Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wodospad "Taichuen"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:12 am

Wolno uniósł powieki i spojrzał na zaropiałą trawę, na której siedział. Miał na sobie skórzane ciuchy więc wilgoć nie była wstanie mu przeszkodzić. Powoli uniósł głowę i zobaczył, że dziewczyna zasnęła. Uśmiechnął się lekko pod nosem i spojrzał przez ramię na wodospad. Woda delikatnie szumiała chodź duże ilości wody spadały z góry i robiły fale. Twarz ponownie przybrała powagę a on znów spojrzał na śpiącą dziewczynę. ”Siostra Alex…nigdy bym się nie spodziewał, że miała siostrę… nigdy też o niej nie wspominała … dziwne to trochę. Nagle pojawia się dziewczyna i twierdzi, że jest siostrą dawnej znajomej…” – Pomyślał i przymknął ponownie oczy w zamyśleniu. ”Pamiętam jedynie, że wtargnąłem w życie Alex, miała w tedy męża i chyba dziecko… dobrze nie pamiętam… była królową elfów… Władca się sprzeciwiał moim spotkaniom ale jak zwykle go nie słuchałem...” – Westchnął w czasie przemyśleń. ”Pewnie młoda dama będzie chciała się czegoś dowiedzieć na jej temat… muszę wymyślić jakąś sensowną bajeczkę…” – Powiedział w myślach i przeciągnął się ze zmęczenia…
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 5:32 pm

Poczuła nagły przypływ zimnego powietrza. Zrobiła naburmuszoną minę i podkuliła nogi.
Jednak nie mogła zasnąc ponownie, rozbudzona, przez owy wiatr. Westchnęła zrezygnowana i otworzyła oczy. Przetarła je sennie i usiadła po turecku na skale. Ściągnęła gumkę z włosów. Kilka razy przeczesała je palcami i związała znowu.
Spojrzała na Upadłego. A jednak nie spał... Była przekonana, że tak nie będzie. Chociaż może się zdrzemnął, gdy ona śniła? Prawdopodobnie tak było.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 7:10 pm

Gdy usłyszał szmer powoli uniósł głowę i podniósł powieki. Spojrzał spokojnie na dziewczynę. Twarz jak zwykle kamienna...
Dzień dobry...
Powiedział jedynie i zabrał wzrok z dziewczyny. Siedział po turecku a ręce spoczywały na kolanach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 7:12 pm

- Bry...
Ziewnęła głośno w ostatniej chwili zakrywając usta dłonią. Przeciągnęła się leniwie i popatrzyła na Astesisa.
- Czemu ciągle jesteś taki poważny?
Przechyliła lekko głowę i usiadła po turecku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 7:37 pm

Spojrzał na dziewczynę ponownie i zastanowił się co odpowiedzieć jej.
Taka natura... Od pewnego czasu odechciało mi się cieszyć z życia.
Powiedział i pownie zabrał spojrzenie z dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 7:39 pm

Usiadła bliżej niego. Była ciekawa nowego osobnika w królestwie... poza tym musieli o czymś rozmawiać. Przecież nie będą siedzieć ciągle w ciszy, bo tak dziwnie.
- Dlaczego?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 8:56 pm

Popatrzył na dziewczynę. Wiedział, że zapyta... wszyscy pytali.
Mała konfrontacja ze smokiem... stare dzieje...
Powiedział spokojnie ale tym razem nie zdejmował wzroku z dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 8:59 pm

- Aha... Ale nie powinno się przejmować przeszłością.
Lekko się uśmiechnęła i rozłożyła skrzydła. Musiała trochę polatać... Wzniosła się w powietrze na kilka metrów i zaczęła krążyć nad upadłym.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 9:05 pm

Nie przejmuje się ani przyszłością ani przeszłością... czas dla mnie nie istnieje...
Powiedział z powagą ale i pewnością siebie. Powoli wstał i rozprostował kości spojrzał na latająca już dziewczynę i westchnął.
Nudzi ci się?
Zapytał unosząc brew.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 9:17 pm

- Trochę.
Po chwili wylądowała przed nim i spojrzała mu w oczy poważnie.
- Opowiedz mi o mojej siostrze- zarządała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 9:29 pm

Pojawiłam się i usiadłam pod jakimś drzewem - Nareszcie robi się cieplej - Mruknełam w przestrzeń z wyraźnym zadowoleniem. Moja dłoń zapłoneła, a ja zaczełam się bawić owym ogniem. Nie było to dla mnie w żaden sposób niebezpieczne. Uwielbiałam ogień, a ten delikatnie nagrzewał moją skórę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 9:47 pm

Zmarszczył lekko brwi i przechylił głowę. Usta lekko rozchylił i chciał już coś powiedzieć ale się powstrzymał. Popatrzył spokojnie w oczy dziewczyny. Był wyższy od niej i spoglądał swobodnie na nią. "Trzeba będzie coś wymyślić więc muszę i tak coś powiedzieć..." - Pomyślał i mrugnął wolno powiekami.
...Nie wiem co byś chciała wiedzieć o niej...
Powiedział zaraz i spojrzał na budowę dziewczyny. Po chwili gdy usłyszał szmer wolno przewrócił głowę i spojrzał na kolejną dziewczynę. " kolejna nieznajoma, która powie, że mnie zna?... -Rzucił do siebie w myślach i westchnął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 9:56 pm

Pojawiłam się bezszelestnie i zwilżyłam wargi językiem, rozglądając się ukradkiem. Usiadłam w fotelu, który pojawił się razem ze mną i założyłam nogę na nogę. Odgarnęłam włosy na plecy zamyślając się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 9:57 pm

- Wszystko.
Dalej uparcie patrzyła mu w oczy. Od niechcenia machnęła na przywitanie do Akumu. No i Astesis mógł być już pewny, że upadła się od niego nie odczepi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:01 pm

- Siema - Powitałam wszystkich. Szkoda, że to tylko upadli, ale zawsze dobre i to. Uśmiechnęłam się do obecnych
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:05 pm

Zerknęłam na Akumu i kiwnęłam jej głową, przez chwilę zatrzymując wzrok na ogniu. Po krótkiej chwili spojrzałam na Rin i Astesisa. Uśmiechnęłam się pod nosem. Ich również powitała w ten sposób.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:06 pm

Nic nie odpowiedział do Demona i zabrał wzrok z jej postaci. Spojrzał ponownie na Rin i powoli zaczął mówić.
Nie wiem co mogę opowiedzieć o niej. Była skromną, spokojną osobą. Wiena ideałom i tradycji. Rodzina ponad wszystko. Miała marzenia, których bała się realizować... najlepiej by było gdybyś sama z nią porozmawiała... nie lubię opowiadać o kimś...
Przerwa gdy zobaczył Shadow. W jego oku zabłysło coś a twarz rozpromieniła się ale nadal została poważna. Powoli podszedł i do niej i uklęknął przed nią.
Pani...
Powiedział spuszczając głowę. Nic nie wiedział o zmianie rządów w królestwie i trudno się dziwić skoro wiecznie go nie ma...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:10 pm

- Rozumiem.
Zawiedziona odwróciła głowę, żeby chłopak nie widział wyrazu jej twarzy. Podeszła do Aki i usiadła obok niej.
- Co tak u ciebie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:11 pm

Przyjrzałam się Upadłemu i pokręciłam głową z dziwnym uśmiechem.
-Nie było Cie dłużej ode mnie, hm?-to nie było pytanie, raczej stwierdzenie. -Królestwem rządzi teraz Kora i Ramzes, Astesisie.-poinformowałam go dla jasności Z resztą nigdy nie byłam za takimi powitaniami...nawet w stosunku do Władców.


Ostatnio zmieniony przez Shadow dnia Pon Kwi 06, 2009 10:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:22 pm

Powoli podniósł głowę a w jego oczach ukazało się zdziwienie, obawa i niepewność. Przez moment spoglądał pustymi oczami na Shadow i nie wiedział co ma mówić. Wziął głęboki oddech i spojrzał w ziemię niepewny. Powoli wstał. Czuł się dziwnie i można było to nawet zobaczyć. "Kora i Ramzes..." - Powtórzył w myślach i powoli spojrzał na Shadow.
Wybacz...
Powiedział dość cicho i spojrzał na niebo, które powoli robiło się czerwone. "Jednak się zmieniło o to dużo... będę musiał sporo czasu poświęcić na uzupełnienie informacji..." - Pomyślał i z powrotem spojrzał na Shadow.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:26 pm

Pokręciłam głową.
-Rozumiem, że nie było Cię i nie byłeś poinformowany. Nie mam za co wybaczać.-posłałam Upadłemu lekki uśmiech.
-Teraz Ty mi wybacz, ale mam coś do załatwienia. Do zobaczenia-kiwnęłam mu i reszcie głowa, po czym razem z fotelem zniknęłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:29 pm

- Dobrze. Nawet bardzo - Uśmiechnęłam się zawadiacko. Podrzuciłam ogień do góry, a ten na moment oderwał sie od mojej ręki, po czym wrócił na miejsce
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:31 pm

- Czemuż to?
Ziewnęła ponownie i usiadła na pierwszym lepszym kamieniu, aby ciągle nie stać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:33 pm

Wzrokiem odprowadził Shadow aż zniknęła za horyzontem... Powoli spojrzał na dziewczyny, które rozmawiały ze sobą. Twarz wróciła do pierwotnej postaci spokojnego faceta. Opuścił wzrok i odwrócił się od panien. Podszedł w stronę wody i spojrzał raz jeszcze na wzburzoną wodę. Powoli przeszedł na drugą stronę przechodząc po wystających kamieniach. Mógł spokojnie przelecieć na drugi brzeg ale tego nie zrobił. Usiadł na trawie po turecku i zapatrzył się w szumiący wodospad. Nie chciał przeszkadzać dziewczynom więc się oddalił.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 EmptyPon Kwi 06, 2009 10:36 pm

Pyk i na każdym nosie pojawił się lodowy sopel. A to za sprawą demona, który właśnie zniknął.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wodospad "Taichuen"
Powrót do góry 
Strona 9 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Bar "Lasmiro no Giruga"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Wodospad-
Skocz do: