Kraina Kayami
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kraina Kayami

Przyłącz się do naszego fantastycznego świata...
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Wodospad w skałach

Go down 
+7
Vallorth
Sachiko
Alexiel
Naoki
Altharis
Taya
Etolepsed
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Etolepsed
Mag
Etolepsed


Liczba postów : 225
Registration date : 24/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 50

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptySob Wrz 05, 2009 10:18 pm

- Domyślam się, mam nadzieję że nie czujesz się pokrzywdzona tym pytaniem. Nic do wampirów nie mam, póki one nie mają do mnie. Oczywiście, ale przed tym...
Pozwolił sobie ściągnąć płaszcz z siebie, oczywiście pod spodem miał czarną koszulę idealnie podkreślająca w tej postaci iż jest bledszy niż w tej poprzedniej. W tamtej mógł rzucać czary. Tylko tym się różniły, a ta powinna być taka codzienna.
Okrył ją, kładąc go na jej ramiona. Był jeszcze ciepły, bo ledwo co go ściągnął z siebie, a ciepło trzymał strasznie długo, bo w końcu Eto był cieplakiem. Kochał ciepło, cóż więcej rzecz.
- Wybieram, ale jeżeli tylko zechcesz, abym Ci towarzyszył
Pozwolił sobie na ten gest z wyższych warstw, lekko się ukłonił. Podszedł, niezbyt mocno obejmując i trzymając dłoń na przeciwnym biodrze.
- Idziemy?
Zagadnął, nic wyglądał jakby miał zamiar wykorzystać fakt, że jej jest zimno. Mu mogłoby dużo odpaść... ale nie o tym mówimy xd Czekał na jej gest i wolę. Chociaż jak pytała... hmm.
Powrót do góry Go down
Taya
Szlachcic
Taya


Liczba postów : 270
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 25

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptySob Wrz 05, 2009 10:25 pm

-Nie czuję. Słyszałam już dużo głupsze, gorsze i bardziej obraźliwe pytania, więc...-wzruszyła ramionami. Wargi same ułożyły się w uśmiech. Ludzie czasami nie umieli pochamować ciekawości, zwłaszcza w intymnych momentach. Zazwyczaj obdarzała ich wtedy obojętnym spojrzeniem i nie odpowiadała, zwłaszcza gdy jeden się jej spytał czy lubi uprawiać seks jako nietoterz. Litości...
Podziękowała skinieniem głowy za płaszcz i opatuliła się nim. Swój własny gdzieś zagubiła. A, wiem, okryła nim Vallortha wtedy, na górze. Swoją drogą warto by było znaleźć chłopaka i odzyskać swoją własność
-Można uznać, że Twoje towarzystwo jest mi miłe.-nie zaprotestowała gdy ją objął, choć zdziwiła się. Czemu tak zrobił?
-Idziemy...-już dość dzisiaj nawykorzystywał jej słabości. A tak od razu cieplej, miło. Ruszyła wraz z nim uczepionym jej biodra do miasta, ogrzać się w przybytku Kuroi.

[zt x 2]
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 10:31 pm

Przyszedł nad wodospad. Tak właściwie to nieco zbłądził i przypadkiem odkrył to malownicze miejsce. Podszedł do wody i się nieco napił. A potem położył w trawie przypatrując się spadającej wodzie. Był już trochę znużony wędrowaniem.
Powrót do góry Go down
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 10:37 pm

Przelatywała w pobliżu. Jednak już dosyć długo nie robiła sobie przerwy i był najwyższy czas by odpocząć. W postaci nietoperza zleciała w dół, by w końcu wylądować na jakiejś skałce. Dostrzegła jakiegoś młodzieńca. Zwierzęce żółte oczy zamrugały obserwując go z ciekawością.
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 10:40 pm

-Hmmm? - usłyszał jakiś ruch. Chwilę się rozglądał, aż ujrzał nietoperka. Chwilę przyglądał mu się z namysłem, w sumie chyba tu nie powinien być. A może jednak mają gdzieś siedlisko. Wzruszył ramionami, ale patrzył na zwierzaka dalej.
Powrót do góry Go down
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 10:44 pm

Nietoperz jakby "przeciągnął" się leniwie i wydał jakiś dźwięk określający ziewnięcie. Po chwili w miejscu zwierzątka znajdowała się wysoka kobieca postać.
Założyła nogę na nogę poprawiając skórzane rękawiczki na dłoniach, a jej nozdrza zafalowały podczas wdychania zapachu z otoczenia.
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 10:48 pm

-Chyba podświadomie czegoś takiego się spodziewałem- wzdycham. Ot zagadka się wyjaśniła nie nietoperz tylko wampirka. Naoś dalej sobie spokojnie leży w trawie. Ma etap leniwca, nie chce mu się ruszać.
Powrót do góry Go down
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 10:50 pm

- Czego dokładniej?- zapytała swobodnie.
Lekko kręciła głową, by kręgi, które wcześniej strzeliły, wskoczyły z powrotem na swoje miejsce. Potem się znowu przeciągnęła i spojrzała w ciemne niebo.

//z/w pod prycznic mnie gonią >.<
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 10:54 pm

//Spoko
-Tego że nie mogłaś być zwyczajnym nietoperzem- lekko się skrzywił w momencie jak jej kosci zaczęły strzelać.
-To przez te transformacje tak?
Powrót do góry Go down
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 11:18 pm

- Tak... powiedzmy.
Zeszła ze skały. Była dosyc chłodna, a w szytkiemu co sprawiało, że było jej zimniej, mówiła: nie. Rozwaliła się na trawie obok obcego i znowu silniej wciągnęła powietrze w płuca. Mmm... demonia krew... bezwiednie przejechała językiem po ustach.
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 11:21 pm

-Czyli już wiem, że jesteś wampirką, ale dalej dla mnie zagadką jest jak się nazywasz...- chwilowo nie patrzył na nieznajomą. Wrócił do przypatrywaniu się spadającej wody. Ręce podłożył pod głowę.
Powrót do góry Go down
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 11:24 pm

Uśmiechnęła się pod nosem. Ah, a gdzie te maniery...
- Skoro chcesz znać moje imię, najpierw należałoby się samemu przedstawić.
Skubnęła źdźbło trawy i wsunęła je pomiędzy wargi.
- Jestem Alexiel- odpowiedziała.
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 11:29 pm

-Nazywam się Naoki. Przedstawianie jako pierwszy mi się już nieco znudziło.- mruknięcie. Tak mimo wszystko wiedział co to dobre wychowanie jednak czasem nie chciało mu się do niego stosować.
Powrót do góry Go down
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 11:31 pm

- Zauważyłam... strasznie znudzona z ciebie istota.
Przewróciła się na bok i zakryła usta zwiewając oscentatycjnie.
- Z resztą nie dziwię ci się. Nudno tutaj, nic się nie dzieje, nie ma co robić...- westchnęła.
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 11:33 pm

-Ano nie ma. Poza tym znudzony bywam od czasu do czasu, teraz akurat mam ochotę się po lenić- zerkam na dziewczynę. Jakoś tak sama z siebie przyciągała jego spojrzenie
Powrót do góry Go down
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 11:37 pm

- Proponuję jakieś zajęcie.
Zamyśliła się i językiem szturchała źdźbło w ustach tak, że kołysało się wesoło na boki. Jedną ręką podparła głowę, a druga spoczywała luźno na jej biodrze. Przypatrywała się z ciekawością Naokiemu rozważając myśl, czy jest glodna, czy nie.
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 11:40 pm

-Jakieś to nic konkretnego... jak bedziesz miała bardziej rozbudowaną propozycję to chętnie jej wysłucham- mruknięcie. A Naoś spokojnie przypatrywał się jej. Nawet nie myślał o tym że wampirzyca mogłaby być głodna.
Powrót do góry Go down
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 11:45 pm

- Popijawa w barze?
Wzruszyła ramionami. To było najbardziej oczywiste i najwygodniejsze wyjście. No i... każdy chyba lubił sobie popić prawda?
Wsunęła dłoń pod swój czerwony płaszcz by po chwili wyciągnąć z wewnętrznej kieszeni malutką buteleczkę z krwistą cieczą.
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 11:48 pm

-Możnaby, ale dziś nie mam nastroju jakoś... chyba wolę leżeć i nic nie robić- lekki ziew. Przyglądam się z zaciekawieniem poczynaniom wampirzycy. Mój wzrok zatrzymał się na buteleczce. Nao jakoś domyślał się co tez tam może się znajdować.
Powrót do góry Go down
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 11:50 pm

- Ehh.... to raczej nic ci nie wymyślę.
Prychnęła i otworzyła butelkę. W jej nozdrza od razu buchnął zapach krwi. Lekko się skrzywiła. NIe była to taka jaką lubiła... zwierzęca i z butelku, uh... to tak po nie wampirzemu.
Odruchowo spojrzała na jego szyję.
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 11:54 pm

-No cóż trudno, ale obiecuję że jak najdzie mnie ochota na popijawę to dam Ci znać.- zauważył jej spojrzenie na swoją szyję, ale zbytnio się nie przejął. Popatrzeć sobie może, będzie się martwić jak się na niego z kłami rzuci a tak nie ma po co.
Powrót do góry Go down
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 11:55 pm

- Mhm. Byłoby miło. Upić się z kimś do nieprzytomności...
Zamyśliła się wspominając, kiedy ostatnio sobie coś mocniejszego wypiła.
Szybko opróżniła zawartość buteleczki schowała ją z powrotem pod płaszcz.
- To co robimy? Lenimy się?
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptyWto Wrz 08, 2009 11:59 pm

-Albo, chodźmy... może mnie ochota najdzie w międzyczasie.- Nagle zmienił decyzję. Bo tak. Sam nie bardzo wiedział czemu
Powrót do góry Go down
Alexiel
Podróżnik
Podróżnik
Alexiel


Liczba postów : 225
Registration date : 25/08/2009
Zwierzęta : 99

Karta postaci
Srebrniki: 39

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptySro Wrz 09, 2009 12:02 am

- Ah! Jednak? Wiesz... nie musimy się ruszać z miejsca, jeśli chcesz się napić.
Uśmiechnęła się cwanie. Dobrze było mieć co nieco przy sobie. No i ceny w barze lekko ją przerażały...
Powrót do góry Go down
Naoki
Szlachcic
Naoki


Liczba postów : 100
Registration date : 07/09/2009
Zwierzęta : 100

Karta postaci
Srebrniki: 35

Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 EmptySro Wrz 09, 2009 12:05 am

-Hmmm, czyżbyś miała zapasik na czarną godzinę? Zaczyna mi się podobać. - Tak nie musieć się ruszać i móc się napić. Perfekcyjnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wodospad w skałach - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad w skałach   Wodospad w skałach - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wodospad w skałach
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kraina Kayami :: Dolina zagubionych dusz-
Skocz do: