Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Podmokłe tereny

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 3:35 am

- Ja sobie biorę tę lepsza część. Kakuzu jest twoim podwładnym. - Zasmiał się. Miło było znów mieć tę dwójke przy sobie. Pociągnął Sai'a za rekaw.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 3:37 am

- No to teraz już musisz znać, chłoptasiu - spojrzała na Saia. Kakuzu przestał zwracać choćby najmniejszą część jej uwagi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 3:37 am

> No cóż, chyba wiesz jak się nazywa taka osoba, której podoba się facet przypominający kobietę ^^ Wiec jeśli to dla ciebie komplement XD <

Zobaczył jak nowo przybyły zaczyna kręcić oczyma.
- Może coś ma z głową, a może to syndrom maleńkiej wyższości stworzony w głowie tego chłopca - pomyślał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 3:43 am

>Niewyżyty perv, ja tu o moralnych rzeczach rozmawiam a ten od razu z takimi tematami.. <

-Skoro ja rządzę takimi brudasami to do kotła z nimi! Zamorduję poddanych lecz oddam przysługę milionom różnorakich istnień - Zapędził się z przemówieniem..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 3:45 am

A ona pociągnęła Saia za nogawkę.
- Polubiłbyś mnie - powiedziała spokojnie, jakby mówiąc o panującej pogodzie. - Skoro już jesteś przy tych różnorakich istnieniach. Czy aby to miała na myśli? Najprawdopodobniej nawet jej na tym nie zależało. Ot, powiedziała, co jej ślina na język przyniosła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 3:45 am

- W takim razie bedziesz musiał i mnie zabić. - Zrobił smutną minkę. - Nie umyłem dzisiaj rączek. Jestem brudasem...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 3:49 am

[No ja tylko stwierdzam fakty, a co ty już innym wmówisz to mnie nie interesuje ^^ :D]

Zaczął stwierdzać, że owy demon, dziwniejszy od niego samego, nie lubi go.
- No cóż, bywały różne TYPY - żachnął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 3:51 am

-Ja nikogo nie lubię - Odpowiedział tak samo zwyczajnie, co się będzie trudzić?
-Lecz nie oznacza to że Cię nie lubię - Wytknął jej język i schował go bo jeszcze mu się przeziębi, a co by ten biedny demon zrobił bez swego wrednego, jakże królewskiego jęzorka?
-Dla mego Króla zawsze znajdzie się wyjątek - Uśmiechnął się sztucznie, inaczej nie umiał. Jak na razie tolerował brudasa grzebiącego w bagnie, lecz niedługo cierpliwość się skończy tak samo jak życie demona
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 3:53 am

Siedziała i gawędziła z demonami. Świat się kończy. Posłała Saiuko cmoka. Jednocześnie też pstryknęła palcami, a na Kakuzu poleciała fala wody z bagna. Zimnej wody.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 3:54 am

- Zostaw demona w spokoju. - Ostrzegł grzecznym tonem dziewczynkę. - Jeżli ktokolwiek mógłby go ruszyć w moim towarzystwie, to tylko inny demon.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 3:56 am

Zaczął się kąpać w bagnie, przysłonił się zwiędłym liściem i pomachał wszystkim obecnym pryskając ich kawałkami bagna.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 3:56 am

- Bo się przestraszę - prychnęła. Tamten robaczek działał jej na nerwy, a fakt, że teraz był mokry nieco jej nastrój ostudził. Machnęła znowu, a żadna grudka jej nie trafiła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 3:57 am

- Mozesz go zabić. - Westchnął mordując demona wzrokiem. Brud na jego ubraniu? Tylko idiota mógłby cos takiego zrobić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 3:58 am

Zebrał kolejnego cmoka do kolekcji, to dwa dzisiaj, trochę słabo lecz czymś trzeba się zadowolić.
-Jeżeli to w ogóle demon, bo coś mi śmierdzi futrem i długimi uszyskami - Skrzywił się na samą myśl że ma coś takiego w królestwie. Grudki zostały odepchnięte przez wiatr. Skoro okazuje swój tak niski poziom, niech nie zaciąga innych
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 4:02 am

Zobaczył, że reszta go podgląda i wrzasnął. Schował się za liściem i zaczął wycierać ubranie Reno.
- Przepraszam mój jedyny władco, że cię obrudziłem!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 4:03 am

Odsunęła się jak tylko mogła najdalej od Kakuzu, i jakimś cudem "stanęła" za Saiem, trzymając się go, żeby nie spaść.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 4:03 am

Został sparalizowany.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 4:04 am

Kopnął błotniaka dosyć mocno w brzuch, powodując że ten poleciał ładne parędziesiąt metrów w dal
-Nie dotykaj Go - Syknął, jego normalna natura zaczynała się wybudzać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 4:05 am

Westchnęła z ulgą i wróciła na swoje miejsce.
- Wybawco - zaśmiała się do Saia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 4:08 am

Plama na spodniach. Roztarta.
- Upierzesz mi je i wyprasujesz. - Oddychał spokojnie. Był opanowany mimo, iż właśnie zabijał demona w myslach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 4:10 am

Przeturlał się i wpadł do bagna, ochlapując chłopczyka podającego się za "władce".
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 4:11 am

Machnęła ręką, a woda do Saia nie dotarła.
- Trzymaj łapki przy sobie, albo ktoś ci je odetnie. - warknęła do Kakuzu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 4:13 am

Nie wiem jak można ochlapać z parudziesięciu metrów, lecz jakby jakieś coś leciało na niego, zostało by odbite, od co
-Tak tak, wybawco, a teraz oddaj mi się za uratowanie Twego cnotliwego życia - Szybciutko ugiął Illyę w pół, jak przy tango
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 4:14 am

Jęknęła. Na takie wyginania, to przygotowana nie była.
- Czy ja wiem czy takiego cnotliwego - odparła powątpiewająco. Natychmiast jednak się ożywiła. - A zostaniesz moim rycerzem?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 EmptySob Sty 03, 2009 4:14 am

- Ill jest moja. - Zerknął na Sai'a. - Znajdz sobie inną. - Zmarszczył brwii, by wygladać mhrocznie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podmokłe tereny - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Podmokłe tereny
Powrót do góry 
Strona 13 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Bagna-
Skocz do: