Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pomost nad jeziorem

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 10:06 pm

-I dobrze. Ostatnio mnie porwał.-poinformowałam cicho Rin. Ale nie to stanowiło przedmiot moich rozmyślań. Potrząsnęłam głową. Krótkim ruchem skrzydeł wzbiłam się w powietrze i opuściłam nad taflę jeziora. Nabrałam w dłonie wody i chlustnęłam sobie w twarz. Podziałało, otrzeźwiałam. Wróciłam na miejsce na barierce, już przytomniejsza.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 10:11 pm

A na kogo niby jak tylko spojrzałem w twoją stronę to koniec nie wiem co tu robię.
powiedział skromnie i oparł się przedramionami o barierkę i popatrzył na RIn. Miał dziwnie przyjazny wyraz twarzy dużo bardziej odmienny niż ten wcześniejszy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 10:14 pm

Wzruszyła ramionami.
- Mnie też porwał i co? Zafundował mi ładny tatuażyk na piersi- polwiedziała rozbawiona. O tak, ostatnio była w dobrym humorze. Nawet porwania źle na nią nie wpływały. No i oparzenia już się zagoiły.
Popatrzyła podejżliwie na upadłego o czerwonym upierzeniu.
- Dziwnie się zachowujesz... czy to jest cień uśmiechu?- bez ostrzeżenia dźgnęła go palcem w kącik ust.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 10:17 pm

-Heh, to tatuażyki mi się upiekły. Widocznie wychłodzenie mnie wystarczyło.-zaśmiałam się cicho. Dopiero teraz zauważyłam obecność Upadłego.
-O, hejo.-pomachałam mu ręką. Udało mi się przy tym nie spaść z barierki.
-Hm, Rin czy on wie, że jesteś z Sylfem?-spytała nie trudząc się o dyskrecję czy też cichy ton. Wyglądało to na podryw ze strony Astesis'a.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 10:23 pm

Wysłuchał wypowiedzi RIn i już chciał powiedzieć pokaż ale jakoś się powstrzymał. Ostatnio coś mu na łeb padło i zachowywał się nieswojo. Westchnął i machnął Tayi na przywitanie bo obudziła się dopiero i otworzył szerzej oczka na jej słowa.
Wiem a co?
Powiedział lekko zdziwiony tą wypowiedzą i spojrzał podejrzliwie na Tayie. Ale z jego zmyślnia wybudziła go Rin.
Cień? A teraz?
Zapytał u uśmiechnął się szeroko pokazując białe kiełki
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 10:30 pm

- On jest nieszkodliwy- poklepała Astesisa po głowie, jak małego wiernego pieska- to znajomy mojej siostry.
Uśmiechnęła się lekko starając się nie okazywać niezadowolenia na pytanie Tay'i. Z powrotem skupiła swoją uwagę na upadłym. Klasnęła w dłonie i usmiechnęła się szeroko.
- No proszę! Krwisto-skrzydły potrafi się uśmiechać!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 10:32 pm

-Ciekawość.-mrugnęłam łobuzersko, dając znak, że nie pytałam do końca na poważnie.
-Nieszkodliwy powiadasz? Ostatnio jak go widziałam to był uszkodzony, a nie nieszkodliwy. Rany lepiej?-byłam ciekawa czy maść od Ramzesa podziałała. Bo znając lekarzy, by była w pełni skuteczna powinna śmierdzieć i mieć konsystencję błota. A ta była całkiem przyjemna...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 10:45 pm

toż nie będę płakał chyba nie?
Powiedział i znów był poważny.
Nieszkodliwy?... co racja to racja...
Uśmiechnął się pod nosem. Kiedy usłyszał wypowiedź Tayi spojrzał na nią i westchnął
Pomogła maść ran już prawie nie widać. Podziękuj królowi bo chyba ty masz z nim najlepszy kontakt
Uśmiechnął się lekko i westchnął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 10:47 pm

Westchnęła cicho. Z powrotem zaczęła machać nogami siedząc na balustradzie. Oczywiście uważała, żeby przez nią Taya nie straciła równowagi. Na razie zamilkła i przysłuchiwała się ich rozmowie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 10:49 pm

-To aluzja?-prychnęłam cicho. Co do mojego kontaktu z królem... Powinnam unikać Ramzesa, ze względu na Ninę, ale zbytnio polubiłam jego towarzystwo. Chyba znów skorzystam z gościny Rin i Sylfa, w końcu własnego kąta nie mam. A do komnaty Niny nie mam po co zaglądać, siostra w tej chwili darzy mnie jedynie głęboką niechęcią, pewna, że przespałam się z jej ukochanym. Westchnęłam ciężko, wbijając wzrok w gwiazdy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 10:53 pm

Wytrzeszczył oczy.
Nie wiem co cie łączy z Ramzesem czy z kim innym wiem co widziałem i opieram na tym wypowiedź. więc nie miej do mnie pretensji o to że widziałem coś czego nie chciałem widzieć.
Powiedział i szturchnął Rin w boczek aby się ocknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 10:56 pm

- Hmm?
Przechyliła głowę zerkając na niego. Prawie nie dała po sobie poznać, że szturchnięcie w bok wywoływało u niej dreszcze. Straszne łaskotki miała w tych miejscach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 10:59 pm

-Nikt nie wie.-wzruszyłam ramionami. Nikt obejmowało również mnie.
-Pretensji nie mam, za to chyba zbyt pochopnie wyciągasz wnioski.-stwierdziłam przybierając obojętny ton. Ostatnio lepiej panowałam nad sobą i swoimi odruchami. Na przykład nie strzeliłam żołnierza w twarz, prawda? Postęp. Powód do dumy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 11:03 pm

Jak ktoś posądza mnie o aluzje to raczej sam wyciąga wnioski zbyt wcześnie...
Fuknął i nie miał zamiaru dalej rozmawiać z dziewczyną. Spojrzał na Rin i uśmiechnął się.
Gdzie twoje poczucie humoru. Zawsze jak przyjdę po chwili znika.... to przeze mnie?
Zapytał i westchnął.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 11:07 pm

- Za mało się uśmiechasz!- wytknęła palcem w niego trafiając go w nos. Ostatnio miała zbyt nagłe odruchy... i chyba za bardzo udzielała się jej dziecinność.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 11:14 pm

-Nie posądzą, a pytam. Zresztą interpretuj jak chcesz, Twoja sprawa. A ja jestem znana z gwałtownego charakteru, pochopnych wniosków i błędnych decyzji.-znów wzruszyłam ramionami. Wręcz emanowałam obojętnością.
-Nie będę przeszkadzać. Trzymaj się Rin i Ty też, żołnierzu. Jeśli spotkam króla to przekaże Twoje podziękowanie.-wzbiłam się w powietrze, jednak dbając o to, by artystka zachowała równowagę. Zostały po mnie tylko trzy czarne pióra opadające powoli na pomost.

[zt]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 11:19 pm

Dzięki Taya
Powiedział tylko na pożegnanie i spojrzał na opadające pióra. następnie zwrócił się do RIn
Że niby ja się za mało uśmiecham?
Zapytał z niedowierzaniem i spoglądał zdziwiony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 11:24 pm

- A tak.
Skinęła głową i się zamyśliła. Rozwinęła skrdzydła i się nimi otuliła, aby nie czuć chłodnego wiatru na ciele.
- Tak w ogóle co tam u ciebie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 11:42 pm

Uśmiecham się często... jaka na mnie.
Powiedział i spojrzał przed siebie. A kiedy usłyszał pytanie związane z jego życiem zamyślił się.
Hmm od ostatniego spotkanie z demonami jedynie się nudzę, Kora wspominała jedynie, że zleci mi zadanie jak się u niej pojawię.
Powiedział i spojrzał na nią jakby chciał usłyszeć teraz coś od niej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 11:43 pm

- Aha.
Skinęła głową i zakryła usta ziewając lekko. Powoli zaczynała odczuwać senność. Ale jeszcze trochę zostanie.
- U mnie podobnie. Same nudy...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 11:46 pm

A jak tam romanse ? Z tego co słyszałem to masz wielu wielbicieli
Zaśmiał się cicho i spojrzał na Rin jakby chciał jej lekko dokuczyć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 11:48 pm

Zmrużyła oczy.
- W takim razie masz złe źródła. Mam jednego wielbiciela i to mi wystarczy- prychnęła cicho i zeszła z barierki. Co on chciał osiągnąć pytając o sprawy miłosne?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptySob Kwi 18, 2009 11:53 pm

Popatrzył lekko zdziwiony, nie wiedział, że tak zareaguje na zwyczajny temat.
Czyżbyś się obraziła? Troje prychniecie trochę mnie zaskoczyło. Twoja siostra była bardziej rozmowna na jakiekolwiek tematy.
Powiedział i przyjrzał się jej z zaciekawianiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptyNie Kwi 19, 2009 12:05 am

Westchnęła cicho. Chyba ostatnio zrobiła się zbyt drażliwa na niektóre tematy.
- Przepraszam... coś nie tak się ostatnio ze mną dzieje- spojrzała w niebo- ale prychanie jest wliczone w mój charakterek.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 EmptyNie Kwi 19, 2009 12:09 am

No to na następny raz będę wiedział, aby tego tematu nie zaczepiać. Ale przyznam, że w kilku aspektach przypominasz siostrę ona też wolała jak w rozmowie to ktoś więcej mówi i zadają pytania.
Uśmiechnął się i zabrał z niej wzrok aby spojrzeć na gwizdy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pomost nad jeziorem   Pomost nad jeziorem - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pomost nad jeziorem
Powrót do góry 
Strona 12 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Błękitne Jezioro-
Skocz do: