Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 6:41 pm

- Shin- mruknął jak na zawołanie.
Wygodnie rozłożył się w fotelu i ułożył plecy na wygodnej poduszce. Podparł brodę na ręce i przypatrywał się kotce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 6:44 pm

Pamiętając o dobrych manierach jakich nauczyli mnie moi rodzice również, się przedstawiłam.
- Lea, miło mi poznać - odpowiedziałam uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 6:59 pm

Mruknął coś pod nosem i zniknął znudzony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 7:09 pm

Chłopak chyba za mną nie przepada, pomyślałam. Podeszłam do kominka i usiadłam sobie na dywaniku obok niego. Wpatrywałam się w płonący różnymi barwami ogień.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 8:20 pm

Przeciągnął się leniwie. Przetarł oczy a następnie je otworzył. Usiadł. Rozejrzał się znudzony po pomieszczeniu. Po czym walnął twarzą z powrotem na łóżko. Naciągnął na siebie kołdrę zakrywając się całkowicie i zniknął, pozostawiając poduszki pod kołdrą dla niepostrzeżenia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 8:45 pm

Siedząc przy kominku ogarnęłam mnie straszna nuda, dlatego postanowiłam pójść do kuchni i zrobić coś do jedzenia dla swojego pana.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 8:46 pm

Otworzył oczy czując że niema już nikogo w pokoju i westchnął lekko. Uch ciężko było w tych czasach o prywatność, oj ciężko
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 8:49 pm

Kiedy skończyłam przygotowywać jakąś tam pieczeń stanęłam na progu pokoju.
- Przygotowałam kolacje, zechcesz ją zjeść teraz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 9:01 pm

Przeleciał Ją wzrokiem uśmiechając się łobuzersko
-Jeżeli Ty jesteś daniem głównym, to owszem - Usiadł na łóżku nie odrywając od Niej wzroku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 9:08 pm

- Niekoniecznie ja nim jestem - odpowiedziałam speszona jego wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 9:11 pm

Za sprawą jednego gwałtownego ruchu, zerwał się nagle z łóżka i ruszył w Jej kierunku by szybko rzucić Ją na łóżko i zacząć posuwać wte i wewte...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 9:15 pm

Z mojego gardła zdążył się wydobyć jedynie pisk. Byłam w szoku. Nie sądziłam, że on się tak na mnie rzuci, a tym bardziej, że mnie zgwałci.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 9:21 pm

Uch zboczona jakaś jest bo on Ją tylko POSUWAŁ xd, czyt. przesuwał z miejsca na miejsce
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 9:24 pm

(no to trzeba była napisać PRZESUWAŁ zamiast POSUWAŁ :PP )

(W takim razie poprawka)

Z jej gardła wydobył się pisk, tak była zaskoczona nagłym ruchem Sai'a.
- Yyyy... co Ty robisz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 9:25 pm

-Posuwam Cię, nie widać? - Nagle wtulił twarz w Jej dekolt i objął Ją rękoma
-Pogłaszcz mnie - Mruknął jak pragnący czułości dzieciak.. To jeden z tych momentów gdy groźny Sai ma odchyły
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 9:28 pm

- Aha - odpowiedziałam zdezorientowana
Później zgodnie z jego prośbą zaczęłam go głaskać, stopniowo przemieniając głaskanie w masaż karku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 9:30 pm

Zamruczał cicho dając znać że mu dobrze. Każda jedna reakcja była przez demona analizowana, chciał wiedzieć o Niej jak najwięcej by móc jak najlepiej z Niej korzystać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 9:31 pm

Pojawił się w toalecie. Umył zaledwie włosy ciepłą wodą i fiołkowym szamponem. Zaczął suszyć włosy recznikiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 9:33 pm

Skoro mu się podobało to nie przestawałam. Nie chciałam, go dzisiaj zdenerwować tak jak wczoraj.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 9:36 pm

Pojawił się z cichym pyknięciem koło Dusia xD
- Bu- mruknął bez entuzjazmu i usiadł na brzegu wanny przyglądając mu się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 9:38 pm

-Czas wrócić do pracy - Odsunął się trochę by móc na Nią zerknąć. Złośliwy uśmieszek zdradzał jakie będzie Jej kolejne zadanie
-W toalecie jest mój syn i Du, masz tam iść i oczarować jednego z Nich
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 9:41 pm

- Co? - spytałam zdziwiona.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 9:41 pm

Spojrzał na niego jednym okiem.
-O... Dobry.
Uśmiechnął się do niego delikatnie. Zdjąl z głowy recznik. Włosy miał całe rozczochrane na wszelkie strony i jeszcze z nich woda kapała.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 9:43 pm

Przechylił lekko głowę jakto miał w zwyczaju i popatrzył na jego niesforne włosy. Odwzajemnił uśmiech i spojrzał na drzwi prowadzące do komnaty ojca.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2009 9:43 pm

-Masz iść tam i oczarować jednego z nich swymi wdziękami - Przewrócił oczyma i machnął niedbale ręką
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 2 z 16Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: