Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Błotniste bagna

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyNie Lis 09, 2008 12:36 am

Wrath niezdążył nigdzie dojść, bo bagno go wciągnęło.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyNie Lis 09, 2008 12:39 am

*Został wciągnięty przez bagno i wpadł do jakiś podziemnych korytarzy. Było tam bardzo ciemno więc wytęrzył wzrok w poszukiwaniu jakiegoś światła. Znalazł pochodnie i chwycił ją w dłoń prostym zaklęciem zapalając. Rozejrzał się i ruszył powoli korytarzem.*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyNie Lis 09, 2008 1:00 am

Nagle Wrath przystał słysząc jaieś głosy:
" - Ależ Harry, zgódź się na aborcje, to nie ma sensu, ty i ja, przeciez już wiesz, że mam romans... - powiedziała jedna z osób, prawdopodobnie starszy pan.
- Dumbi geju, ale ty też wiesz, że ja mam romans. - powiedziała druga z postaci.
- Harry, Harry, ach Harry, czemuż ty jesteś Harry, gdyby nie to już dawno bylibyśmy razem. - powiedział ten pierwszy głos. Wrath niechcący sie potknął, a głosy umilkły."
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyNie Lis 09, 2008 1:05 am

*Gdy głosy umilkły zatrzymał się na chwile i szybko zgasił pochodnie. Wytężył słuch i bezdźwięcznie wyciągnął swą katane. Jego wzrok przyzwyczaił się do ciemności więc widział całkiem dobrze. Bezszelestnie poruszał się w strone głosów aż wpadł na dwuch mężczyzn od których odskoczył i wyciągnął przed siebie miecz ustawiając się w pozycji obronnej*
- Kim wy jesteści? - rzucił do nich nie spuszczając z nich wzroku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyNie Lis 09, 2008 1:11 am

Dwie postacie z świetlnymi mieczami w dłoniach spojrzały na Wrath'a.
- Kto ty być? - zapytali jego pokazując na migi jakby uważali go za niedorozwiniętego.

+5 pkt. dośw.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyNie Lis 09, 2008 1:17 am

- Ja być... Tfu! Ja jestem człowiekiem z przyszłości - powiedział obojętnie -A wy? - zmierzył wzrokiem mężczyzn wyglądających śmiesznie z mieczami które dziwnie mu się kojarzyły i bzykały
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyNie Lis 09, 2008 1:24 am

- Ja jestem Dumbi, a to Harry, może ty mu wytłumaczysz, że powinien usunąć tą ciąże. - powiedział starszy facet wskazując na brzuch młodego chłopaka.

+ 5 pt. dośw.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyNie Lis 09, 2008 1:29 am

- Ja myślę że nie musi niczego usuwać bo mężczyźni nie mogą być w ciąży - stwierdził mądrze - A nawet jeśli jest w ciąży to nie powinien usuwać dziecka bo to żywa istota i potem będzie go nękać w snach - dodał stojąc cały czas w tej samej pozycjii
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyNie Lis 09, 2008 1:38 am

Dumbi spojrzał na Wrath'a.
- Bystry z Ciebie chłopacze, chcesz ze mną pójść na zaplecze pobaraszkować? - zapytał i dostał w tył głowy od Harrego.
- Nie strasz go, on jest mój. - powiedział zakasując rękawy.

+15 pt. dośw.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyNie Lis 09, 2008 1:40 am

- Nie bo ja szukam orzeszka! - krzyknął odskakując do tyłu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyNie Lis 09, 2008 1:42 am

- Dam Ci swego... - powiedział Harry.
- A ja dwa! - powiedział Dumbel.

+5 pt. dośw.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyNie Lis 09, 2008 1:45 am

- Ale ja wole swojego. Bo byłem z nim bardzo blisko - mruknął odsuwając się do tyłu trzymając katane tak by żaden sie do niego nie zbliżył

(Nina: to jest najgłupszy dialog jaki w życiu widziałam hahahaha xd L'u x** no ale ślub?!! musisz mnie zaprosić ;<)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyNie Lis 09, 2008 1:49 am

Miecze świetlne poszły w ruch i Wrath stał przed nimi obnażony.
- Ale sie na niego najarałem... - powiedział Dumbel.
- A ja napaliłem. - odrzeł Harry spoglądając od stóp do głowy Wratha. Nadle gdzieś w oddali za tą dwójką dało się zauważyć małego rudego szczura z orzesziem.

+ 5 pkt. dośw.
- 2 pkt. życia


(Nina nie wiem o co Ci chodzi, dla mnie ten dialog jest jak najbardziej normalny, a zaproszenia dostaną wszystkie osoby z mojego haremu, czyli ty też ;p)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyNie Lis 09, 2008 1:52 am

*Szybko wyczarował se jakieś ciuchy i zauważając szczura obrucił się w jego stronę i zaczął go gonić*
- Ty dziadu! - i rzucił w niego kilkoma sztyletami
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyNie Lis 09, 2008 1:57 am

Wrath omało nie zabił szczura.
- Ty bestio! - teraz gonił go Dumbi z Harrym.
- Ja ty traktujesz naszego Glizdka!

+ 15 pt. dośw.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyNie Lis 09, 2008 2:00 am

- Ten dziad zabrał mi orzeszka! - wskazał palcem oskarżycielsko na szczura i chwycił go za ogon. Zabrał mu orzeszka i zaczął kręcić nim młynki nad głową
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyNie Lis 09, 2008 2:10 am

Udało się Wrathowi odebrać dla szczura swojego orzesza i poręcić nim, ale juz po chwili nadbiegli Dumbi z Harrym.
- On jest nasz i nigdy Ci tego nie wybaczymy!. - krzyknęli odbierając demonowi szczura i zniając z nim.

+ 40 pkt. dośw
+ 211 talarów

PRYWATNA WYPRAWA ZAOŃCZONA!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyNie Lis 09, 2008 2:13 am

*Znikł z orzeszkiem ^^*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyWto Lis 11, 2008 10:11 pm

Pojawił się opierając lekko o drzewo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyWto Lis 11, 2008 10:15 pm

Drzewo zapadło się pod ziemie, a Alucard wpadł do błota. Tuż przed nim wyszedł Kubuś Puchatek.
- Czy to ty zabiłeś złą królową? - zapytał machając mu przed nosem mieczem świetlnym.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyWto Lis 11, 2008 10:19 pm

Kiedy wpadł do błota, przeklął pół głosem i wstał. Odskoczył w bardziej 'bezpieczniejsze' miejsce, gdzie trudno było o jakieś poślizgnięcie. Spojrzał na istotę przed nim, uśmiech, aż sam mu się cisnął na usta, lecz powstrzymał się. Kąciki jego ust uniosły się w ironicznym uśmiechu.
- Nie.. - odpowiedział, lecz mimowolnie zacisnął dłoń na rękojeści katany, nie wyjmując jej jeszcze z pochwy.


(Dobre. ;P)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyWto Lis 11, 2008 10:25 pm

Kubuś zaśmiał się okrutnie.
- Nie kłam! - krzyknął wzburzony i zaczął go naparzać mieczem.

- 1 pkt. życia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyWto Lis 11, 2008 10:33 pm

Odskoczył przed szybkimi cięciami, wyjmując katanę szybkim, niezauważalnym ruchem, zatrzymując tym samym jego atak. Zacisnął mocno dłonie na katanie i ciął, przeciwnika, przesuwając ostrze mugena, po jego, aż poleciały iskry. Nie zatrzymywał się, lecz w razie czego mógł szybko zablokować cios istoty.
Uważnie śledził jego każdy ruch, starając się zadawać jak najgłębsze i najbardziej skuteczne cięcia. Ruszył wprost na niego, przeszywając go swoim obojętnym wzrokiem. Nie zamierzał rozwijać dalej rozmowy, która nie miała sensu. W ostatnim momencie uskoczył na bok, podcinając mu nogi i dokładnie celując w miejsce pozbawione ochrony miecza, w okolicach pasa.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyWto Lis 11, 2008 10:39 pm

Kubuś leżał na ziemi i zaczął klnąć siarczyście. Po chwili na bagnach pojawił się rudy szczur, niebiezpiecznie ostrząc zęby.

+ 15 pt. dośw. podoba mi się rozwinięcie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 EmptyWto Lis 11, 2008 10:49 pm

Odskoczył na kilka dobrych metrów od przeciwnika i spojrzał na szczura, lustrując go spojrzeniem. Odetchnął, uspokajając się. Nie chciał, aby emocje wzięły nad nim górę. Zacisnął dłonie na katanie, przyglądając się miśkowi jak i nowo przybyłemu szczurowi. Z pewnością nie miał dobrych zamiarów względem wampira, na co wskazywało jego zachowanie.
Ruszył ponownie, robiąc serię uników, które miały na celu zmylenie przeciwnika. Był pół mrok, jak nie mrok. Niebo było całkowicie pozbawione chmur, a księżyc jarzył się srebrzyście. Wampir postanowił to wykorzystać. W ostatniej chwili ustawił katanę poziomo i pozwolił ostrzu na odbicie błysku księżyca, który miał oślepić przeciwnika. Dawało to wampirowi ogromną przewagę, gdyż, misiek przez dłuższą chwilę, pozostawał całkowicie ślepy. Wyprowadził szybkie cięcie z boku, tak, aby w razie czego nie mógł się przed nim obronić. Cios skierował w samo serce.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Błotniste bagna - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Błotniste bagna   Błotniste bagna - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Błotniste bagna
Powrót do góry 
Strona 5 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Bagna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Bagna-
Skocz do: