Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wodospad "Taichuen"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptyWto Mar 31, 2009 5:38 pm

-Pa
Powiedziała za nią i poszła..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 8:18 pm

Przyszedł znudzony, tak delikatnie mówiąc. Spojrzał na odraczającą się florę. Robiło się romantycznie. Zbliżający sie zachód słońca, drzewa które pomału zaczynały kwitnąć. Usiadł opierając się plecami o koronę rośliny.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 8:24 pm

Pojawiła się przed nim postać kobiety. Słońce wciąż świeciło, słabo, bo słabo, ale świeciło. Właśnie przez to na samym początku zamiast kolorów widział jedynie czarny obrys postaci. Lecz minęło kilka sekund a jakaś chmura nieznacznie przykryła czerwieniejące niebo. Elys miała dziś dość dobry humor, wystarczający by się uśmiechała.
-Ładnie to się tak leniwić? –Spytała niby oburzonym głosem, opierając swoje dłonie na biodrach.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 8:29 pm

Uśmiechnął się przesympatycznie, jak to miał w zwyczaju. Lecz czy uśmiech prawdziwy czy sztuczny, dylemat pozostawia.
-Witaj Pani... Osobiście twierdzę że odpoczynek dobrze robi na urodę, czy też samopoczucie. Wiec się lenię. Przyłączysz się? Zapracujesz się do tego stopnia że zmarszczki ci się pojawią.
Wyciągnął do niej roczki jak małe dziecko gdy chce zostać wzięte na rączki. Niewinny uśmiech nie znikał z tej uroczej twarzyczki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 8:32 pm

Pojawiłem się na jednym z foteli i spojrzałem na obecnych z lekkim uśmiechem
-Heey-powiedziałem i machnąłem lekko ogonkiem, podciągając nogi i obejmując je łapkami.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 8:45 pm

Pokręciła karcąco palcem.
-Zmarszczki? Doprawdy, jeszcze tego mi brakuje-mruknęła raczej do siebie niż do Dulce. Tak jakby na chwilę zapomniała jego obecności. Lecz w końcu jej wzrok powrócił do zwierzołaka.
-Nie zawsze jest czas na odpoczynek, mój drogi. Przynajmniej nie każdy ma na niego czas. –Zmrużyła delikatnie oczy. Powitała sinieniem głowy Dannego.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 8:59 pm

Pojawiła się z Isis i usiadła na krzesełku przy ladzie. Barman przyniósł 2 soki malinowy, a Blair od razu schwyciła swój i z zadowoleniem pociągnęła od razu kilka sporych łyków o_O Po czym odstawiając szklankę pomachała innym...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 9:02 pm

Usiadłam obok Blair. Kiwnęłam wszystkim głową na przywitanie. Uśmiechnęłam się do barmana, że tak szybko podał nam soczki. Wzięłam swój i napiłam się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 9:03 pm

Odmachałem Blair i przy okazji Isis z lekkim uśmiechem i oparłem brodę na kolanach patrząc na obecnych. Podkuliłem ogonek i westchnąłem cicho, rozmyślając. W głowie sobie nuciłem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 9:05 pm

- Blair przepraszam, ale muszę iść. pa. - powiedziałam i zniknęłam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 9:12 pm

Przyleciała i wylądowała na jakiejś półce skalnej obok wodospadu. Skuliła się lekko, żeby ograniczyć ciepło, które z niej szybko uciekało, zatrzymać trochę dłużej. Okryła się szczelnie skrzydłami i skinęła obecnym głową.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 9:23 pm

Spojrzałem na Rin i uśmiechnąłem się do niej przyjaźnie, pociągając noskiem. Chyba chodziłem za cienko ubrany i lekko się przeziębiłem. Pewnie niedługo mi przejdzie.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 9:31 pm

Elys powitała wszystkich. Wtem tuż koło niej wręcz wyrosło z ziemi krzesło, by mogła spocząć. Tak też zrobiła. Na jej twarz wpełzł zamyślony wyraz jakby starała się coś rozstrzygnąć w swojej głowie.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 9:33 pm

Lekko odwzajemniła uśmiech i spojrzała na Elys. No... chyba wypadałoby z nią porozmawiać... Ale upadła nie za bardzo wiedziała, o czym mogłbyby porozmawiać. Wzruszyła ramionami i podkuliła nogi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 9:51 pm

Jak by się obudził. Zamrugał kilkakrotnie powiekami. Ah te zamyślenia. Rozejrzał się po okolicy jak by oczekując czegoś ciekawego. Mimo wszystko, wodospad nadal płynął... Ziewnął tylko. Zaczął się zastanawiać czy warto siedzieć tutaj po ćmoku, w cieniu niezauważony. Czy równie dobrze można iść spać.
-Ale droga Elys, zawsze trzeba znaleźć czas na przyjemność. O wykańczającej pracy akurat ty chyba coś wiesz...
Skwitował, w cieniu było widać jego ogon, oczy i kocie uszka... Łaa! Straszne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 9:54 pm

Przez chwilę patrztyła nieobecnym wzrokiem na Danny'ego. Chciała się ponownie usmiechnąć ale nie wyszło... Nagle poczuła w sercu pustkę... No tak, praktycznie ten organ w jej ciele raz już umarł.
Przyłożyła rękę do piersi. Nic. Ani jednego uderzenia... ale na pewno tam było.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 10:00 pm

Pojawił sie na niebie, lądując przy Elys. Przywitał się ze wszystkimi i korzystając z nieuwagi Elys, zabrał jej 10 talarów, po czym podszedł pod skałę, po której płynęła woda i podleciał na jakąś półkę skalną. Musiał przemyśleć kilka spraw.
Powrót do góry Go down
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 10:07 pm

Zerknęła na Dulce.
-Zapewne-rzekła jedynie. W jej dłoni pojawiła się jakby sakiewka, lecz nie talary się w niej znajdowały. Rzuciła ja do Dulce-To twoje.-Pożegnała się grzecznie ze wszystkimi. Musiała już iść. Jej osoba opuściła to towarzystwo.
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 10:10 pm

Patrzyłem przez chwilę na Rin, mrugając co chwile wolno. Mimo wszystko ponowiłem uśmiech. Zerknąłem również na Sylpha, ale zaraz rozejrzałem się cicho wzdychając. Kątek oka zauważyłem różne części ciała znajomego zwierzołaka. Zrobiłem zaskoczona, co może wyglądało na nieco głupawą minę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 10:11 pm

Spojrzał zaskoczony na ów podarunek. A następnie przeniósł wzrok na znikającą królową. Nawet nie zdążył podziękować. Westchnął cicho. Zajrzał do środka "lekko" zdziwiony. Amulet... Za taką rzecz wypadalo by dopiero podziękować.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 10:15 pm

Spojrzała na Sylpha, a potem przeniosła wzrok w miejsce, w które powędrował woreczek. Lekko skinęła głową Dusiowi i lekko poruszyła skrzydłami otrzepując je z liści.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 10:24 pm

Wróciłem do rozmyślań i nucenia tej samej melodii, która trzymała się mnie od dawna. Patrzyłem przez chwile na Du i jego prezent, ale jakby nieobecnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 10:47 pm

Nie widząc nic interesującego i z braku zajęcia, zniknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 10:51 pm

Natomiast on zobaczył tylko znikającą Rin kątem swojego oka, po czym westchnał. Powracajac dalej do swoich rozmyślań. Chciał nad nimi spędzić jeszcze trochę czasu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 EmptySob Kwi 04, 2009 10:57 pm

Tak więc można wypróbować owy prezent. Emocje, tak? Więc pierwsza próba na Dannym, jako wymuszenie tymczasowego braku zainteresowania Dulcem. W tym momencie podszedł do Syllpha. Ręce miał w kieszeniach w których trzymał talary więc były one bezpieczne. Ewentualnie zdzieli go po wścipskich łapach.
-Dobry.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad "Taichuen"   Wodospad "Taichuen" - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wodospad "Taichuen"
Powrót do góry 
Strona 7 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Bar "Lasmiro no Giruga"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Wodospad-
Skocz do: