Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Magiczny sklepik

Go down 
AutorWiadomość
Elys

Elys


Liczba postów : 1934
Age : 32
Registration date : 10/06/2008

Karta postaci
Srebrniki:

Magiczny sklepik Empty
PisanieTemat: Magiczny sklepik   Magiczny sklepik EmptyNie Lip 27, 2008 9:39 pm

Właściciel sklepu: Lisa

Lista dostępnych produktów:

Eliksir młodości
- dzięki niemu każda zmarszcza z twej twarzy zniknie. A jeśli dasz napiś się eliksiru swojemu magicznemu zwierzęciu zostanie ono na zawsze szczeniakiem/ małym kochanym pomocnikiem. - 260 talarów

Eliksir życia
- dzięki niemu możesz odnowić sobie punkty życia.
Eliksir życia stopnia 1(odnawia 5 punktów życia po wypiciu)-310 talarów
Eliksir życia stopnia 2(odnawia 10 punktów życia po wypiciu)- 580 talarów

Kulki dla zwierząt magicznych- trzeba nimi karmić raz na miesiąc swoje magiczne zwierze aby nie znikło. - 115 talarów

Tarcza magiczna- potrafi zatrzymać rózne nawet magiczne ataki wroga(użyć można ją 3 razy)- 99 talarów

(potem zostaną dodane nowe produkty)
Powrót do góry Go down
https://rasyfantasy.forumpolish.com
Gość
Gość




Magiczny sklepik Empty
PisanieTemat: Re: Magiczny sklepik   Magiczny sklepik EmptySob Sie 02, 2008 10:23 pm

Pojawiłam się by kupić tutaj 'kulki' dla zwierzaka, a więc wzięłam dwie i zapłaciłam za nie razem 230 talarów. Zniknęłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Magiczny sklepik Empty
PisanieTemat: Re: Magiczny sklepik   Magiczny sklepik EmptySob Sie 02, 2008 10:27 pm

Pojawia się, by kupić magiczną karme dla swojega zwierzaka w postaci 1 kulki i płaci za nią 115 talarów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Magiczny sklepik Empty
PisanieTemat: Re: Magiczny sklepik   Magiczny sklepik EmptySob Sie 02, 2008 11:03 pm

Pojawił się, kupił kulkę (115) dla smoka i rozmazał się jak zawsze...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Magiczny sklepik Empty
PisanieTemat: Re: Magiczny sklepik   Magiczny sklepik EmptyNie Sie 03, 2008 11:30 am

Zjawiłam się. Kupiłam kulkę, odliczyłam 115 talarów, zostawiłam i wyszłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Magiczny sklepik Empty
PisanieTemat: Re: Magiczny sklepik   Magiczny sklepik EmptyWto Sie 05, 2008 3:42 pm

Pojawił sie kupił kulke i znikł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Magiczny sklepik Empty
PisanieTemat: Re: Magiczny sklepik   Magiczny sklepik EmptyWto Wrz 23, 2008 11:25 pm

Wszedł wolnym krokiem do środka, uważając aby przypadkiem czegoś nie zwalić lub nie potrącić. Było tutaj pełno magicznych rzeczy, aż w oczach mu się świeciło. W końcu znalazł sprzedawcę i kupił kulkę dla zwierząt magicznych, aby nakarmić nią swojego smoka. Zapłacił i wyszedł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Magiczny sklepik Empty
PisanieTemat: Re: Magiczny sklepik   Magiczny sklepik EmptyWto Paź 07, 2008 3:34 pm

Pojawiła się, porwała dwie kulki, rzuciła sakiewkę z talarami na ladę i zniknęła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Magiczny sklepik Empty
PisanieTemat: Re: Magiczny sklepik   Magiczny sklepik EmptySro Paź 29, 2008 12:29 pm

Przyszłam szybkim, energicznym krokiem, laską co jakiś czas uderzając o podłoże. Wyjęłam 115 talarów i zapłaciłam nimi za kulkę. Wzięłam zakup i pośpiesznie oddaliłam się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Magiczny sklepik Empty
PisanieTemat: Re: Magiczny sklepik   Magiczny sklepik EmptyPią Lis 14, 2008 11:18 pm

Pojawił się... kupił kulkę dla swojego smoka, po czym zniknął w jasnym świetle.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Magiczny sklepik Empty
PisanieTemat: Re: Magiczny sklepik   Magiczny sklepik EmptyNie Sty 25, 2009 1:41 am

Pojawił się, wziął kulki, zapłacił i znikł.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Magiczny sklepik Empty
PisanieTemat: Re: Magiczny sklepik   Magiczny sklepik Empty

Powrót do góry Go down
 
Magiczny sklepik
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Magiczny sklep

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Tereny pomiędzy królestwami :: Miasto kupców-
Skocz do: