Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Największa komnata Króla Saia ;*

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 1:22 am

Kołdry same ich nakryły, a od zewnątrz było mięciutkie futro
-No rozbierać Cię już nie będę... - Uśmiechnął się niewinnie
-Sama to zrobisz - No i tak niewinny uśmieszek zamienił się na zło wróżący wyszczerz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 1:26 am

- Jasssne, rozbiorę się, bo mi zimno - wywróciła oczami - Wygodnie ci? - uniosła brew widząc, że cały czas na niej leży i najwyraźniej nie zamierza zejść.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 1:29 am

-Taaak, bardzo wygodnie... No ale dzisiaj zrobię wyjątek i nie będę taki egoistyczny - Zszedł z Niej i położył się obok
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 1:34 am

Odetchnęła z ulgą. W tym miejscu i w tej sytuacji naprawdę się go bała. Chyba po raz pierwszy w życiu. No bo w końcu zaciągnął ją do łożka, a ona nie wie co mu we łbie siedzi.
- Kredą w kominie zapiszę, że nie jesteś egoistyczny - wytknęła mu złośliwie język. Powoli robiło jej się trochę cieplej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 1:39 am

Nagle z żartobliwego i nieobliczalnego zmienił się w spokojnego i zamyślonego, gapił się w sufit tylko, nic nie mówił a jego myśli były tak zagmatwane że sama próba wejścia do jego głowy przyprawi o migrenę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 1:41 am

[wpadne i ją wy*ebie ;*]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 1:45 am

(wiedziałam, słońce ty moje ;*)
Nawet nie próbowała.
- O, i się zamknął - mruknęła kładąc ręce pod głowę i gapiąc się w sufit.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 1:47 am

-Czy Ty kiedyś kochałaś? - Zapytał tak nagle, wzroku nie odrywał od sufitu jakby widział tam wszechświat lub coś od czego nie można było oderwać wzroku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 1:55 am

Trochę zdziwiło ją jego pytanie.
- Hmm - zastanowiła się chwilę - Prawie, ale skończyłam to nim się zadurzyłam na amen - wyznała. - A czemu pytasz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 1:58 am

-Jak to jest? - Przerwał Jej ostatnie pytanie, jego aura zdawała się przechodzić coś dziwnego, na pewno nie było to niebezpiecznie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 2:02 am

- Tak dziwnie. Szczęśliwa byłam, ale popsułam, jak to ja. - mruknęła - Teraz to kocham tylko syna i jest mi z tym dobrze. On mnie nie zostawi, nie zawiedzie i zawsze mogę na niego liczyć - westchnęła - A może to ty jesteś chory, co? - spojrzała na niego z lekkim niepokojem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 2:04 am

-To nie była Twoja wina... - Zamknął oczy, widać przemyślenia albo się skończyły albo weszły na wyższy stopień
-Syn... - Mruknął cicho, ledwo dosłyszalnie

>z/w idę wziąć się za moje ciałko <3 <
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 2:06 am

- Była. Zdenerwowałam go i nie wytrzymał. W sumie to może i lepiej. Teraz jest z jakąś demonicą. Zresztą, co ja ci będę - przymknęła oczy.

(yhy >_>)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 2:09 am

[umieram XD oh, Ninus, a ty z demonkiem^^]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 2:13 am

(cicho! xd ja mam gorączkę i piłam więc głupoty wypisuję ;p Renuś ;* prawie jak renifer xd)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 2:17 am

[dlatego pilnuje by nie było żadnego Nyappiego.]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 2:19 am

(nie będzie xd właśnie wspomnieniem o tym że jest teraz z demonicom dałam do zrozumienia że nie o niego chodzi bo chyba tak pomyślał o.O xd zresztą, podoba ci się mój syn, więc nie marudź ;p)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 2:20 am

[nom, ale chciałbym go gdzie indziej zobaczyć ;< poza tym, rzadko jest.]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 2:21 am

>Reno nie łudź się, szekszu nie będzie więc nie zobaczysz boskiego Saia w akcji... Mamusiu ;*<

-Z tego co wiem to dla niego nie było nic poza Tobą, nawet jego zdanie się dla niego nie liczyło... Więc jak mógłby nie wytrzymać? Znudziłaś mu się lub znalazł inną. Może się zmienił przez kogoś - Sam nie wiedział czemu to mówi. Objął upadłą ramieniem lecz oczy dalej miał zamknięte
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 2:22 am

[chodzi mi o Shinna', kretynie xd szynek ;*]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 2:26 am

(specjalnie dla ciebie może być częściej x> pod warunkiem że go nie skrzywdzisz ;<)
- Stracił cierpliwość. To była moja wina i tylko moja. Nie dziwię mu się. Ja bym siebie już dawno z torbami puściła. Dobrze, że szybko się pozbierał. Chyba - westchnęła. - Tobie naprawde gorzej. - stwierdziła patrząc na niego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 2:27 am

[wykorzystam :D]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 2:30 am

Nagle zerwał się, przygwoździł jej nadgarstki a kolana usadowił po obu bokach dziewczyny, wszystko robił tak aby nie zabolało
-Jesteś głupia.. Próbujesz zwalić winę na siebie bo co? Bo tak będzie lepiej? Bo w ten sposób będzie bardziej bolało? - Cień zasłonił mu oczy a wyraz twarzy był obojętny, choć trudno wyzbywał się emocji
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 2:35 am

- Ale to wszystko, dlatego że ja byłam za blisko pewnego demona - powiedziała - Ochłoń, bo się zapalisz - dodała, bo był jakoś tak nienaturalnie gorący.

(Renuś, do baru zajrzyj ;*)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 EmptyPią Gru 26, 2008 2:37 am

-Demona... - Szepnął cicho, gwałtownie się zerwał stając na nogi po czym wyszedł. Poszedł się umyć, zostawił drzwi otwarte, aby upadła się nie zgubiła
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Największa komnata Króla Saia ;*   Największa komnata Króla Saia ;* - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Największa komnata Króla Saia ;*
Powrót do góry 
Strona 3 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Andergraundowy apartament Saia
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: