczęcie gry. Co prawda grał pierwszy raz, ale co nieco słyszał o tym, więc znał zasady. Mniej więcej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 7:55 pm

Przyszedłem za królową i rozejrzałem się. Gdy mój wzrok padł na białą klacz, bez zastanowienia podszedłem do zwierzę i pogładziłem je lekko po szyi. Po chwili trzymałem w dłoni jeden z młoteczków.
Powrót do góry Go down
Leitis
Podróżnik
Podróżnik

Liczba postów : 786
Registration date : 04/11/2008

Karta postaci
Srebrniki:

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 7:57 pm

Przyszła na tzw. boisko i rozejrzała się za odpowiednim dla niej koniem. W końcu wybrała – białą klacz. Sięgnęła jeszcze po młotek, wątpiąc, iż potrafi w to grać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 7:57 pm

Usadził się w siodle i sprawdził popręg, czy, aby jest ciasno zapięty. Upadek z konia w pełnym galopie z pewnością, nie należał by do przyjemności. Zresztą sam turniej również nie stanowił rozrywki dla wampira, no ale jak "mus" to mus. Poprawił rękawiczki i przygotował się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 7:58 pm

Pojawiłam się i rozejrzałam. Moja suknia skróciła się samoistnie do połowy uda, a od spodu pojawiły się delikatne falbanki. Już sobie wyobrażam te obratcia na udach. Uśmiechnęłam się pod nosem, wsiadając na karego ogiera o potężnej, lecz dostojnej budowie
Powrót do góry Go down
Elys

Karta postaci
Srebrniki:

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 8:03 pm

(Kjell zabawa zabawą, ale twoje zachowanie jest nieprzyjeme, faktycznie może nie znam odpowiedniej nazwy i dziękuję za upomnienie, jednak określenie „ignorantka” było całkiem niepotrzebne)
-Będą sędzią w grze. –Powiedziała odchodząc kawałek dalej od zebranych.
-A wiec zacznijmy grę. –Ogłosiła donośnym głosem, tak by wszyscy usłyszeli.
(Odpisujecie w kolejności, w jakiej pojawiliście się w tym temacie, opisujecie swoje ruchy, ale bez określenia czy trafiliście czy nie, to należy do mnie)
Służąca położyła piłkę w odpowiedniej odległości i odeszła czym prędzej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 8:08 pm

>A może drużyny jakoś byśmy wybrali?<
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 8:08 pm

Załamał się niemal całkiem. Polo? Tak? Po raz pierwszy w życiu miał z tym do czynienia. Wsiadł na konia, mallet w dłoń. No i za bardzo nie wiedział co ma robić. Rozejrzał się... No chociaż zrzucił z siebie boa i płaszcz, gdzieś na ziemię. szepnął coś klacz na ucho i lekko zdenerwowany rozpoczął kłus. Cel... I na oślep walnął w kuleczkę, bo tyle chociaż potrafił. Może chociaż szczęście dopisze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 8:10 pm

(pragne zauważyć, że dość ciężko będzie opisywać grę zespołową na koniach, nie znając swojego dokładnego połozenia na boisku, ani położenia piłki xd)
Powrót do góry Go down
Elys

Karta postaci
Srebrniki:

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 8:13 pm

(Myślałam, że jakoś królestwami, ale ok., możecie wybrać, jak wolicie)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 8:15 pm

Od razu kopnął konia w bok z dwóch stron i ruszył galopem za piłką.
Trzymał młotek w gotowości, gdyby trzeba było ją dobić albo odebrać przeciwnikowi.
Zagroził konikowi ząbkami i zdolnościami psychicznymi, że jak zawiedzie to będzie z nim źle.
Używając siły umysłu również go popędzał. Nie chciał przegrać z Demonami a szczególnie z Sai'em.
Ich drużyna składała się z następujących osób:
Dulce, Tyrael, Alucard, Kuroi.
Wymagało się by w drużynie była kobieta, bo to przynosi pecha. A maskotka musi być.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 8:15 pm

Pojawiłam się w stajni i od razu poprosiłam o dobrego konia. Ubrana w ozdobny, damski strój jeździecki, który wyczarowałam na sobie w sekundę. Dobrałam także odpowiedni młoteczek. Dosiadłam konia i ruszyłam od razu kłusem na boisko, by dołączyć do gry.
- Przepraszam za spóźnienie. - powiedziałam i skinęłam lekko głową na przywitanie - Wybaczcie. - uśmiechnęłam się delikatnie.

Ostatnio zmieniony przez Kora dnia Nie Mar 22, 2009 8:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 8:16 pm

[W ogóle bez sensu gra, wiadomo, że wygrają elfy, czy tam pchlarze. Powinno być coś, w czym wszyscy mają równe szanse, zagadki, czy cokolwiek.]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 8:17 pm

(Popieram Akumu, bardzo trudno będzie zgrać się z drużyną. Zresztą może się to ciągnąć w nieskończoność. Sugeruję, aby każdy grał na własny koszt.)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 8:17 pm

[Chciałbym wtrącić, że sędzia rzuca kostką czy komuś się uda ruch czy nie. Na tym polega gra RPG]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 8:19 pm

>Klej mówi dobrze, ja mówić że Klej mówi dobrze, reszta mówić co ja mówić<

Delikatnie lecz uszczypliwie kopnął konika prądem w pupsko tak aby się pośpieszył, gdyby miał jakieś wątpliwości to ugiąłby się pod mHroczną i ciemną aurą pana i władcy Demonów uch ach i och.
Ruszył na piłkę uśmiechając się szaleńczo, biegł prosto na Tyrela, nie wiedział czy są w tej grze faule czy nie, chciał piłkę i ją dostanie
Powrót do góry Go down
Elys

Karta postaci
Srebrniki:

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 8:20 pm

Po prawej stronie stała grupa 1(Kuroi, Sai, Akumu, Danny, Kora) a po lewej grupa 2(Alucard, Kjell, Tyrael, Dulce). Każda grupa miała około 3 metry do piłki. Jeszcze nikt nie zdążył dosiąść konia. Dokładnie wtedy Elys rozpoczęła grę. Wyostrzyła swój wzrok by lepiej ocenić grę.
Kolejność:
Saiuko
Alucard
Kuroi
Kjell
Akumu
Tyrael
Danny
Dulce
Kora

(Przepraszam za bałagan. )

Ostatnio zmieniony przez Elys dnia Nie Mar 22, 2009 8:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   Nie Mar 22, 2009 8:21 pm

--

Ostatnio zmieniony przez Alucard dnia Nie Mar 22, 2009 8:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Boisko do gry w polo   

Powrót do góry Go down

Boisko do gry w polo
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next