Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Podmokłe tereny

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptySob Gru 20, 2008 11:59 pm

Zastanowiła się.
- Będę stawiać opór - zadecydowała, przekręcając się delikatnie. Tak czy siak, miała marne szanse. Wbrew wszystkiemu, uśmiechała się. Jedynie przez moment przemknęła jej myśl dotycząca jej położenia, jednak szybko ją zatrzymała i unicestwiła. Po co się martwić na zapas?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyNie Gru 21, 2008 12:12 am

Zaśmiał się cicho.
- W takim razie, próbuj. - Wzruszył ramionami. Oczywistym było, że nie ma najmniejszych szans. A jeżeli myslała, że kolejna zabawa - była w błędzie. Tym razem zaciagnie ją do lochów. Ot, tak w ramach zaduśćuczynienia za porwaną demonke. Rzucanie się na silniejsze królestwo nie było w tym przypadku mądrą decyzją.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyNie Gru 21, 2008 12:18 am

W głowie zapaliła jej się lampka alarmowa. Szarpnęła się mocniej. Ba, przekręcała się z dziką regularnością. Bycie zniewoloną w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu jej się nie podobało ani trochę. Wiedziała jednak, że zbyt wiele nie zdziała, więc niemal natychmiast się uspokoiła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyNie Gru 21, 2008 12:21 am

Uśmiechnął się i szrpnął mocniej łańcuchami.
- W takim razie, zapraszam. - Zniknął razem ze swoja ofiarą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyNie Gru 21, 2008 12:22 am

Była biedna. Zniknęła z nim.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyNie Gru 28, 2008 11:42 pm

Pojawiła się siedząc na jakimś wysoookim drzewie. Było zimno, ale w końcu nie zimniej niż wczoraj, kiedy to błądziła po jakichś wściekłych lasach. Przydałaby się jej mapa, gdyż jak tak dalej pójdzie - z pewnością zaginie. Nawet, jeśli była Łowcą, idealnym tropicielem, to wiedziała, że podróżowanie po swoich śladach byłoby zgubne w skutkach. W końcu i tak zawsze chodziła jakimiś krętymi ścieżkami i krążyła - każdy by się zgubił w plątaninie jej dróg. Czemu dotąd z tym nic nie zrobiła? Ano, radziła sobie. Ot, pobłądziła trochę, ale i tak wracała do właściwego punktu.
Opatuliła się szczelnie długim, niesamowicie ciemno-zielonym płaszczem i spojrzała w, tak przerażający ją, mrok.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyNie Gru 28, 2008 11:50 pm

Przyszła sobie na bagna. Jakby nie było - jej ulubione miejsce. W nowym ciele nie czuła się najlepiej. Musiała się przyzwyczaić. Z dala od reszty świata.
- Yo Ill. - Machnęła dłonią w kierunku dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyNie Gru 28, 2008 11:57 pm

Spojrzała pytająco na dziewczynę. Zapach miała cholernie znajomy. "Yo" również, jednak to byłoby zbyt absurdalne.
- A ty to? - staksowała dziewoję wzrokiem. Była demonem, co spowodowało, że Łowczyni automatycznie włożyła dłoń do kieszeni, by złapać za kolbę swojego pistoletu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyPon Gru 29, 2008 12:00 am

Weszłam na bagna w towarzystwie Hadesa. Trochę utykałam, w boku można było zobaczyć niewielką ranę po sztylecie. Trzymałam się jednak prosto. Zbliżyłam się do obu kobiet (oO) i cicho przywitałam
- Witam...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyPon Gru 29, 2008 12:01 am

- Święty Mikołaj w przebraniu. - Skrzywiła się. Fuknęła tylko i odwróciła się tyłem splatając dłonie na piersi. O tak, Reno jako kobieta był gorszy niż normalnie. - Yo. - Zerknęła w stronę Gracji marszcząc brwii.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyPon Gru 29, 2008 12:06 am

Wyczuła Grację znacznie szybciej, niż ją zobaczyła. Zapach wampirzej krwi tak na nią podziałał. Gdy tylko jej Dowódczyni się zbliżyła, dziewczyna zeskoczyła z drzewa, lądując tuż obok niej.
- A tobie co się stało? - spytała z nutą troski.
Machinalnie też zawirowała w piruecie i stanęła twarzą w stronę Renolisy.
- Stało ci się coś? - Pomimo, iż to co widziała przeczyło wszystkiemu, zdawała sobie sprawę, że to on. W końcu to właśnie on był jej upatrzonym obiadem i nie pomyliłaby go z nikim innym. Mimo to dłonią wciąż trzymała broń. Nabrała potężnego dystansu do przedstawicieli jego rasy od momentu, gdy obudziła się na chwilę przed zderzeniem z ziemią.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyPon Gru 29, 2008 12:12 am

- Nie poznajesz mnie? - Uśmiechnęła się nieznacznie. - Oh, moja droga, to niewybaczalne. - Jej dłonie odruchowo znalazły się w okolicy bioder. Nie trafiły tam jednak na żadną kieszeń. - Niech to... - Naburmuszyła się ze złości. Wszystko było nie tak. Nawet marynarke zostawiła w zamku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyPon Gru 29, 2008 12:17 am

- Skutki nieuwagi podczas treningu - uśmiechnęłam się do wampirzycy - Nic mi nie jest.... Witaj Reno... - przywitałam demona. Może i miał wygląd kobiety, jednak w moim przypadku... Niestety ja nie widziałam. Aury i zapachu nie dało się tak łatwo zmienić jak wyglądu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyPon Gru 29, 2008 12:22 am

- Poznaję - odpowiedziała, beztrosko wyciągając swoją broń. Przyglądała jej (demonce xD) się kątem oka, lecz uważnie. Jedynie obecność drugiej wampirzycy powstrzymywała ją przed zrobieniem czegoś głupiego. Tak czy owak, był od nich o wiele silniejszy, a jej życia ryzykować nie miała zamiaru.
- Skoro tylko efekt treningu. - Wzruszyła ramionami, zerkając na Dowódczynię. Zdecydowanie nie mogła zrobić nic, co by było na granicy rozsądku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyPon Gru 29, 2008 12:27 am

- Też tak myślę. - Obróciła się na pięcie i zaraz siedziała na wyższej gałęzi, machając beztrosko nogami. Zabawka Ill nie robiła na niej wrażenia. Chce strzelać? To niech to robi, a nie wyjmuje broń i przyglada się jej głupkowato. - A nuż ci się uda. - Zmruzyła niebezpiecznie oczy, usmiechając się kącikiem ust.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyPon Gru 29, 2008 12:30 am

- Spróbować zawsze warto. - Wycelowała i strzeliła. Co z tego, że on, a raczej ona i tak nawet nie zauważy owej kuli, a jej istnienie niewiele ją obejdzie. Ot, machnięcie ręki i już po niej. Odłożyła ową broń na jej miejsce.
- Jesteś kobietą sam z siebie czy kwestia przypadku? - spytała spokojnie, acz chłodno.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyPon Gru 29, 2008 12:36 am

- Kobietą? - spytałam cicho i dopiero teraz zwróciłam uwagę na pewną niezgodność. Wcześniej po prostu uznałam ją za mało istotną. - Coś mnie ominęło?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyPon Gru 29, 2008 12:39 am

Powietrze zatrzymało kulę tuż przed jej nosem. Demonka była zbyt leniwa by pomóc sobie dłonią, lub wykonac jakikolwiek unik.
- Zasnęłam jako on, a obudziłam się sama widzisz w jakim stanie. - Podrzucała kulę w górę. Zachowa sobie ją na pamiątkę. - Chyba kobiecy charakterek zaczyna mi się udzielać. - Założyła włosy za uszy. Dziwne uczucie. - Fakt, nie obadałam jeszcze całego ciała, ale nie omieszkam tego zrobić. - Złapała się za piersi. - Chcesz się przekonać? - Zasmiała się zerkając z góry na Grację.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyPon Gru 29, 2008 12:42 am

- Nie, dzięki. Gustuję w płci męskiej. - powiedziałam rozbawiona - Nawet jeśli wcześniej byłeś mężczyzną, to teraz nie masz już u mnie szans - zaśmiałam się cicho, zasłaniając usta dłonią. Skrzywiłam się jednak szybko. Świeża rana dawała o sobie znać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyPon Gru 29, 2008 12:46 am

Westchnęła cicho. Chociaż tyle, że nie wziął do siebie owego wystrzału. Dopiero po naciśnięciu spustu sobie przypomniała, że miała nie robić nic głupiego. Spoglądała na niego ciekawie, jednak z całym pokładem rezerwy. Ups, na nią.
Demony, na chwilę obecną najbardziej uprzykrzająca się rasa, w jej przekonaniu.
Wzięła kolejny głęboki wdech, rozkoszując się powietrzem. Przynajmniej nie była sama w ciemności. Zrządzeniem losu ciągle do niej podążała i jednocześnie panicznie się jej bała.
Jej spojrzenie zatrzymało się na chwilę na krzywiącej się Gracji. Zagryzła wargę. Wprawdzie nad głodem panowała w zupełności, jednak zapach krwi, szczególnie tej, w której gustowała, wprowadzał ją w spokojny, senny stan.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyPon Gru 29, 2008 12:51 am

- Oh, nie widzisz to chciałam, abyś dotknęła, ale skoro nie chcesz to nie. - Wzruszyła ramionami. - Co jest? - Przeniosła wzrok na potwora z bagien.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyPon Gru 29, 2008 12:58 am

Machnęła ręką.
- Mam ochotę na pouprzykrzanie życia pewnej rasie - odpowiedziała chłodno.
Wprawdzie myślała o czymś kompletnie odbiegającym od owego tematu, ale odpowiedzieć wypadało. Oparła się o drzewo, przyglądając Łowczyni. Rozejrzała się w poszukiwaniu Hadesa, który jak dotąd nie rzucił jej się w oczy.
Tęskniła za kociakiem. Spędziła trochę czasu na mrozie, a jego futro było takie ciepłe.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyPon Gru 29, 2008 1:05 am

Ziewnęła.
- Kobiety potrafią latać? - Zatrzepotała łapkami jak skrzydełkami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyPon Gru 29, 2008 1:06 am

Zmaterializował się, stopami dotykając powierzchni przemokniętego gruntu. Patrzył na kobiety spokojnie, jakoś nie zbierało mu się na zabawę czyimś kosztem. Usadowił się w siadzie tureckim, lewitując kilka milimetrów nad ziemią. Nie chciał królowej budzić, a tym bardziej być przy niej, gdy Urcan się by tam wbił. Oszczędził jej tylko kłopotów. Uśmiechnął się chłodno do obecnych, prawie tak samo jak dzisiejsza pogoda.
- Znam, znam, nie znam - zmrużył oczy, ale skąd znał tą osobę. Albo mu się wydawało.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 EmptyPon Gru 29, 2008 1:11 am

- Nie znasz - wrzuciła sobie wisienke do ust - wydaje ci się tylko, że znasz. Ba, chciałbyś znać. - Wypluła pestkę tak nieudolnie, że ta spłynęła jej po brodzie i spadła na suknię. Różowiutki placek swiecił teraz na tle kremowej kiecy. - Niech to szlag. Ugh. - Demonka była bardzo przewrazliwiona na punkcie czystości. Pierwszy dzien i taka klapa.


Ostatnio zmieniony przez Renolisa dnia Pon Gru 29, 2008 1:11 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podmokłe tereny - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Podmokłe tereny   Podmokłe tereny - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Podmokłe tereny
Powrót do góry 
Strona 8 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 21  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Bagna-
Skocz do: