Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Komnata Króla

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 2:47 am

- Bóg, nie bóg, co za różnica. - Wzruszyła ramionami. - Dla mnie bogowie nie istnieją. Nie mam nikogo ponad soba, czy się to komuś podoba czy nie. - Spojrzała w góre lekko przestraszonym wzrokiem. Był silniejszy i do tego te całe shinigami. Jednym ruchem dłoni mógł wywalić ją w doliny Kerhornu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 2:51 am

>Nie dam Ci się ze mnie śmiać ;< <

-Nieśmiała nie w moim Boskim typie - Odsunął się i odwrócił czekając na reakcję, oczywiście nie spodziewał się że Ta rzuci się na niego, rozszarpie jego ubranie i go zgwałci
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 2:54 am

- Za boska i za dobra na kogos takiego jak ty. - Zadarła głowe do góry i również się odwróciła. - I kto tu jest bogiem? Hym? - Furknęła. Cóż za wysokie mniemanie o swojej osobie.

[ale ja się nie śmieję xd]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 2:57 am

Wysokie mniemanie? Przy niej jego mniemanie było jak kropelka przy Mount Everest
-A co mi tam.. - Mruknął pod noskiem i powolnym kroczkiem podszedł do Niej na bliskość oddechu, jako że był wyższy to patrzał na Nią z góry, och jaką miał z tego radochę
-Nie wiem co powiedzieć lecz chciałbym rozpocząć naszą przygodę taką sobie romantyczną chwilą - W jego ustach pojawiła się fioletowa róża która o dziwo pachniała jak narcyze
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 3:06 am

Zerknęła sfochowanym wzrokiem na gościa stojącego tuz za nią.
- Nienawidzę róż. - Powiedziała szybciej niż zdąrzyła pomyśleć. - Ale jako że jest fioletowa i pachnie ah, tak pachnie. - Czym mogła pachnieć róża, skoro dziewczyna stała jak zahipnotyzowana? - Daj... mi. - Odwróciła się by pochłaniac kwiat wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 3:08 am

Spojrzał na Nią wzrokiem typu 'Chcesz to sobie weź ;P' i wtedy delikatnie chwycił Jej dłonie uniemożliwiając bezkarne zabranie różyczki tymi delikatnymi rączkami
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 3:15 am

Wspięła się na palce by być jak najbliżej tej woni. Dotknąć jej chociaż raz. Dłonie były uwięzione. Pozostała Lakota, która mogła jej pomóc, ale ta spała na suficie - zresztą i tak nigdy by jej nie pomogła. Co prawda król był wyższy. Dużo wyższy, oj jak ja to teraz denerwowało. Oparła się o chłopaka by nie upaść.
- Nie bądz podły i podziel się kwiatkiem. Bezduszna istoto. - Zrobiła bezradna minę. Bo i bezradna w tym momencie była. Dodatkowo osłabiał ją ten zapach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 3:20 am

Więc Sai nachylił głowę tak aby mogła dosięgnąć tej róży ustami, widać to było jedyne wyjście.. A gdyby tylko Król przeniósł wzrok na oczy Saia to mogła by zauważyć w nich pewien cień radości, zachwytu? Może.. Lecz prawdopodobnie demonica pochłonięta była w pełni tym pięknym kwiatem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 3:28 am

- Nie patrz się, to mnie krępuje. - Zatopiła delikatnie nosek wśród fioletowych płatków. I mogłaby tak trwać wieczność, gdyby nie fakt, że jest tu ktoś jeszcze. - Mógłbyś puścić moje dłonie? Bogini się denerwuje. - Usmiechnęła się mimowolnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 3:32 am

Jakże mógłby Jej odmówić? Co prawda nie uzyskał tego co chciał lecz trudno, zawsze trzeba się przygotować na porażkę. Uwolnił Jej dłonie, były całe i zdrowe, więc jego reputacja jako terrorysta nie mogła się pogorszyć.
I tak jakoś nagle, demon poruszył ustami i jeden z kolców lekko nakłuł mu dolną warkę, tworząc malutki strumyczek krwi, płynący wzdłuż podbródka i w końcu kończący swój żywot spadając na chłodną podłogę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 3:45 am

Lubiła rozkazywać, a jeszcze bardziej kochała to, że ktoś wykonywał jej rozkazy. Wyjęła delikatnie różę z ust chłopaka. Ha! Teraz należała do niej. Przejechała palcem po wardze chłopaka, rozmazując krew. To niejako też ją hipnotyzowało. Przyłozyła dłoń do jego policzka, naprowadzając jego usta w swoją stronę.
- Mam cię. - Zmrużyła oczy w lekkim usmiechu. Przyblizyła się i spiła krew z jego warg. Skoro nie mogła zrobić tego jak chłopak, to robi go jako dziewczyna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 3:53 am

Dzisiaj był wyjątkowo uległy, jak potulny niedźwiadek który rozszarpie Ci tętnicę jeżeli pogłaszczesz pod włos.
Jego dłonie zaplotły się na talii dziewczyny, taki odruch.
-To Ci się poszczęściło - Skomplementował Jej kwestię
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 4:03 am

Przyległa do chłopaka, kładąc dłonie na jego barkach. Cóż za miłe uczucie.
- Zawsze mam to, czego akurat zapragne. - Zgarnęła jedną dłonią włosy, odrzucając je do tyłu. Wpatrywała się w króla porządliwie. Ciekawa była, czy jego spojrzenie potrafi przełamać ją na dobre. - Nawet bogowie mi ulegają. - Uśmiechnęła się chytrze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 4:09 am

Przełamać spojrzeniem? Ach jak on mógł tego dokonać? Toż to nie możliwym jest zniewolić zielono okom tylko przez patrzenie w te Jej zielone oczęta, przez głębokie, lecz czułe wpatrywanie się w tę głębie Jej oczu, niczym zielony las w którym tak łatwo jest się zgubić
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 4:13 am

Uniosła lekko brew patrząc na demona jak na idiotę.
- Mimo, iż zwiesz się bogiem, muszę przyznać, że nic takiego boskiego w sobie nie posiadasz. - Reno lubił badać nieznane. Nieznani mu byli też bogowie, chciał więc poznac te dziwne stworzenia. Jednak od trochę innej strony niż inni.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 4:16 am

-A może jeszcze nic nie odkryłaś? - Zniechęciła go o tak, odsunął się od Niej, wyszedł z tego pięknego lasu i spojrzał za okno
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 4:20 am

- Odkryłam. - Popatrzyła na swoje dłonie. - Mięczaki z was, czyli tak jak myslałam. - Pomachała mu różyczką. - Ale i tak cię kocham. - Uśmiechnęła się i podskoczyła, by dać mu cmoka w policzek. - Wciąż jestem Reno. Tyle, że w innym ciele, mój drogi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 4:25 am

-Mięczak? - Dać mu taki tytuł bez ówczesnego wyjaśnienia było co najmniej nie trafne. Tak nagle zebrało mu się na ochotę, ochotę na krew. Przygryzł dolną wargę patrząc się za okno, z niedawno zakrzepłej ranki znów zaczęła lecieć krew, powoli budząc zmysły demona
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 4:31 am

- Tak, a teraz mnie zbij. - Wywróciła oczami. Prawda była taka, że sie panicznie bała. Strach przed nieznanym był najsilniejszy. Powiedziała coś nie tak?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 4:35 am

Przestał gryzać swą wargę, przeniósł wzrok na coś ciekawszego, Renolisę
-Dlaczego miałbym Cię bić? - Niezbyt rozumiał logikę demonki, chyba Jej się w głowie poprzewracało razem z tą zmianą, lecz to jego skromne zdanie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 4:40 am

A owszem, poprzewracało się. Jako Reno miała nieźle narąbane, teraz było podwójnie. Skrzywiła się.
- Dobra, wygrałeś, poddaje się. - Uniosła dłonie lekko ku gorze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 4:43 am

Uśmiechnął się zadowolony, następna rzecz którą demonica mogła czuć to miękkie posłanie łoża, Sai jakimś sposobem 'przygwoździł' Jej ręce do pościeli, a przed chwilą jeszcze stali?
-A co wygrałem? - Obie jego ręce delikatnie trzymały wyciągnięte w górę, nadgarstki dziewczyny. Kolanami usadowił się obok ud tak że wisiał na Nią, no cóż nie mógł się oprzeć Jej postawie jaką stworzyła unosząc ręce do góry.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 4:50 am

- Wycieczkę na biegun północny. - Kręciła dłońmi próbując wydostać się z jego uścisku. - W jedną stronę. - Zmrużyła oczy. Czyżby kazał jej kłaść się spać? Przecież nie była małym dzieckiem. - Nieładnie jest wykorzystywać swoją siłę przeciwko słabszym. - Gdyby mogła, zapewne pogroziłaby mu palcem. Uśmiechnęła się tylko słabo. Nic na to poradzić nie mogła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 4:52 am

-Taka nagroda mnie nie satysfakcjonuje - Przybliżył swą twarz bardzo blisko Jej szyi, czyżby chciał użyć Jej kobiecych walorów?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 EmptySro Gru 31, 2008 4:57 am

- Czyżbyś chciał wyssać ze mnie krew? - Wystraszyła się nieco. Pogryziona szyja nie wygląda estetycznie. Co ja co, ale dreszce miała. Czuć czyjś oddech na delikatnej skórze szyi, sama przyjemność. Nigdy nie znajdowała się w takiej sytuacji, dlatego to budziło w niej pewne obawy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Komnata Króla - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Komnata Króla   Komnata Króla - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Komnata Króla
Powrót do góry 
Strona 8 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Komnata Apo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: (Królestwo Demonów)Agramar :: Wieża-
Skocz do: