Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptySro Mar 18, 2009 11:47 pm

Posmutniał trochę i obluzował uścisk, jeżeli chce do Mik niech sobie idzie, on nikogo zatrzymywać nie będzie... Dziwny kotołak, najpierw wypłakuje mu się w ubranie a potem stęka że chce do innej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptySro Mar 18, 2009 11:50 pm

Gdy ten poluzował uścisk, dzieciak wtulił się mocniej w niego, o ile to było w ogole jeszcze możliwe. Otworzył jedno oczko. Czuł się rozdarty, mimo to trudno było wyczuć prawdziwe emocje dzieciaka. Udawanie i granie opanowal do perfekcji, jak sztuczne uśmieszki i udawanie zainteresowania.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:04 am

Wleciał po cichu do komnaty przez uchylone okno. Schował swoje skrzydła i rozejrzał się po pokoju. Jednak tym razem nie chciał nikomu przeszkadzać ani zakłócać spokoju. Poprawił potargane włosy i podszedł do fotelu, w którym ostatnio wycinał serwetki z firanek Sai'a. Podrapał się po głowe. Gdzie on mógł być? Byłem pewien, że tutaj go zostawiłem...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:07 am

Spojrzal na Shina... Czując brak zainteresowania ze strony Saiatka nie wiadomo dokładnie kiedy ale byl uwieszony na szyi Upadlego.
-Chodź gdzieś...
Zamruczął mu cicho do ucha. Musiał się przewietrzyć, a po co samemu gdzieś iść jak można inną osobę ze sobą zaciągnać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:11 am

- Hmm?
Zdziwiony lekko odwrócił głowę i popatrzył pytająco na Du. Myślał, że wszyscy śpią. Także widząc, że nie ma tutaj tego, czego szukał, lekko potargał zwierzołaka po głowie.
- Ok, możemy gdzieś iść.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:14 am

Uśmiechnął się sympatycznie. Puścił go i stanął przed jego osobą.
-Gdzie mnie zabierzesz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:16 am

- Zobaczysz.
Uśmiechnął się i stanął przy oknie. Rozwinął skrzydła i wdrapał się na parapet.
- Chodź, polecimy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:17 am

Spojrzał na niego... Latanie? Ciekawe jak to jest. Wlazł mu na ręce i objął go mocno za szyję.
-Dobrze...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyCzw Mar 19, 2009 12:20 am

Delikatnie musnął ustami jego policzek i wyfrunął z nim z komnaty.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyCzw Mar 19, 2009 7:19 pm

Wyszłam spod łóżka. Wskoczyłam zgrabnie na fotel. Spojrzałam na Saiuko leżącego na łożu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyCzw Mar 19, 2009 9:20 pm

Zmieniłam się w ludzką postać. Dalej siedziałam w fotelu i w dalszym ciągu przyglądałam się leżącemu Sai'owi. Machałam wesoło ogonkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyCzw Mar 19, 2009 9:53 pm

Nagle wpadł mi do głowy pewien pomysł. Dawno nie byłam nad jeziorem. Miałam zamiar tam zaraz iść, jednak wcześniej chciałam wziąć prysznic. Poszłam do łazienki. Zdjęłam ubranie, raczej coś co je przypominał i weszłam pod strumień ciepłej wody. Następnie się umyłam. Kiedy już to zrobiłam, założyłam świeży komplet ubrania. Wyszłam z łazienki. Wzięłam coś co przypominało płaszcz. Założyłam na siebie i zniknęłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyCzw Mar 19, 2009 10:18 pm

Znikł
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyCzw Mar 19, 2009 10:59 pm

Dziewczyna poczuła jak tajemnicza siła gdzieś ją ciągnie i już po chwili była w komnacie swojego pana. Czuła jego dłonie na swoim ciele. Jednak dziś po przemyśleniu paru spraw, które do tej pory ją dręczyły już jej to nie przeszkadzało. Uśmiechnęła się do niego kusząco.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyCzw Mar 19, 2009 11:02 pm

Uśmiechnął się łobuzersko dając się kusić. Swymi ponętnymi ustami zaszczycił Jej delikatne usteczka w delikatnym pocałunku a dłoń po paru chwilach przedzierania się przez bieliznę osiadła w końcu na Jej kobiecości
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyCzw Mar 19, 2009 11:07 pm

Dziewczyna już nie mogła dłużej się mu opierać. Ogonkiem, przejeżdżała po jego szyi starając się jednocześnie aby pocałunek trwał jak najdłużej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyCzw Mar 19, 2009 11:11 pm

Nagle przenieśli się w inne miejsce

> -.- https://rasyfantasy.forumpolish.com/dom-kwiatu-wini-f80/pokoj-nr1-t756.htm bo dzieci patrzą _-_ <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyPią Mar 20, 2009 12:55 am

Wrócił do komnaty i położył się na swym łożu, ubrania same znikły zostawiając go jedynie w czarnych spodniach od piżamy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyPią Mar 20, 2009 1:01 am

Pojawiła się. Szybko zmieniła się w kotkę i wskoczyła na łoże. Położyła się obok Sai'a
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyPią Mar 20, 2009 8:57 pm

Obudził się, amuletem nakazał kotołaczcie zmienić się w kobietę. Jej ubrania znikły a Sai jedynie badał Jej śpiące ciało swymi błękitnymi oczyma
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyPią Mar 20, 2009 9:01 pm

Dziewczyna nawet nie zauważyła, kiedy w czasie jej snu Sai sprawił, iż przybrała ludzką postać, dopiero, kiedy poczuła chłód obudziła się. Coś jej tu nie pasowała. Po pierwsze nie była kotką, po drugie była kompletnie naga, i nie miała zielonego pojęcia jak do tego doszło. Po chwili zdała sobie również sprawę, że ktoś jej się cały czas przygląda. A to był oczywiście Sai.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyPią Mar 20, 2009 9:11 pm

Jego uwagę przykuły Jej otwarte, niebieskawe oczy. Wyraz twarzy nie zmieniał się, był obojętny nawet lekko zaspany
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyPią Mar 20, 2009 9:14 pm

-Yyyy... gdzie moje ubranie? - spytałam na wpół przytomnie, cóż krótko po obudzeniu nie do końca kontaktowałam co się dzieję dookoła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyPią Mar 20, 2009 9:17 pm

Podczołgał się do Niej by ręką zasłonić Jej kobiecość i muskać Ją palcami na pokuszenie
-A czy to ważne? - Mruknął subtelnie by po chwili, ustami wodzić po Jej szyi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 EmptyPią Mar 20, 2009 9:20 pm

Przygryzłam wargę, by móc skupić myśli.
- No, bo była mi zimno... ale teraz zaczyna mi się robić coraz cieplej - odpowiedziałam cicho. Ogonkiem jeździłam bo jego plecach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 6 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: