Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Karczma "Alabastros"

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 6:55 pm

Zauważyła, że piwa nie podają przy ladzie. Barman kazał jej iść na zaplecze, bo tam znajdował się owy napój, którego zażyczyła sobie upadła. Szybko weszła do mniejszego pomieszczenia z kuflem i nalała piwa z jednej z wielkich beczek. Właśnie wtedy zauważyła Danny'ego, który rysował Tayę. Uśmiechnęła się delikatnie i stanęła za zwierzołakiem.


Ostatnio zmieniony przez Rin dnia Nie Mar 29, 2009 6:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 6:56 pm

[Rin, napisz, że weszłaś po to piwo na zaplecze, czy cu... x__X bo właśnie tam się znajduje Taya i Danny]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 6:57 pm

Wypiłą wodę i podeszła do zgromadzonych :3
Usiadła na bliżej nie określonym elemencie umablowania zaplecza [:3] i zajrzała szkicownikowi przez ramię.
-Artysta-mruknęła z lekką nutą podziwu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 6:59 pm

Oczy oczywiście...dlatego nad nimi pracowałem bardzo intensywnie. Co do ciała...samo w sobie może i nie, ale to w jaki sposób nim kierujesz, jakie robisz miny...to wszystko odzwierciedla Ciebie... Każdy rusza się w inny...swój własny sposób. A ja starałem się tą oryginalność ująć. Nie wiem czy mi się udawało, ale na pewno próbowałem całym sobą. Wykończyłem pióra i zacząłem wprowadzać drobne poprawki, jak i cieniowanie. Nie za dużo, bo nie sztuk a było rozmazywanie, a rysowanie pod określonymi kątkami i mocniejsze gdzieniegdzie kreski. Ważne było również ująć światło padające na modelkę w tym przypadku. Praca po chwili dobiegła do końca. Złożyłem mały podpisik w rogu i odłożyłem ołówek, masując lekko nadgarstek z niepewnym uśmiechem.
-Skończyłem-oznajmiłem cicho, tym samym oznajmiając iż Upadła może się ubrać.
-Dziękuję Ci-zerknąłem na nią znad rysunku. Dopiero po chwili zorientowałem się, że sami już nie jesteśmy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 6:59 pm

[zmienione^^"]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 7:01 pm

Zeskoczyłam z parapetu. Nie przejmując się obecnością dwóch Anielic i samego szkicownika wdziałam ubranie. Posłałam Rin łobuzerski uśmiech i podeszłam popatrzeć na dzieło.
-Hym. No, może nawet nie będziesz musiał do niego dopłacać.-poczochrałam Danny'ego po głowie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 7:03 pm

Zeskoczyła na ziemię i przeciągnęła się lekko, co upodobniło ją nieco do kota Xx
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 7:04 pm

Gwiznęła z zachwytem.
- Nie wiedziałam, że jesteś aż taki uzdolniony!- pochwaliła kotołaka lekko czochrając jego włosy- zdolny chłopiec- poklepała go po głowie ( xD).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 7:08 pm

Najpierw zrobiłem zdziwioną, niemalże zszokowana minę, by zaraz lekko się uśmiechnąć i wdzięcznie zamruczeć.
-Dziękuję...ja sam nie wiedziałem do końca-zagryzłem nawet wesoło dolną wargę i zerknąłem na Aisaki kątem oka. Jak kotek. Znowu zamruczałem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 7:09 pm

- Mam dla ciebie zadanie- mruknęła tajemniczo i z góry, żeby go na wszelki wypadek udobruchać, podrapała go za uszkiem. Wiedziała, że żaden zwierzołak się temu nie oprze :3.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 7:10 pm

-Chcesz to sprzedać?-spytałam rozważając. Jakby nie było to moje ciało jest na tym obrazie i chciałabym wiedzieć co się z nim dzieje. Zerknęłam na dziewczynę co skacze jak kotek xd
-Jestem Taya. A Ty?-przedstawiłam się. Zgadnąć, że jest Upadłą nie było trudno, w końcu miała skrzydła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 7:13 pm

Zerknąłem na Tayę.
-Sam nie wiem. Jak coś postanowię, to na pewno najpierw dam Ci znać-uśmiechnąłem się lekko do niej i zwinąłem rysunek w rulonik. Słowa Rin mnie zaciekawiły. Otarłem się główką o jej dłoń i przylgnąłem wręcz do niej.
-A jakieee?-spytałem, mrugając uroczo oczkami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 7:14 pm

Wyłapała spojrzenie Danny'ego. Uśmiechęła się i delikatnie przechyliła głowę.
-Jbc. to mówcie mi Ais...-powiadziała,właściwie nie adresując tych słów do nikogo z obecnych.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 7:16 pm

- Przyszła mi ochota na rysowanie... również pozowane.
Uśmiechnęła się słodko i dalej drapała go za uszkiem.
- Jestem Rin- przedstawiła się blond upadłej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 7:19 pm

Lekko ukłoniła się wszystkim, jak nakazują dobre maniery stron, z których pochodzi.
-To ja wam pogram, a wy rysujcie...- powiedziała i wyjęła lirę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 7:20 pm

-Danny-wymruczałem, mrużąc oczka i pomrukując zadowolony z pieszczot Rin. Oblizałem usteczka i uśmiechnąłem się.
-Pozowane?-spytałem cicho oddając się pieszczotom.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 7:23 pm

Skinęła głową.
- Mógłbyś mi pozować? To dla mnie ważne.
Teraz przytuliła go i głaskała po główce. Oj tak, wiedziała jak ułagodzić zwierzołaki... mimo zmiany, jaką niedawno przeszła, nadal potrafiła udobruchać te istotki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 7:26 pm

Uśmiechnęła się zaczęła stroić instrument.
Musze sobie sprawić kotka-pomyślała XD.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 7:30 pm

Zabrałam Rin kufel i upiłam piwa. Zaraz potem zwróciłam go jej. Zajęłam miejsce na jednym z pudeł, uśmiechając się lekko pod nosem. Tłum się zrobił, oj tłum na malutkim zapleczu. Skrzydła, by nie zawadzały sprowadziłam do formy płaszcza.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 7:31 pm

Przytuliłem się do Rin cicho mrucząc. Przymknąłem oczy, pocierając noskiem o jej szyję.
-Ja? No dobrze-mruknałem, mimo, że nie uważałem siebie za dobry obiekt do uwiecznienia. Skoro Upadłej na tym zależało, to jak mógłbym odmówić. I to Rin. Nie mogłem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 7:33 pm

Zaczęła grać, płynnie przebiegając palcami po strunach. Na początek coś wolnego.
-Przeszkadzam wam?- spojrzała na Rin nie przerywając.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 7:35 pm

Pokręciła przecząco głową patrząc na Ais. Podobała się upadłej jej gra.
- Świetnie!
Oddała swój kufel Tay'i i klasnęła w dłonie.
- To wszyscy sio z zaplecza- uśmiechnęła się do obecnych- lubię tworzyć w spokoju...- dodała potulnie dla wyjaśnienia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 7:38 pm

Domyśliłam się o co chodzi Rin.
-Chcę to potem zobaczyć!-zarządałam i dopiłam piwa. Po czym już mnie nie było na zapleczu. Kubek zostawiłam na ladzie i ulotniłam się z karczmy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 7:38 pm

-Moge popatrzeć?-uśmiechneła się przymilnie do upadłej. Jakoś tak zawsze ciągnęło ją do artystów, nawet amatorów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 EmptyNie Mar 29, 2009 7:39 pm

[Rin nie jest amatorem xd ]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Karczma "Alabastros"   Karczma "Alabastros" - Page 33 Empty

Powrót do góry Go down
 
Karczma "Alabastros"
Powrót do góry 
Strona 33 z 38Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38  Next
 Similar topics
-
» Karczma

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Alabastrowe Góry-
Skocz do: